Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Fiyata göre filtrele

Çocuk Çanta (15 Ürün)

Filtreler

Çocuklar, hayat enerjilerini stilleriyle göz önüne serecek rengarenk ve kullanışlı çantalarla, okulda, gezide, oyunda rahat ediyor. Neşeli ve sevimli görünümleri ile kız ve erkek çocukların beğenisini kazanan çanta çeşitleri arasında sırt çantaları ve beslenme çantaları yer alıyor. Okul öncesi, ilkokul ve ortaokul çağlarındaki çocuklar tarafından rahatlıkla kullanılabilecek çantaların, dayanıklılık, kullanışlılık gibi gerekleri karşılaması gerekiyor. Çocukların eşyalarının sığabileceği kadar geniş olması gereken ürünlerin, çabucak zedelenmemesi, uzun süre kullanılabilmesi ebeveynler için önem arz ediyor.

Çocuk Çanta Modelleri

Skechers çocuk çantaları, çocukların eğlenceli dünyasına uyum sağlarken bir yandan da ebeveynlerin kullanışlılık beklentilerini karşılıyor. Çocuk sağlığı için hiçbir zararlı madde içermeyen çantalar, konfor sağlayan detayları ile çocukların günlük hayatına rahatlıkla eşlik ediyor.

Çocuk Okul Çantaları

Ergonomik Skechers okul çantaları, çanta ağırlığını çocukların sırtına, omuzlarına eşit olarak yaymak için özel tasarlanıyor. Uzun süre kullanılabilen, kaliteli materyallerden imal edilen modellerin, taşırken çocukların bedenlerini acıtmaması için yumuşak destekleri bulunuyor. Kız ve erkek çocukların sevdikleri eğlenceli renkleri ve desenleri çantaların üzerinde görebilirsin. Çantalar bol bölme bulundurarak, eşyaların düzeninin sağlanmasına yardım ediyor. Bazı modellerde matara koymak, kalemleri taşımak için farklı gözler de bulunuyor. Geometrik desenlerin, parlak kumaşların ve Skechers logosunun süslediği çantalar, her zevkten çocuğun tarzına hitap ediyor ve giyim ürünlerine uyum gösteriyor. Daha büyük yaşlarda ve sade zevkleri olan çocuklar için tek renk ve desensiz modeller de Skechers koleksiyonuna kendine yer buluyor.

Beslenme Çantası Çeşitleri

Beslenme çantaları, çocukların yiyecek ve içeceklerini kolaylıkla taşımalarına yardım ediyor. Elde taşınmak üzere tasarlanan modeller, yiyeceklerin dış etkenlerden korunarak sağlıkla muhafaza edilmesine destek veriyor. Skechers beslenme çantalarında, el tutamacının yanında bir de kol askısı bulunuyor. Çok bölmeli çantalara, beslenme saatinde tüketilecek farklı atıştırmalıklar rahatlıkla yerleştirilebiliyor. Fermuar ile kapanan bölmeler, güvenli taşıma vadediyor.

Çocuk Çanta Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Çocuk çanta seçerken, okul kıyafetlerine ve dış giyim ürünlerine uyumlu olmalarına bakabilirsin. Çocukların en sık giydiği montlara, varsa okul üniformalarına veya favori giyim ürünü renklerine bakarak seçimi kolaylaştırabilirsin. 
  • Çocukların her gün kullanacakları çantaları seçerken fikir beyan etmesi önem arz ediyor. Karar aşamasında onların da fikrini almalısın.
  • Çantaların kol askılarının ayarlanabilmesine dikkat etmelisin. Çok dar askılar giyim ürünlerini çekerek cilde baskı yapabiliyor. Ağırlık dengesinin bozulmasına ve eşyaların daha zor taşınmasına neden olabiliyor. 
  • Çantanın bölme sayısı, düzen için gerekli görülüyor. Çantanın içindeki ve dış yüzündeki bölmelerin kapanma biçimleri de sayısı kadar önem arz ediyor. Seçim esnasında bölmelere bakmalısın.
  • Çantanın kol askılarında ve sırt kısmında taşıma konforu için yumuşak destekler bulunmalı. Bu sayede çocuklar kitapları canları yanmadan rahatlıkla taşıyabiliyor. Çantanın desteklerini kontrol ederek seçim yapmalısın.
  • İlkokul veya ortaokul çağlarındaki çocukların ihtiyaçları değişiyor. Eğer yaşı gençlik çağına daha yakın olan çocuklar için çanta seçimi yapıyorsan; daha sade ve tek renk tasarımlara yönelebilirsin.

Çocuk Çanta Fiyatları

Çocuk çanta fiyatları, çantaların materyallerine, boyutlarına, bölme sayısına, kalitesine göre belirleniyor. Çantanın üzerinde bulunan desenler, baskılar, tasarım özellikleri fiyat üzerinde etki gösteriyor. Çantalarda yer alabilen su geçirmezlik gibi ek özellikler fiyatlarda farklılıklara yol açabiliyor. Çocuk için çanta seçerken öncelikle fiyata değil konfor vaatlerine bakmalısın. Çantanın çocuklar için rahatlık sağladığından emin olduktan sonra, seçtiğin ürünler arasında fiyat kalite dengesini gözeterek seçim yapabilirsin. Skechers, kaliteli materyalleri ve çocukların konforu düşünülerek tasarlanan detayları ile fiyat dengesini karşılıyor.

Sen de çocukların her gün okula giderken kullanacağı sırt çantası ve beslenme çantası gereksinimlerini Skechers koleksiyonundan karşılayabilirsin. Kalitesinden emin olduğun modellerden dilediğini seçerek, onlara konfor armağan edebilirsin. Çantaları Skechers.com.tr üzerinden hemen sipariş verebilir veya Skechers mağazalarında ürünleri inceleyerek alışveriş yapabilirsin. 

back to top
Filtreler