Renk
Beden
Ürün Detayı
Koleksiyon
Fiyata göre filtrele

Erkek Çocuk Terlik (4 Ürün)

Filtreler

Erkek çocuklar, günlük stillerinde terlik rahatlığına kavuşuyor. Skechers, spor ayakkabılarda ve botlarda sunduğu teknolojiyi terliklere getiriyor. Erkek çocukların beğenisini kazanacak renk ve desenlerle süslenen terlikler, fonksiyonel detaylarıyla kullanışlılık kazanıyor.

Skechers Erkek Çocuk Terlik Modelleri

Skechers erkek çocuk terlik modelleri arasında parmak arası çeşitler, bantlı terlikler, ayarlanabilir modeller, sabo tipi terlikler yer alıyor. Görünümü ile çocukların beğenisini kazanan terlik çeşitleri, konfor sağlayan detayları ile ebeveynlerden de tam not alıyor. Dikiş vurgulu, katmanlı tasarımlar, sentetik ve yumuşak saya sayesinde ayağa nazikçe dokunuyor. Hareket anında ayakları acıtmıyor, sıkmıyor. Sportif modeller, oyun oynarken, gezerken, plajda veya evde giyilebilecek farklı, esnek tabanlı seçenekler sunuyor.

Skechers Erkek Çocuk Terliklerin Özellikleri

 • Cırt cırt bantlarla ayarlanabilir birçok model koleksiyonda göze çarpıyor.
 • Yumuşak kumaştan yapılan astar, bantların ayağı tahriş etmesini önlüyor.
 • Darbe etkisini azaltan esnek orta taban, terliklerde görülebiliyor.
 • Esnek yer tutuşu vadeden dış taban sayesine farklı zeminler güvenle adımlanıyor.
 • Topuktan geçmeli bant, dayanıklılık vadediyor.
 • Parmak arası terliklerin, parmağın arasına giren kesiti yumuşak malzemeden imal ediliyor ve çocukların canını yakmıyor.
 • Kimi modellerde ışıklar yer alıyor. Işıklı terlikler, çocukların her adımında ışık saçıyor ve günlük yaşama eğlence getiriyor.
 • Kabartma yastıklı iç taban, ayakların kavislerini destekliyor.

Erkek Çocuk Terlik Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Erkek çocuklar için terlik alırken, terliklerin ayakların numarasına tam olarak uyduğundan emin olmalısın. Terlik büyük veya küçük olmamalı. Birçok kullanıcı, ayakkabı seçiminde titiz davranırken terliklerin numaralarının tam olması konusunda daha esnek davranabiliyor. Oysa taban teknolojilerinden tam verim almak ve sağlıklı gelişim için, çocuklara tam numarasında terlikler giydirmek öneriliyor.
 • Terliğin çocuğun zevklerine uygun olduğundan emin olmalısın. Onun sevdiği renkleri, baskıları bulunduran terlikler tercih etmeye özen göstermelisin.
 • Terliklerin iç kısmı çocuğun ayağını terletmemeli ve yürürken kaymamalı.
 • Terliğin tabanı farklı zeminlerde kullanıma uygun olmalı.
 • Çocuk terliklerde de tüm çocuk giyim ve ayakkabı ürünlerinde olduğu gibi zararlı maddeler bulunmamalı. Boyadan üretim materyaline kadar, tasarımın hiçbir aşamasında çocuk sağlığını tehdit eden içerikler olmadığından emin olmalısın.

Yaşa Göre Çocuk Terlik Seçimi

 • Yürüme çağındaki çocuklara terlik seçerken, ayağını tam kavrayan, cırt bantlı modeller tercih edilmeli. O yaşlardaki çocukların yutabileceği herhangi küçük bir parça tasarımda yer almamalı.
 • Oyun çağındaki çocuklar için terlik seçerken esnekliği ve hareketlere uyum sağlamayı ilk kıstas olarak görebilirsin. Oyun esnasında terlikler çocuklara konfor vadetmeli.
 • Okul çağlarındaki çocuklar için terlik seçiyorsan, onların günlük giyimde de tercih edebileceği modellere yönelebilir ve terliklerin uzun süre ayakta kalabileceğinden emin olmalısın.

Ev ve Sokak Terlikleri Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çocuk terlikleri ev terliği ve dış alanlar için tasarlanan modeller olarak kategorize edilebiliyor. Skechers erkek çocuk terlik modelleri, hem evde hem de dış alanlarda kullanılabiliyor. İç alanlar için tercih edeceğin terliğin, ıslak zeminlere, fayanslara rahatlıkla tutunabileceğinden emin olmalısın. Dış alanlarda, eğer pürüzlü zeminler için model alacaksan, ayakkabının tabanının yeterince kalın olması gerekiyor. Hareket anında modelin ayağa tutunabilmesi için sandaletleri seçebilirsin.

Tatile Giderken Çocuklar İçin Alınabilecek Terlikler

 • Tatile giderken çocukların bavuluna, muhakkak ıslak ve kuru kullanıma uygun bir terlik koymalısın. Havuz ve deniz kenarında çocukların rahatlıkla giyebileceği, kumun sıcağından, havuz kenarlarının kayganlığından onları koruyacak bir model çantanda yer almalı.
 • Gece çocuklara eğlence hazırlayacak ışıklı terlikleri istersen bavuluna alabilirsin. Tatil fotoğraflarının çocuğun için ışık saçan anılarla dolu olmasını istiyorsan ışıklı terlikler tam sana göre.
 • Çocukların özellikle uzun yolculuklar ve gezi sırasında rahat etmesi için ayarlanabilir bant bulunduran terlikler almaya özen göstermelisin.

Terlik Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Terliklerin yan yüzleri olmadığı için, çok hızlı kirleniyor. Özellikle dışarıda kullanılan terlikleri ara ara tozdan arındırmak için temizlemeyi ihmal etmemelisin.
 • Islak terlikleri tamamen kurumadan dolaplara kaldırmamalısın.
 • Terlikler, kişiye özel kullanılmalı. Çocuğunun terliklerini başkası ile paylaşmasına hijyen açısından izin vermemelisin.
 • Özellikle kumaş modellerin güneş ışınlarına, tuzlu suya, klorlu suya uzun süre maruz kalması deformasyona neden olabiliyor. Ürünlerin kullanım önerilerini dikkate alarak, belirtilen hususlara dikkat etmelisin.

Ayarlanabilir Terlik Kullanmanın Sağladığı Faydalar

Cırt cırt bantlarla ayağa göre ayarlanabilen ayakkabı ve terlikler kişiselleştirilebilir özellikleri ile kolaylık sağlıyor. Yolculuklar, yeme düzeni veya uzun süre hareketsizlik nedeniyle çocukların ayakları şişebiliyor, bu tip durumlarda bantlar kolaylıkla gevşetilerek çocukların ayaklarının rahat etmesi sağlanıyor. Benzer şekilde hızla büyüyen çocuklar ayarlanabilir terlikleri, tabanları küçük gelmediği sürece daha uzun süre kullanabiliyor. Ayarlanabilir bantlar sayesinde ebeveynler terlikleri giydirip çıkarırken zorluk çekmiyor.

Çocuk Terlik Nasıl Olmalı?

 • Çocuk terlikler hafif olmalı.
 • Çocukların denge sağlamasına yardım etmeli.
 • Ayakları ani hareketlerde şok etkisinden korumalı.
 • Farklı zeminlerde sağlam yer tutuşu sağlamalı.
 • Eğer çocuklarda bir basış veya taban sorunu varsa ortopedik destek vermeli.
 • Dayanıklılık vadetmeli.
 • Terliklerin üstündeki bantlar ve parmak arası kesit çocukların canını yakmayacak, tenlerini tahriş etmeyecek özellikte olmalı.
 • İhtiyaca göre ıslak ve kuru kullanım gibi ek fonksiyonlar bulundurmalı.

Her Erkek Çocuğun Dolabında Olması Gereken 3 Terlik Modeli

 1. Her çocuk parmak arası terliklere sahip olmalı. Farklı kıyafetlerle kolaylıkla kombinlenebilen, şık ve kullanışlı parmak arası terlikler, çocukların dolabında yer almalı.
 2. Sabo tipi terlikler, çocukların ayaklarının hava almasını sağlarken kapalı, delikli yarım saya ile konfor sağlıyor. Her çocuk hem iç hem de dış alanlarda kullanılabilen sabo tipi terliklere sahip olmalı.
 3. Cırt bantlı terlikler, uzun yolculukların, ev yaşamının rahatlık sırrı oluyor. Fonksiyonel ve kişiselleştirilebilir özellikleri ile fark yaratan cırt cırt bantlı terliklerden her erkek çocuk için bir adet mutlaka alınmalı.

Erkek Çocuk Terlik Fiyatları

Erkek çocuk terlik fiyatları ürünlerin teknik özelliklerine, taban sistemlerine ve estetik tasarımlarına göre değişiklik gösteriyor. Terliklerin materyalleri, işçilikleri, kullanım fonksiyonları fiyat üzerinde etki ediyor. Terliklerin hem ıslak hem de kuru kullanılabilmesi, özel ortopedik taban bulundurması, ışıklar ve tabandaki led lambalarla eğlence vadetmesi, fiyatlarını diğer terlik tasarımlarından farklılaştırıyor.

Taksitli Erkek Çocuk Terlik Çeşitleri

Skechers erkek çocuk terlikleri, peşin fiyatına 2 taksit seçeneği ile kullanıcılara sunuluyor. Vade farkı ile 9’a varan taksit imkanı Skechers.com’tr’de seni bekliyor.

Kampanyalı Erkek Çocuk Terlikler

Skechers, indirim ve outlet kategorilerinde zaman zaman çocuk terlik modellerine de yer verebiliyor. Nadiren indirim kategorilerini yenileyen marka, özel fiyat stratejileri, stok durumu gibi nedenlerle kampanyalı modeller sunabiliyor. Skechers’ın ürünleri outlet için özel üretilmiyor. Var olan ürünler zaman zaman indirimlerle tüketicilerle buluşuyor. Güvenilir ürünleri ve fiyat kalite dengesini karşılayan kaliteli modelleri ile marka, onlarca kategoride tüketicilerin beğenisini topluyor.

Sen de Skechers erkek çocuk terlik, ayakkabı ve giyim ürünleri için Skechers.com.tr’yi inceleyebilirsin. Çocuğunun ayak numarasına uygun terlik ve ayakkabıları seçerek alışveriş yapabilirsin. Aynı ürünler, aynı fiyatlarla Skechers mağazalarında da seni bekliyor. Dilersen mağazadan veya Skechers.com.tr’den hemen siparişini oluştur, rahat tabanları, özel tasarım sayaları, şık görünüm ve konforlu detayları ile hemen bir Skechers’a sahip ol!

back to top
Filtreler