Max Cushioning Ultimate 54440 NTNV
Erkek Natürel Koşu Ayakkabısı

949,00 TL

Renk: Natürel
Beden
Lütfen beden seçiniz

Detaylar

Ürün Kodu: 54440 NTNV

Skechers Max Cushioning Ultimate™ ile koşu ve yürüyüş için konfor ve desteği en üst düzeye çıkarın. ULTRA GO® yastıklı platforma sahip destekli, konforlu koşu ve yürüyüş tasarımı.
 • Saya: Neredeyse dikişsiz tasarımlı örgü kumaş saya nefes alabilirlik ve konfor sağlar
 • Orta taban: Destekli, duyarlı ULTRA GO™ konforlu çift yoğunluklu platform
 • Dış taban: Hafif, dayanıklı ve esnek parametrik şerit dokuma dış taban farklı yüzeylerde yer tutuşu sağlar
 • İç taban: Air Cooled Goga Mat® koşu iç tabanı ile serinleten konfor
 • Ön ayaktaki flex kanallar esnekliğe yardımcı olur ve yumuşak geçişi destekler
 • Orta ayak destek bölgesi her adımda verimlilik sağlar
 • Ağırlık: 42 numara erkek ayakkabısı için 331,5 gr
 • 6 mm topuk-ön ayak yükseklik farkı
 • 5 cm topuk yüksekliği
 • Makinede Yıkanabilir ayakkabı tasarımı - hassas programda soğuk suyla yıkayın, asarak kurutun
 • Neredeyse dikişsiz tasarımlı örgü kumaştan şık, hafif, nefes alan saya
 • Daha fazla dayanıklılık için burun kısmında, yanlarda ve topukta sentetik katmanlar
 • Bağcıklı ön kısım ve işlemeli delikler
 • Oyma detaylı çift yoğunluklu orta taban tasarımı
 • Kontrast renkte orta taban trimi ve detayı
 • Yanda S logosu
 • Not: Tüm siteyi kapsayan indirim kodları bu model için geçerli olmayabilir

Ürün özellikleri

TESLİMAT & İADE KOŞULLARI

Teslimat ve Kargo


Değişim Koşulları


skechers.com.tr 'den alınan ürünler için, online mağazamızdan değişim işlemi yapılmamaktadır. Faturası kesilmiş ve tarafına teslim edilmiş ürünler için sipariş numaran veya faturan ile belirli Skechers mağazalarımızdan renk, beden veya yeni ürün değişikliği yapabilirsin.

*Siparişindeki ürünün tutarı yeni ürün tutarı ile aynı ise direk değişim yapılır.


*Yeni ürün tutarı siparişindeki ürünün tutarından az ise aradaki tutar iade çeki olarak tarafına verilir. Bu çeki belirli Skechers mağazalarımızdan veya skechers.com.tr’de kullanabilirsin.


*Yeni ürün tutarı siparişindeki ürün tutarından fazla ise aradaki fark, tarafından tahsil edilir.

İade Koşulları

Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla, “ürün iade formu”nu doldurarak faturasıyla birlikte, iade şartlarına uyması durumunda sana ulaştığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde MNG kargo ile ücretsiz olarak tarafımıza gönderebilirsin. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Gelen ürün öncelikle Skechers inceleme ekibi tarafından incelenir. Skechers inceleme ekibi üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

İade ettiğin ürün bize ulaştığında ve onaylandığında, tarafına e-posta bilgilendirmesi yapılacaktır. İade şartlarına uyması durumunda, 10 iş günü içerisinde ürün tutarı siparişi vermiş olduğunuz kartınıza iade edilir. Taksitli yaptığınız alışverişlerde Skechers bankanıza tek seferde ödeme yapar, bankanız tarafınıza bu ödemeyi taksitli olarak gerçekleştirir.

İadeni istersen iade çeki almak koşulu ile belirli Skechers mağazalarımızdan da gerçekleştirebilirsin. Mağazadan iade etmen durumunda siparişindeki ürünün tutarı tarafına iade çeki olarak verilir. Bu çeki belirli Skechers mağazalarımızdan veya skechers.com.tr’de kullanabilirsin. Mağazalarımızda kredi kartına iade yapılmamaktadır.

İade Adresi:

Akçaburgaz mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu cad. no: 3 Esenyurt - İSTANBUL
MNG Kargo İade Kodu: 376988506

İadeler MNG Kargo ile gönderilmelidir. Başka kargo şirketlerinden gelen karşı ödemeli paketler kabul edilmemektedir.
Müşteri Hattı : 0850 488 02 00

İnceleme Koşulları

Mağazalarımızdan Alınan Ürünlerin İncelemeye Gönderilmesi

 1. Ürününüzü mağazalarımıza getirdikten sonra mağazamız tarafından inceleme formu doldurulur ve size imzalatılır. Ürün inceleme sürecinizin tamamını size verilen bu formda yazan ürün inceleme destek talep numaranız ile takip edebilirsiniz.

  2. Ürün inceleme formu açılırken sizinle iletişim kurabilmemiz için GSM numaranız ve varsa e-mail adresiniz mağazamız tarafından istenecektir. Ürün inceleme sürecindeki gelişmeler size sms ve e-mail yoluyla bildirilecektir.

  3. Ürününüz, ürüne ait faturanız ve inceleme formunuz ile birlikte İnceleme birimimize gönderilecektir.

  4. İnceleme talebinizde üretim kaynaklı bir hata bulunmuş ve inceleme talebiniz kabul edilmişse sms/e-mail ile bilgilendirilmenizin ardından mağazalarımıza giderek değişim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  5. İnceleme talebinizde üretim kaynaklı bir hata bulunamamış ve inceleme talebiniz reddedilmişse sms/e-mail ile bilgilendirilmenizin ardından ürününüz, inceleme sonuç mektubunuz ile birlikte, inceleme formu açtırdığınız mağazamıza kargo ile gönderilecektir. İnceleme sonucunda ret kararı verilmiş ürününüzü en fazla 60 gün içinde mağazamızdan teslim almanız gerekmektedir. Bu süre içerisinde teslim almadığınız ürünleriniz imha depomuza sevk edilerek imha edilecektir.

Web Sitemizden Alınan Ürünlerin İncelemeye Gönderilmesi

 1. www.skechers.com.tr web sitemizden aldığınız ürünleri, aşağıda yer alan adresimize ürün faturası ile birlikte gönderebilirsiniz. Faturasız olarak gönderilen ürünler incelemeye alınmayacak ve adresinize geri kargolanacaktır.

  2. Ürünleri anlaşmalı kargo firmamız olan MNG Kargo ile 519223635 koduyla göndermeniz durumunda kargo bedeli tarafımızdan karşılanmaktadır. Anlaşmalı kargo firmamız MNG Kargo ile göndermemeniz ya da iade kodunu belirtmemeniz durumunda kargo bedeli tarafımızdan karşılanmaz.

  3. İnceleme talebinizde üretim kaynaklı bir hata bulunmuş ve inceleme talebiniz kabul edilmişse e-mail ile bilgilendirilmenizin ardından üyelik hesabınıza fatura tutarı kadar kupon kodu tanımlanacaktır. Tanımlanan kupon sadece skechers.com.tr’ de geçerlidir.

  4. İnceleme talebinizde üretim kaynaklı bir hata bulunamamış ve inceleme talebiniz reddedilmişse e-mail ile bilgilendirilmenizin ardından ürününüz inceleme sonuç mektubunuz ile birlikte adresinize kargo ile gönderilecektir.

  İnceleme Adresi: (Sadece online alışverişler için geçerlidir)

Akçaburgaz Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No: 3 Esenyurt - İSTANBUL

MNG Kargo İnceleme İade Kodu: 519223635

Bilgi almak istediğiniz konular için Hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında, 0850 488 02 00 numaralı müşteri iletişim merkezimizi arayabilirsiniz.

YORUMLAR
Yorum yaz

Henüz hiç yorum yapılmamış

back to top
Filtreler