Büyük Numara Ayakkabı

(114 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Özel Günler
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(10)
(31)
(25)
(35)
(18)
(32)
(32)
(43)
(26)
(73)
(52)
(18)
(35)
(41)
(41)
(12)
(38)
(5)
(40)
(5)
(12)
(3)
(8)
(6)
(19)
(2)
(1)
Cinsiyet
(67)
(58)
Renk
(12)
(24)
(12)
(4)
(2)
(3)
(1)
(67)
Ürün Çeşidi
(11)
(2)
(18)
(4)
(16)
(32)
(19)
(12)
(11)
Ürün Detayı
(21)
(48)
(18)
(70)
(1)
(2)
(5)
(11)
(11)
(7)
(54)
(11)
(3)
(2)
(15)
(12)
(37)
(4)
(13)
Ürün Teknolojisi
(1)
(62)
(18)
(7)
(5)
(10)
(11)
(9)
(4)
(3)
(3)
Özel Günler
(9)
(6)
(2)
(12)
(13)
(25)
(4)
(7)
(27)
(4)
(10)
(12)
(3)
(5)
Koleksiyon
(6)
(3)
(1)
(1)
(3)
(1)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(19)
(1)
(1)
(2)
(1)
(5)
(1)
(3)
(2)
(2)
(3)
(5)
(3)
(3)
(4)
(3)
(1)
(2)
(4)
(4)
(2)
(2)
(1)
(2)
(1)
(1)
(4)
(1)
(5)
(2)
(3)
(1)
(5)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Ayakkabılar kıyafetlerin tamamlayıcısı niteliğinde bir parça olarak biliniyor. Kıyafet kombini seçerken ayakkabı ve modelleri bu seçimde çok önemlidir. Kıyafet seçimi yaparken alt ve üst parçaların uyumlu olmasına özen gösterilir. Kıyafetlerin bütününe bakarak ayakkabı ve aksesuar seçimine karar verilir. Kıyafetler, aksesuar ve ayakkabı kombininin uyumlu olması daha fazla tercih edilir. Dış görünüşü yansıtan kıyafet tercihleri de insanlar hakkında birçok bilgiye sahip olmak için öngörü olarak kabul edilir. Farklı çeşitlerde kıyafetlere uygun farklı modellerde ve çeşitlerde ayakkabılar vardır. Ayakkabıların çeşitli olmasının sebebi de kıyafetlere uygun olması ve her insanın zevkine hitap eden modellerde olmasıdır. Ayakkabı markalarının ve mağazalarının birçoğunda her insanın zevkine hitap eden ayakkabı modeli vardır. Her yaştan insan için farklı numaralandırılmış ve farklı çeşitleri olan ayakkabı modelleri genellikle ayakkabı mağazalarında, ayakkabı mağazalarının internet sitelerinde bulunur. İhtiyacınız olan her ayakkabı modeline birkaç tıkla internet sayesinde ulaşabilirsiniz.


Büyük Numara Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı modellerinin farklı numaraları olmasına rağmen büyük numaralı ayakkabı modelleri daha az bulunur. Ayakkabı numaraları insanların ayakkabı numaralarının ortalamasına göre belirlenir. Ayakkabı numarası ortalamalarının altında veya üstünde kalan modeller daha az bulunur. Ortalamanın üstünde bulunan ayakkabı modelleri de büyük numara ayakkabı modelleri olarak mağazalarda ve internet sitelerinde markalar tarafından satışa sunulur. Büyük numara ayakkabı modelleri ortalama ayakkabı modellerine kıyasla daha az olduğu bilinir. Büyük numara ayakkabı modellerinin renk ve model çeşidi mağazalara bağlı olarak farklılık gösterir. Eğer ihtiyacınız olan ayakkabı modelini mağazada bulamazsanız mutlaka mağazaya sorarak sipariş oluşturmalısınız. Mağazanın sipariş etme özelliği yoksa internet sitesinden beğendiğiniz ürünün olup olmadığına bakabilirsiniz. Beğendiğiniz veya aradığınız ürünü daha kolay bulmak için modelin detaylarını bilmeniz işinizi kolaylaştırır. İnternet sitesinden beğendiğiniz modeli arıyorsanız sitenin filtreleme ve kategori kısmından seçim yaparak modeli çok daha hızlı bulabilirsiniz. Büyük numara ayakkabı modellerinin farklı çeşitleri de vardır. Çeşitleri şu şekildedir:


Büyük Numara Spor Ayakkabı

Büyük numara ayakkabı modellerinin en rahat olanı kesinlikle spor ayakkabı modelidir. Spor ayakkabı günlük kullanıma, spor, yürüyüş veya koşu yaparken kullanıma uygundur. Spor ayakkabı modelleri rahat, hafif ve kullanışlı olduğu için istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Spor ayakkabı modelleri spor giyim tercih eden insanların da en gözde modelidir. Spor giyimin olmazsa olmazı koşu ayakkabıları da oldukça tercih edilen modeller arasındadır. Koşu ayakkabılarının tabanı daha sert olarak bilinir ancak yürüyüş ayakkabı modellerinin taban özelliği daha hafif ve ince olarak bilinir. Koşu ve yürüyüş ayakkabısı eşofman altı modelleri olarak da bilinir.


Büyük Numara Ayakkabı Erkek Modelleri

Erkek ayakkabı modellerinin bir kısmı da büyük numara olanlardır. Büyük numara ayakkabı modellerinin de kendi içerisinde farklı modelleri vardır. Spor ayakkabı, klasik ayakkabı modelleri ve daha fazla model vardır. En sık tercih edilen çeşit ise erkek outdoor ayakkabı modelleri olarak bilinir. Outdoor ayakkabı modeli rahat ve uzun ömürlü olduğu için erkek kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Rahatlığının yanı sıra bu modelin fazla çeşidi olması da modele olan talebin artmasını sağladığı bilinir. Erkek ayakkabı modelleri de diğer kategoriler gibi kıyafet ve kombinlerine uyumlu olarak üretilir. İstediğiniz büyük numara erkek ayakkabı modellerini internet sitelerinden ve mağazalardan bulabilirsiniz.


Büyük Numara Ayakkabı Kadın Modelleri

Büyük numara ayakkabı modellerinin kadın kategorisi oldukça çeşitlidir. Çeşitli olması kadın kullanıcılar tarafından oldukça beğenilir. Kıyafetlere ve kombinlere uygun modeli bulmak oldukça kolaydır. Ayakkabı markalarının ve mağazalarının büyük numara kadın ayakkabı modelleri vardır. Mağazalarda daha kısıtlı olsa da internet sitelerinde oldukça çeşitli modeller vardır. Ayakkabı mağazalarından ya da internet sitelerinden istediğiniz modele kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kadın ayakkabı modellerinde koşu ve yürüyüş ayakkabı modeli sıklıkla tercih edilir. Koşu ve yürüyüş ayakkabısından sonra en çok tercih edilen model ise anne ayakkabısı modelidir. Anne ayakkabısı olarak bilinen bu modeller daha hafif, rahat ve ortopedik ayakkabı çeşitlerinden birisidir. Rahat ve kullanışlı olması sebebiyle anneler tarafından sıklıkla tercih edilir. Annelere hediye almak için de oldukça uygun ve konforlu bir hediye olarak bilinir. Kadın loafer ayakkabı modeli sık tercih edilmese de rahat ve kullanışlı bir model olarak bilinir.


Büyük Numara Ayakkabı Fiyatları

Ayakkabı modellerinin birçoğu benzer fiyat aralığındadır. Ayakkabıların yapım aşamasından mağazaya ulaşmasına kadar geçen sürede oluşan maliyeti karşılamak için üreticiler fiyat belirler. Belirlenen miktar doğrultusunda mağazalardan ayakkabı temin edilir. Mağaza veya internet sitelerinden yapılan alışverişler arasında bazen farklar oluşur. Ayakkabı mağazalarının bazılarının aynı zamanda internet siteleri de vardır. Mağazada bulunmayan birçok ürün, mağazaya ait internet sitesinde kolaylıkla bulunabilir. Mağazada bulunan ürünün farklı beden ve boyutları da internet sitelerinde bulunabilir. Mağazaların aynı zamanda internet sitelerinin de olması kullanıcılar için oldukça pratik bir seçim olarak bilinir. İnternet sitesi olmayan mağazaların da deposunda bulunan ürünler arasında ufak bir arama yaparak mağazada bulunmayan ürüne ulaşılabilir. Modelini beğendiğiniz bir ürün olduğunda eğer imkanınız varsa modelin etiketinden adına bakarak internetten de bu ürüne bakmalısınız. Bazı durumlarda internet siteleri indirimde olabiliyor bu indirimden yararlanmak için uygun bir fırsat bulabilirsiniz. Etiketinin fotoğrafını çektiğiniz ürünün farklı bedenine bakıyorsanız internetten bulup kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Mağazaya ait internet sitelerinden farklı olarak birçok internet sitesi de alternatif olarak vardır. İnternete eriştiğiniz hemen her yerde bu sitelere ulaşmanız mümkün.


Ayakkabı seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Ayak numaranıza uygun olmayan modelleri tercih etmemelisiniz. Modelini beğendiğiniz bir ayakkabının numarası size tam uymuyorsa ayağınız ağrıyabilir ve yara olabilir bu nedenle kendi ayak numaranıza uygun olan modeli seçmelisiniz. Bazı ayakkabı modelleri de rahat olmayabilir. Bir ayakkabının rahat olması için öncelikle numarası sizin ayağınıza uygun olmalıdır. Rahat ayakkabının diğer bir özelliği ise ayağınızın, ayakkabı içerisinde nefes alacağı alan olmasıdır. Ayakkabı ayağınıza tam oturmalıdır ancak ayakkabı kumaşı nefes alabilen özellikte olursa daha rahat edersiniz. Ayakkabı modellerinin en sık tercih edileni ince ve hava alabilen kumaştan yapılmış olanlardır. Özellikle uzun süre ayakkabı giymeniz gereken bir yere gidiyorsanız hafif ve fileli ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Ayakkabı modellerinin bir diğer farklı özellikleri de taban kalınlığıdır. Eğer uzun bir süre dışarıda kalacaksanız kişisel tercihinize bağlı olarak ince veya kalın tabanlı ayakkabı modelini tercih edebilirsiniz. Klasik ayakkabı modeli tercih etmeyi düşünüyorsanız ayağınızın rahat edeceği bir ayakkabıyı tercih etmelisiniz. Ayakkabı hediye etmeyi düşünüyorsanız hediye çeki mutlaka almalısınız. Ayakkabı hediye seçenekleri arasında iyi bir tercih olabilir ama hediye alacağınız kişinin ayakkabıyı önceden denemesi gereklidir. Ayakkabı numaraları belirli olsa bile bazı ayakkabı modellerinin kalıpları farklıdır. Ayakkabı kalıplarının farklı olması sebebiyle her ayakkabı numarası da aynı olmayabilir. Bu nedenle hediye alacağınız kişi ayakkabıyı mutlaka önceden denemelidir. Ve ayakkabıya dair bir hediye çeki oluşturulmalıdır.

back to top
Filtreler