CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Spor Gelin Ayakkabısı

(17 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(1)
(7)
(6)
(5)
(6)
(4)
(3)
(6)
(8)
(8)
Ürün Çeşidi
(2)
(1)
(5)
(9)
Ürün Detayı
(8)
(1)
(6)
(8)
(3)
Ürün Teknolojisi
(8)
(6)
Koleksiyon
(2)
(3)
(1)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
(2)
(1)
(2)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Düğünlerin başlaması ile gelinlik ve gelin ayakkabısı için arayışlar da hız kazanıyor. Bu özel gün öncesinde, kadınları saran tatlı telaş, alışveriş kaosu biraz kafa karıştırıcı olabiliyor. Gün boyu kadınların üzerinde kalacak gelinliğin ve gelin ayakkabılarının şık hissettirmesi kadar rahat olması da önemseniyor. Saatlerce ayakta, hareket halinde kalacak kullanıcılar, gelin ayakkabılarından estetik görünüm kadar konfor da bekliyor. 

Sen de evlilik gününü ölümsüzleştirecek hatıralarda, gülümseyen bir yüzle poz vermek için seçimlerinin yeterince rahat hissettirdiğinden emin olmalısın. Yakın zamana dek, düğün günleri kadınlar için topuklu ayakkabı ile eziyet saatleri anlamına geliyordu. Oysa şimdi, spor gelin ayakkabısı modelleri ile gelinler, düğün günlerinde doyasıya eğlenerek konforun keyfini çıkarabiliyor. 

Gelin ayakkabılarının her zaman topuklu olması gerekmiyor. Kadınlar artık gelinliklerinin altına veya düğünde giydikleri elbiselerle beraber, sportif gelin ayakkabılarını kullanıyor. Beyaz renklerde olan tasarımlar, smart casual tarzı sergilemesi için ışıltılarla süsleniyor. Eskiden gelinler klasik beyaz spor ayakkabı modellerini alarak kendileri süslerken bugün gelinler için özel hazırlanan seçenekleri tercih ediyor. Sportif gelin ayakkabılarında rahatlık sunan teknik detayların yanı sıra şıklık vadeden ışıltılı eklentiler de kendine yer buluyor. 

Spor Gelin Ayakkabısı Modelleri

Skechers gelin ayakkabısı modelleri, ışıltı saçan detaylarla çok daha ilgi çekici bir görünüme kavuşuyor. Işıl ışıl dora ve lame trimler, yıldızlı mesh kumaşlar, parlak Skechers logoları, renkli tabanlar, spor gelin ayakkabısı alternatiflerini diğer tasarımlardan ayırıyor.  En sevilen spor gelin ayakkabısı modelleri ise şöyle sıralanıyor: 

 • Yüksek tabanlı modellere gösterilen rağbet, söz konusu spor gelin ayakkabıları olduğunda da trendini koruyor. Ayağın topuk bölümünü yükselterek boyun daha uzun görünmesini ve duruşun daha havalı olmasını sağlayan yüksek tabanlı seçenekler, gelinlerin ilk tercihlerini oluşturuyor. 
 • Bağcıksız gelin ayakkabıları, gelinlik ile ayakkabı giyip çıkarma zahmetini en aza indirmek isteyenlerin seçimi oluyor. Bağcık zahmetini ve olası kaza ihtimallerini ortadan kaldıran bağcıksız spor gelin ayakkabısı tasarımları arasında hem babet tarzı alternatifler hem de espadril ayakkabı seçenekleri yer alıyor. Modeller, arka kısmında çekme halkası bulunduruyor. Tek hamlede giyilip çıkarılabilen alternatifler, sade zevkleri olan ve konforu önceleyen kadınlardan tam puan alıyor. 
 • Renkli retro seçenekler: Özellikle düğün sonrası partilerde giyilen renkli tabanlı veya parçalı sayalı ayakkabılar, retro görünümleri ile beğeni topluyor. Ailece kıyılan nikahın ardından arkadaşları ile eğlenmeye giden çiftler, genellikle bu seçeneklere yöneliyor. Gelinler, mini beyaz elbiselerinin altına, ayaklarına geçirdikleri konforlu rengarenk ayakkabılarla anında eğlenceye hazır hale geliyor. 
 • Dore veya lame detaylı ayakkabılar: Spor gelin ayakkabısı da olsa üzerinde ışıltı olmalı diyenler dore veya lame ışıltılar sunan seçenekleri tercih ediliyor. Gece spotların altında ışıl ışıl parlayan ayakkabılar, gelinin takılarına ve gelinliğine uyumlu seçiliyor. Eğer sarı veya yeşil altın takılar, gelinlikte işlemeler varsa, gelinler gold detayları tercih ediyor. Beyaz altın takılar, inciler ve gümüş gelinlik nakışları söz konusuysa, sahneyi metalik yansımalı ayakkabılar alıyor. Tabanında, sayasında, bağcık ve trimlerinde parlak detaylar bulunduran modeller, sportif gelinlerin en sevdikleri Skechers tasarımları arasında yer alıyor. 

Spor Gelin Ayakkabısı Nasıl Olmalıdır?

 • Rahatlık elbette önemli ancak spor gelin ayakkabısının herhangi bir sportif ayakkabıdan veya ev ayakkabısı modelinden farklı olması gerekiyor. Prenses gibi görünecek kadınların havalı görünümünü destekleyecek süslü modellerin tercihi öneriliyor. 
 • Uzun süre ayakta kalınacak bu özel günde, ayakkabılarda nem ve hava transferi sunan üstün teknolojilerin kullanımı fayda sağlıyor. Skechers kadın yürüyüş ayakkabısı ve kadın koşu ayakkabısı modelleri, teknik beklentileri kolaylıkla karşılıyor. 
 • Spor gelin ayakkabılarının gelinlikle yakışacak kadar şık, düğün sonrasında da kullanılabilecek kadar işlevsel olması gerekiyor. Böylelikle, konfor sunan ayakkabılar, yalnızca bir gün için alınmamış oluyor. 
 • Spor gelin ayakkabılarının kullanıcıların tam ayaklarına göre olması, büyük veya küçük gelmemesi önem taşıyor. Yanlış numara seçim, rahatsızlık verebiliyor. 
 • Özellikle yaz aylarında, sıcak günlerde yazlık ayakkabı seçenekleri içindeki spor modellerin tercih edilmesi önem arz ediyor. Ayakların serin ve kuru hissi ancak yazlık modellerle mümkün hale geliyor. 
 • Gelin ayakkabısının gelinlik boyuyla uyumlu olması gerekiyor. Topuklu ayakkabıya uygun yapılan gelinlik, düz ayakkabı ile giyildiği zaman etekler yere oldukça fazla değerek kazalar oluşturabiliyor. Eğer düğünde ayakkabı değiştirilecekse, spor gelin ayakkabısı ile topuklu ayakkabının taban yüksekliklerinin hemen hemen aynı olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. 

Spor Gelin Ayakkabısı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Spor gelin ayakkabısı alırken ayaklara tam uymasına, düğüne giyilecek çoraplarla denenmesine ve rahat hissettirmesine özen gösteriliyor. 
 • Ayakkabı giyildiğinde parmakların rahat hareket etmesi, parmak uçlarının sayanın ön kısmına kesinlikle değmemesi gerekiyor. 
 • Gelin ayakkabılarının beyaz veya krem renklerinde olması gelenekler arasında yer alıyor. Ayrıca kullanıcılar ayakkabıların gelin çiçeği, tacı ve gelinlik ile uyumlu olmasına özen gösteriyor. 
 • Tüm gün yeterince yorucu olacağı düşünüldüğünde, ayakkabıların gelinleri yormayacak kadar hafif olması ve enerji dönüşü sağlayarak destek vermesi önem taşıyor. 

Tüm etkenlerin yanı sıra, spor gelin ayakkabısı alırken, Skechers olmasına dikkat ediliyor. Neden mi? 

 • Skechers iç tabanda uzay çalışmalarında kullanılan hafızalı köpükten yararlanıyor. Özel yastıklama sistemi ile ayakkabılar ayağın tüm kıvrımlarını mükemmel destekliyor. Memory Foam adı verilen özel teknoloji ile gün boyu ayakta kalınsa, hareket halinde saatler geçirilse de ayaklar konforlu hissediyor. 
 • Sayada yer alan hava panelleri sayesinde, ayaklar serin hissediyor. 
 • Orta tabandaki destekler, ayakların sert hareketlerden zarar görmesini önlüyor. 
 • Kauçuk dış tabanlar, hem hafiflik hem de yer tutuş avantajı sunuyor. 
 • Ortopedik ayakkabı ihtiyacı duyanlar, araştırmalar sonucu geliştirilen özel tabanları tercih edebiliyor. 
 • Gün boyu yoga matı üzerinde yürüme hissi yaratan, enerji dönüşü sağlayan, hava üniteleri bulunduran özel taban teknolojileri kullanıcılara sunuluyor. 

Spor Gelin Ayakkabısı Nasıl Süslenir?

Spor gelin ayakkabısı modelleri eskiden kesilen tül parçalar, yapıştırılan boncuklar, pul ve payetlerle süsleniyordu. Ancak günümüzde hem spor görünümlü hem de gelin ayakkabısı olabilecek kadar gösterişli birçok model bulunuyor. Böylece ayakkabıları süsleme zahmetine gerek kalmıyor. Skechers spor gelin ayakkabıları, ek süsleme zahmetine gerek kalmadan hemen kullanılabiliyor. Işıltılı ayrıntıları, rahat kesimleri ve gösterişini kalitesinden alan cazibesi ile Skechers spor gelin ayakkabıları, düğünler için en avantajlı seçenekleri oluşturuyor. 

Beyaz Gelin Spor Ayakkabısı

Beyaz gelin spor ayakkabısı modelleri, zaman zaman sedefli detaylar içerebiliyor. Krem rengi, kırık beyaz tonlarda kullanıcıların karşısına çıkabiliyor. Gelinliklerin beyaz olması nedeniyle beyaz seçilen ayakkabıların, gelinin kıyafeti ile birebir aynı ton olması gerekiyor. Beyaz zor kombinlenen ve ton farkını hemen açık eden bir renk olduğu için gelinlerin düğünden önce gelinlik ve spor gelin ayakkabılarını muhakkak beraber denemesi gerekiyor. Skechers spor gelin ayakkabısı koleksiyonu beyazın ve krem renginin farklı tonlarında sunduğu onlarca çeşitle, gelinlerin ilk tercihi oluyor. 

2022 Gelin Spor Ayakkabısı  

2022 yılının trendleri rahatlığı göstermeye devam ediyor. Gelinlerin tercihi bu yıl da spor gelin ayakkabısı modellerinden yana oluyor. Metalik yansımaların, sade tasarımların, trim ve topuk detaylarının öne çıkacağı yeni sezonda, sportif modeller hemen her düğünde gelinlerin ayaklarında olacağa benziyor. Sportif tasarımların hem rahatlık hem de şıklık ihtiyaçlarına cevap vermesiyle beraber, gelin spor ayakkabıları daha çok tercih edilmeye devam ediyor. 

Sen de hayallerinde spor gelin ayakkabısı modellerine Skechers kalitesi ile ulaşabilirsin. Ayrıca düğün günü hazırlıklar sırasında giyebileceğin, rahatlık sunması gereken ev kıyafeti ve ayakkabılarını da Skechers’tan alabilir, koşuşturma ile geçen günleri daha az yorgunlukla atlatabilirsin. Hemen Skechers’a gel, mutluluğa adım attığın bu özel günde konfordan da şıklıktan da ödün verme! 

back to top
Filtreler