CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

İşçi Ayakkabısı

(3 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(1)
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(2)
(2)
(1)
Ürün Çeşidi
(2)
(1)
Ürün Detayı
(1)
(1)
Koleksiyon
(2)
(1)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Çalışırken konforlu hissetmek herkesin isteği ancak doğru ayakkabıyı seçmek ve en rahat modeli ayırt edebilmek her zaman kolay olmuyor. Hem işin kesintisiz sürebilmesi hem de işçinin verimli çalışabilmesi ve konforlu hissetmesi için doğru ayakkabıların seçilmesi gerekiyor. Günlük kullanımda rahatlık sağlayacak, kullanıcıların kaliteli ve kullanışlı ayakkabılarla gün boyu iyi hissetmesine yardımcı olacak ayakkabılar, Skechers’ta bulunuyor. 

Farklı iş gruplarında çalışanlara bile aynı konforu vadeden üstün teknoloji, Skechers markasıyla kullanıcılara ulaşıyor. İster tüm günü ayakta geçiren bir çalışan olun ister saatlerce masa başında çalışmak zorunda kalan bir beyaz yaka, emeğinizin karşılığını almak için geçirdiğiniz tüm saatlerde Skechers yanınızda. İşçi ayakkabısından beklenen tüm özellikleri bünyesinde bulunduran modeller, her ihtiyaca yönelik seçenekler sunuyor. 

Üstelik farklı serilerde, değişen zevklere ve beklentilere uygun çeşitler de yer alıyor. Kullanıcılar kendileri için en iyi işçi ayakkabısını koleksiyon içinden rahatlıkla ayırt edebiliyor. Ayrıca çalışanlarına rahat ayakkabı almak isteyen işverenler de Skechers sayesinde, farklı numaralarda birçok seçeneği bir arada inceleyebiliyor. Tek renk ve modelde, farklı numaralarda, uniseks özellikte çok sayıda ayakkabı da bulunabiliyor. Diğer bir deyişle, çalışanları için tek tip kıyafet uygulamasını uygun gören bir iş yeri bile, aynı ayakkabının farklı numaralarını Skechers’ta bularak hem erkek hem de kadın çalışanları için sipariş verebiliyor. Örneğin siyah spor ayakkabı modellerinin farklı numaralarını Skechers koleksiyonunda bulabilir ve tüm çalışanların için alabilirsin. 

Dayanıklı, kullanışlı, şık ve konforlu işçi ayakkabıları sayesinde çalışanlar, kendilerini işlerine konsantre edebiliyor. Bu sırada iş verimi artarken çalışan memnuniyeti ve motivasyonu da yükseliş gösteriyor. Sen de kendin veya çalışanların için iş ayakkabısı arıyorsan, Skechers’ın dünyanın dört bir yanında tercih edilmesine sebep olan teknolojileriyle tanışabilirsin. 

İşçi Ayakkabısı Modelleri

Kullanıcıların çalışma konforunun artmasına yardımcı olan ve her kıyafete uyum sağlaması beklenen işçi ayakkabısı modelleri, genellikle işe göre kategorize ediliyor. 

 • Uzun süre ayakta kalanlar; kasiyerler, mağaza çalışanları, güvenlik görevlileri, bekçiler, saha elemanları için ayakkabıdan ilk beklenen iç taban konforu oluyor. Skechers ayağın şeklini alan iç taban teknolojisi sayesinde kullanıcılara aradıkları işçi ayakkabısı konforunu fazlasıyla sağlıyor. Bunun yanında ayakkabıların hafif olması da önemli görülüyor. Ağır ayakkabılar, kullanıcıların her adımda daha fazla efor sarf etmesini gerektirdiği için çalışma yorgunluğunun da artmasına neden oluyor. Oysa Skechers’ın hafif işçi ayakkabılarını seçerek sen de günün yorgunluğunu daha az hissedebilirsin. Bunun yanında, tüm gün ayakta olanlar genellikle ayakkabıların içinin fazla sıcak olduğundan, ayaklarının terlediğinden ve kötü koku oluşumundan şikayet ediyor. Oysa Skechers tasarımları, hava ve nem transferi yapan seçeneklerle kullanıcılara sunuluyor. Ayrıca kullanım talimatları uyarınca bir gün kullanılan, bir gün açık havada havalandırılarak dinlendirilen Skechers ayakkabılarda kötü koku oluşumuna çok daha az rastlanıyor. 
 • Gün boyu masa başında oturanlar, bankacılar, öğretmenler, yöneticiler, beyaz yakalı diye tabir edilen ofis çalışanları için ayakkabıdan beklentiler değişiyor. Günü oturarak geçiren kullanıcılar, ayakkabıların taban yüksekliğinin omurga için tavsiye edilen düzeyde olmasını bekliyor. Skechers’ın farklı yüksekliklerde taban bulunduran ayakkabı çeşitleri, kullanıcılara gün içinde aradıkları desteği veriyor. Ayrıca, masa başında geçen saatlerde uzun süre hareketsiz kalmak, ayakların şişmesine neden olabiliyor. Skechers, saya üzerinde küçük lastikler bulunduran bağcıksız ayakkabı modelleriyle ayakların her an konforlu hissetmesine yardımcı oluyor. Elbette uzun saatler boyu oturan kişileri hareket etmeye motive edecek, enerji dönüşü sağlayan tabanlar da yine Skechers modellerinde kendine yer buluyor. Skechers taban teknolojileri ve saya özellikleri kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. 
 • Uzun ömür ve dayanıklılık, yine işçi ayakkabıları için olmazsa olmazlar arasında sıralanıyor. Çalışanların sürekli alışverişe ayıracak vakit ve bütçesi olmayabiliyor. Alınan ayakkabının uzun süre, konforla giyilmesi arzu ediliyor. Hem işveren hem de işçi açısından avantaj oluşturacak sağlamlık, Skechers spor ayakkabılarda karşımıza çıkıyor. Kullanım talimatlarına uyulduğunda ilk günkü rahatlıkla uzun süre kullanıcılara eşlik eden ayakkabılar, çalışanlar için “işe yatırım” olarak görülebiliyor. 

İşçi Ayakkabısı Nasıl Olmalıdır?

Çalışanlara gün boyu eşlik etmesi beklenen en iyi işçi ayakkabısı modellerinde aranan bazı temel özellikleri senin için derledik. 

 • İşçi ayakkabılarının hafif olması gerekiyor. Kullanıcıların ayaklarında ekstra bir ağırlık ve yorgunluk oluşturmaması için hafif ayakkabılar tercih ediliyor. 
 • Kaliteli malzemelerden yapılan, özenli işçilikle tasarlanan dayanıklı modellerin tercih edilmesi önem taşıyor. Böylelikle işveren veya işçi için sık sık ayakkabı maliyeti oluşmuyor. 
 • Tek tip kıyafet uygulamasının yapıldığı iş yerlerinde, işçi ayakkabısı seçilirken ayakkabının unisex olması, farklı numaralarının kolaylıkla bulunabilmesi önem taşıyor. Ayrıca yalın tasarımlar, iş kombinleri için daha çok tercih ediliyor. 
 • İşçi ayakkabılarının, farklı kıyafetlere kolay uyum sağlayabilecek tasarımda olması bekleniyor. Böylece, çalışanlar çalışma kıyafetler ve ayakkabılarını giydiğinde şık görünebiliyor. Markanın temsilcisi olan çalışanların uyumlu giyimi, kurumsal imaj için önem taşıyor. 
 • İşçi ayakkabılarının yeterince konforlu olması bekleniyor. Böylelikle işçiler kendilerini daha rahat hissediyor ve çalışırken performanslarını çok daha kolay gösterebiliyor. Mutlu bir iş hayatı için konfor, tüm kriterlerin öncesinde geliyor. 
 • İş ayakkabılarının kullanıcılara güven vermesi gerekiyor. Örneğin, sert hamlelerde ayaklarını koruyacak orta taban desteklerinin bulunması önem  arz ediyor. Benzer bir şekilde ayakkabıların yer tutuşunun sağlam olması her adımın güvenle atılabilmesine imkan tanıyor. 
 • İş alanının gereklerine uygun ayakkabı seçilmesi tavsiye ediliyor. Örneğin zorlu şartların olduğu, ıslak zeminlerin bulunduğu iş yerleri için işçi ayakkabısı olarak su geçirmez ayakkabı kullanımı tercih edilebiliyor. 
 • Ayakkabıların kullanılacağı mevsime uyumlu olması şart koşuluyor. Yazlık veya kışlık ayakkabılar, işçi ayakkabısı modelleri arasındaki çeşitleri kategorize ediliyor. Skechers, dört mevsim için uygun çeşitleriyle çalışma hayatının vazgeçilmezini oluşturuyor. 

İşçi Ayakkabısı Fiyatları

Çalışma için seçilen kıyafet ve ayakkabıların günlük çeşitlerden çok daha donanımlı olması bekleniyor. Günün büyük bir kısmının çalışarak geçtiği, işe gidip gelirken zaman zaman uzun yürüyüşlerin yapıldığı, saatler boyunca ayakkabıların ayaktan çıkarılmadığı düşünüldüğünde işçi ayakkabısından beklentiler yükseliyor. Beklenen özelliklerin bulunduğu işçi ayakkabıları, kullanıcılarına konfor sağlarken bir yandan da sağlamlığı ile güven veriyor. Tüm özellikleri dikkate aldığında, işçi ayakkabısı fiyatları ile günlük modeller arasında fark olmasını bekleyebilirsin. Skechers kaliteli malzemeler ve ihtimamlı işçilik sunan işçi ayakkabılarıyla çalışanların iş hayatına yatırımı olacak modeller sunuyor. 

İşçi ayakkabısı fiyatları, ürünlerin tasarım ve teknik detayları üzerinden çeşitleniyor. Taban ve saya teknolojileri, tasarımda kullanılan materyaller, yılın modası gibi farklı birçok değişken, ürün fiyatları üzerinde rol oynuyor. Bu nedenle, işçi ayakkabıları değerlendirirken önce özelliklerini kıyaslamalı ve sana uygun alternatifleri filtreleyerek seçimini gerçekleştirmelisin. Son adımda, beklentilerini karşılayan ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapabilir ve alışverişi tamamlayabilirsin. 

En iyi işçi ayakkabısının senin işin için en kullanışlı olan olduğunu aklında tutmalı ve fiyat karşılaştırmasına geçmeden önce beklentilerini tam olarak karşılayacak seçenekleri bulduğundan emin olmalısın. 

Sen de birbirinden şık ve konforlu işçi ayakkabılarını Skechers koleksiyonunda bulabilirsin. Skechers markalı iş ayakkabılarını, Skechers.com.tr üzerinden kolaylıkla sipariş verebilir, konfor sunan tasarımlara zaman kaybetmeden sahip olabilirsin. Hem işçilerin hem de iş verenlerin güven duyduğu Skechers ile çalışma yaşamı şimdi çok daha şık ve konforlu. Sen de bu rahatlığı deneyimlemek için hemen alışverişe başla! Üstelik Skechers tasarımları arasında işçiler tarafından en çok tercih edilen termal içlik, basic tişört ve eşofmanlar modelleri de yer alıyor. 

back to top
Filtreler