Skechers Oak Canyon

(2 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Özel Günler
Fiyata Göre
Beden
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Renk
(1)
(1)
Ürün Çeşidi
(1)
(1)
Ürün Detayı
(1)
(1)
(1)
Özel Günler
(1)
(1)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Yürüdükçe, enerjini yeniledikçe kendini iyi hissedenlerdensen Skechers Oak Canyon senin için hazırlanıyor. Katmanlı modern görünümü ile kendine hayran bırakan ayakkabılar, rahatlıkta rakip tanımıyor. Hem yürüyüşte hem de fitness gibi zorlu aktivitelerde kullanılabilen erkek ayakkabılar, günlük ayakkabı olarak da tercih edilerek, gün boyu sana destek veriyor. Ayağında olduğunu bile unutacağın kadar hafif, konforlu olan Skechers ayakkabılar sayesinde, şıklığının iltifatlar alacağından emin olabilirsin.

Oak Canyon Yürüyüş Ayakkabısı 

Ayakkabı tasarımında farklı materyallerin sportif uyumunu sergiliyor. Modellerin hepsi bağcıklı olarak tasarlanıyor. Süet saya, ağ kenarlar ile nefes alıyor. Dikiş ve katman vurguları, ayakkabının tasarımını klasik spor ayakkabılardan farklılaştırıyor. Skechers’ın logosu ayakkabının yan yüzünde S katmanıyla görünür kılınıyor. Hem ton sür ton hem de kontrast renkler içeren ayakkabı çeşitleri Oak Canyon koleksiyonunda kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Dayanıklı süet saya, sportif görünüme şık bir dokunuş katıyor. Burunda ve topukta yer alan sentetik katmanlar ayakkabıları sıradanlıktan uzaklaştırıyor. Tarzına en uygun modeli seçebilir, stilini atletik ayakkabı ile mükemmel kılabilirsin.

Skechers Oak Canyon Özellikleri

  •         Ayakkabının topuğunda kolay giyip çıkarmaya yardımcı olan çekme halkası yer alıyor.
  •         Bağcıklı ön kısmın yanı sıra, üstte metal delikler bulunuyor.
  •         Ayakkabının yakası desteklenirken, dil alanı da konforu artırmak için dolguyla  tamamlanıyor.
  •         Daha geniş ve hareket özgürlüğü sağlayan iç kısmın sırrı Relaxed Fit oluyor.
  •         Yastıklamada Air Cooled Memory Foam imzası bulunuyor.
  •         Destekleyici orta taban, zorlu hareketlerle beraber oluşan şok etkisini azaltıyor.
  •         Spor ayakkabı orta ayak paneli, denge sağlamayı kolaylaştırıyor.
  •         Esnek kauçuk taban yer tutuşu artırıyor.

Skechers Oak Canyon İç Taban Teknolojisi

Skechers’ın en gelişmiş iç taban teknolojilerinden biri olan  Air Cooled Memory Foam, ayakların şekline birebir uyan hafızalı köpükten imal ediliyor. Memory Foam’dan farklı olarak Air Cooled’da jel destekler de yer alıyor. Böylece, orta tabandaki şok azaltıcı etki pekiştiriliyor ve ayaklar ani hareketlerde bile daha az sakatlık riski taşıyor. Yüksek tamponlama görülüyor. Ayakkabı iç tabanının altındaki noktacıklar ise yeni bir teknolojinin müjdesini veriyor. Air Cooled Memory Foam iç taban, her adımda ayakkabının orta tabanı ile iç tabanı arasında milimetrik boşluklar oluşturuyor. Bu boşluklar ayakkabıya tabandan da hava alabilir özellik kazandırıyor.

Ön tarafta yer alan geniş iç alan, yürüyüş sırasında parmakların rahatlıkla hareket etmesini sağlıyor. Yürüyüş adımlarında açılan tarak kemiğine ve esneyen ayaklara tam konfor sağlayan Relaxed Fit sayesinde şimdi yürüyüş daha çok fazla rahatlık vadediyor.

Oak Canyon Günlük Ayakkabı

Neden günlük ayakkabı olarak Oak Canyon modellerini tercih etmelisin? Çünkü onlar, uzun saatler ayakta kalsan bile ayakkabı sıcaklığının artmamasını sağlayan panellere sahip. Sıradan ayakkabılardan farklı olarak tabandan da hava alarak kötü kokuyu, sıcaklık artışını engelliyor. Air Cooled Memory Foam sistemi ayağa destek vererek tüm kavisleri kapsıyor. Her adım mükemmel destek ile atılıyor. Günlük bir ayakkabıdan daha ne istenir ki?

Oak Canyon Fiyatları

Oak Canyon spor ayakkabı fiyatları, hem günlük hem de yürüyüş ayakkabısı olarak kullanılabileceği düşünüldüğünde oldukça ekonomik görülüyor. İki ayakkabının farklı fonksiyonlarını tek tasarımla yerine getiren Skechers, kalitesi ile kullanıcılarını memnun ediyor, yüzlerini güldürüyor.

Sen de günlük ayakkabı konforunu, yürüyüş ayakkabısı desteğini tek bir üründe bulmak ve erkek spor ayakkabı şıklığını yakalamak istersen Oak Canyon modelleri ile tanışmalısın. Hemen sipariş vererek, stilini Oak Canyon’un sportif esintisi ile tamamlayabilirsin. Zaman kaybetmeden alışverişi tamamla, dolabında fonksiyonel bir ayakkabıya sahip olmanın keyfini sür. 

back to top
Filtreler