CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Erkek Çocuk Terlik

(8 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(4)
(2)
(4)
(2)
(2)
(2)
(4)
(2)
Cinsiyet
(4)
(4)
Renk
(1)
(1)
(2)
(4)
Ürün Çeşidi
(4)
(4)
Koleksiyon
(4)
(2)
(2)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Erkek çocuklar, günlük stillerinde rahatlığa kavuşuyor. Skechers, klasik modellerinde sunduğu teknolojiyi erkek çocuk terliklere getiriyor. Erkek çocukların beğenisini kazanacak renk ve desenlerle süslenen erkek çocuk terlikler, fonksiyonel detaylarıyla kullanışlılık kazanıyor.

Erkek Çocuk Terlik Modelleri

Skechers çocuk terlik modelleri arasında parmak arası çeşitler, bantlı ve ayarlanabilir modeller, sabo tipi erkek çocuk terlikler yer alıyor. Görünümü ile çocukların beğenisini kazanan erkek çocuk terlik çeşitleri, konfor sağlayan detayları ile ebeveynlerden de tam not alıyor. Dikiş vurgulu, katmanlı tasarımlar, sentetik ve yumuşak saya sayesinde ayağa nazikçe dokunuyor. Hareket anında ayakları acıtmıyor, sıkmıyor. Sportif modeller, oyun oynarken, gezerken, plajda veya evde giyilebilecek farklı, esnek tabanlı seçenekler sunuyor.

Erkek Çocuk Terlik Özellikleri

 • Cırt cırt bantlarla ayarlanabilir birçok model koleksiyonda göze çarpıyor.
 • Yumuşak kumaştan yapılan astar, bantların ayağı tahriş etmesini önlüyor.
 • Darbe etkisini azaltan esnek orta taban, erkek çocuk terliklerde görülebiliyor.
 • Esnek yer tutuşu vadeden dış taban sayesine farklı zeminler güvenle adımlanıyor.
 • Topuktan geçmeli bant, dayanıklılık vadediyor.
 • Parmak arası erkek çocuk terliklerin, parmağın arasına giren kesiti yumuşak malzemeden imal ediliyor ve çocukların canını yakmıyor.
 • Kimi modellerde ışıklar yer alıyor. Işıklı erkek çocuk terlikler, çocukların her adımında ışık saçıyor ve günlük yaşama eğlence getiriyor.
 • Kabartma yastıklı iç taban, ayakların kavislerini destekliyor.

Erkek Çocuk Terlik Seçimi

 • Yürüme çağındaki çocuklara terlik seçerken, ayağını tam kavrayan, cırt bantlı modeller tercih edilmeli. O yaşlardaki çocukların yutabileceği herhangi küçük bir parça tasarımda yer almamalı.
 • Oyun çağındaki çocuklar için erkek çocuk terlik seçerken esnekliği ve hareketlere uyum sağlamayı ilk kıstas olarak görebilirsin. Oyun esnasında modeller, çocuklara konfor vadetmeli.
 • Okul çağlarındaki çocuklar için erkek çocuk terlik seçiyorsan, onların günlük giyimde de tercih edebileceği modellere yönelebilir ve çocukların onlarla uzun süre ayakta kalabileceğinden emin olmalısın.

Erkek çocuk terlikleri, ev ve dış alanlar için tasarlanan modeller olarak kategorize edilebiliyor. Skechers erkek çocuk terlik modelleri, hem evde hem de dış alanlarda kullanılabiliyor. İç alanlar için tercih edeceğin terliğin, ıslak zeminlere, fayanslara rahatlıkla tutunabileceğinden emin olmalısın. Dış alanlarda, eğer pürüzlü zeminler için model alacaksan, ayakkabının tabanının yeterince kalın olması gerekiyor. Hareket anında modelin ayağa tutunabilmesi için sandaletleri seçebilirsin.

Erkek Çocuk Terlik Çeşitleri 

 • Tatile giderken çocukların bavuluna, muhakkak ıslak ve kuru kullanıma uygun bir alternatif koymalısın. Havuz ve deniz kenarında çocukların rahatlıkla giyebileceği, kumun sıcağından, havuz kenarlarının kayganlığından onları koruyacak bir model çantanda yer almalı.
 • Gece çocuklara eğlence hazırlayacak ışıklı erkek çocuk ayakkabı ve terlikleri istersen bavuluna alabilirsin. Tatil fotoğraflarının çocuğun için ışık saçan anılarla dolu olmasını istiyorsan ışıklı seçenekler tam sana göre.
 • Çocukların özellikle uzun yolculuklar ve gezi sırasında rahat etmesi için ayarlanabilir bant bulunduran erkek çocuk terlikler almaya özen göstermelisin.

Erkek Çocuk Terlik Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Ürünlerin yan yüzleri olmadığı için, çok hızlı kirleniyor. Özellikle dışarıda kullanılan erkek çocuk terlikleri ara ara tozdan arındırmak için temizlemeyi ihmal etmemelisin.
 • Islak erkek çocuk terlikleri tamamen kurumadan dolaplara kaldırmamalısın.
 • Modeller, kişiye özel kullanılmalı. Çocuğunun giydiği tasarımları başkası ile paylaşmasına hijyen açısından izin vermemelisin.
 • Özellikle kumaş modellerin güneş ışınlarına, tuzlu suya, klorlu suya uzun süre maruz kalması deformasyona neden olabiliyor. Ürünlerin kullanım önerilerini dikkate alarak, belirtilen hususlara dikkat etmelisin.

Ayarlanabilir Erkek Çocuk Terlikleri 

Cırt cırt bantlarla ayağa göre ayarlanabilen erkek çocuk terlikler kişiselleştirilebilir özellikleri ile kolaylık sağlıyor. Yolculuklar, yeme düzeni veya uzun süre hareketsizlik nedeniyle çocukların ayakları şişebiliyor, bu tip durumlarda bantlar kolaylıkla gevşetilerek çocukların ayaklarının rahat etmesi sağlanıyor. Benzer şekilde hızla büyüyen çocuklar ayarlanabilir erkek terlikleri, tabanları küçük gelmediği sürece daha uzun süre kullanabiliyor. Ayarlanabilir bantlar sayesinde ebeveynler giydirip çıkarırken zorluk çekmiyor.

Erkek Çocuk Terlik Fiyatları

Erkek çocuk terlik fiyatları ürünlerin teknik özelliklerine, taban sistemlerine ve estetik tasarımlarına göre değişiklik gösteriyor. Materyalleri, işçilikleri, kullanım fonksiyonları fiyat üzerinde etki ediyor. Ürünlerin hem ıslak hem de kuru kullanılabilmesi, özel ortopedik taban bulundurması, ışıklar ve tabandaki led lambalarla eğlence vadetmesi, fiyatlarını diğer erkek çocuk terlik tasarımlarından farklılaştırıyor. Skechers erkek çocuk terlikleri, peşin fiyatına 2 taksit seçeneği ile kullanıcılara sunuluyor. Vade farkı ile 9’a varan taksit imkanı Skechers.com’tr’de seni bekliyor.

Kampanyalı Erkek Çocuk Terlikler

Skechers, indirim ve outlet kategorilerinde zaman zaman erkek çocuk terlik modellerine de yer verebiliyor. Nadiren indirim kategorilerini yenileyen marka, özel fiyat stratejileri, stok durumu gibi nedenlerle kampanyalı modeller sunabiliyor. Skechers’ın ürünleri outlet için özel üretilmiyor. Var olan ürünler zaman zaman indirimlerle tüketicilerle buluşuyor. Güvenilir ürünleri ve fiyat kalite dengesini karşılayan kaliteli modelleri ile marka, onlarca kategoride tüketicilerin beğenisini topluyor.

Sen de Skechers erkek çocuk terlik, erkek çocuk ayakkabı ve giyim ürünleri için Skechers.com.tr’yi inceleyebilirsin. Çocuğunun ayak numarasına uygun erkek çocuk terlik ve ayakkabıları seçerek alışveriş yapabilirsin. Aynı ürünler, aynı fiyatlarla Skechers mağazalarında da seni bekliyor. Dilersen mağazadan veya Skechers.com.tr’den hemen siparişini oluştur, rahat tabanları, özel tasarım sayaları, şık görünüm ve konforlu detayları ile hemen bir Skechers’a sahip ol!

Erkek Çocuk Terlik Nasıl Olmalı?

 • Erkek çocuk terlikler hafif olmalı.
 • Çocukların denge sağlamasına yardım etmeli.
 • Ayakları ani hareketlerde şok etkisinden korumalı.
 • Farklı zeminlerde sağlam yer tutuşu sağlamalı.
 • Eğer çocuklarda bir basış veya taban sorunu varsa ortopedik destek vermeli.
 • Dayanıklılık vadetmeli.
 • Üstündeki bantlar ve parmak arası kesit çocukların canını yakmayacak, tenlerini tahriş etmeyecek özellikte olmalı.
 • İhtiyaca göre ıslak ve kuru kullanım gibi ek fonksiyonlar bulundurmalı.

Erkek Çocuk Terlik Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Erkek çocuklar için terlik alırken, erkek çocuk terliklerin ayakların numarasına tam olarak uyduğundan emin olmalısın. Model, büyük veya küçük olmamalı. Birçok kullanıcı, ayakkabı seçiminde titiz davranırken numaralarının tam olması konusunda daha esnek davranabiliyor. Oysa taban teknolojilerinden tam verim almak ve sağlıklı gelişim için, çocuklara tam numarasında ürünler giydirmek öneriliyor.
 • Terliğin çocuğun zevklerine uygun olduğundan emin olmalısın. Onun sevdiği renkleri, baskıları bulunduran erkek çocuk terlikler tercih etmeye özen göstermelisin.
 • İç kısmı çocuğun ayağını terletmemeli ve yürürken kaymamalı.
 • Terliğin tabanı farklı zeminlerde kullanıma uygun olmalı.
 • Erkek çocuk terliklerde de tüm çocuk giyim ve ayakkabı ürünlerinde olduğu gibi zararlı maddeler bulunmamalı. Boyadan üretim materyaline kadar, tasarımın hiçbir aşamasında çocuk sağlığını tehdit eden içerikler olmadığından emin olmalısın.

Erkek Çocuk Terlik Trendleri Nelerdir?

 1. Her çocuk parmak arası erkek çocuk terliklere sahip olmalı. Farklı kıyafetlerle kolaylıkla kombinlenebilen, şık ve kullanışlı parmak arası terlikler, çocukların dolabında yer almalı.
 2. Sabo tipi erkek çocuk terlikler, çocukların ayaklarının hava almasını sağlarken kapalı, delikli yarım saya ile konfor sağlıyor. Her çocuk hem iç hem de dış alanlarda kullanılabilen sabo tipi terliklere sahip olmalı.
 3. Cırt bantlı erkek çocuk terlikler, uzun yolculukların, ev yaşamının rahatlık sırrı oluyor. Fonksiyonel ve kişiselleştirilebilir özellikleri ile fark yaratan cırt cırt bantlı erkek çocuk terliklerden her erkek çocuk için bir adet mutlaka alınmalı.
back to top
Filtreler