Fiyata göre filtrele

Skechers Solar Fuse

(0 Ürün)

Spor ayakkabı giymenin zamanı yok. Günün her saatinde, her anında rahat ayakkabılarınla engelleri aşabilirsin. En zorlu anlarda konforla sana destek olan, sokak şıklığında zirvede yer alman için stil sunan spor ayakkabılar, Skechers koleksiyonunda bulunuyor. Lifestyle ayakkabı modelleri arasında, en dikkat çekicilerden biri de Solar Fuse serisi oluyor.

Lifestyle Ayakkabı Nedir?

Günlük ayakkabı olarak tercih edilebilen, performans sporlarını amaçlamayan kullanıcıların seçebileceği ayakkabılar, lifestyle adıyla anılıyor. Günlük işleri yaparken ayaklarının rahat etmesini, kısa mesafeli yürüyüşlerde, günlük hareketlerde ayakkabının destek vermesini istiyorsan, lifestyle ayakkabılar tam sana göre. Tek amacı sana konfor sağlamak olan ve bunun için özel geliştirilen ayakkabıların, kadın ve erkek günlük ayakkabı seçenekleri bulunuyor. Onlar, sporda veya yoğun harekette değil, evde, işte, eğlencede, kendin gibi olmak istediğin her anda senin potansiyelini ortaya çıkarabilmen için görev alıyor.

Solar Fuse Lifestyle Ayakkabı

Skechers’ın erkek ve kadın günlük ayakkabı sunan serisi Solar Fuse, bir lifestyle seçkisi olarak tanımlanabiliyor. Görünenden daha fazla konfor arayanların, sadelikten yana seçim yapanların tercihi olan ayakkabılar, seni mutlu edecek, iyi hissettirecek kombinlerde rol alıyor. Giydiğin her kıyafete kolaylıkla uyum sağlayan minimalist çizgideki sportif ayakkabılar, günün yorgunluğunun daha az hissedilmesi için özel yastıklama sistemi ile donatılıyor. Solar Fuse serisinin detaylarını öğrenmek ister misin?

Solar Fuse Günlük Ayakkabı Özellikleri

 • Ayakkabı, şık ve sade görünümü ile her kadının dolabında olması gereken fonksiyonel spor ayakkabı ihtiyacını karşılıyor.
 • Tek renkli örgü kumaş saya bulunduruyor.
 • Bağcıklarla ayağa tutunan sportif yürüyüş ayakkabısının bağcıklarında, ısıyla yapıştırılmış, şık katman trimi yer alıyor.
 • Delikli dokuma paneller, destekli yaka ve dil tasarımda göze çarpıyor. 
 • Renk alternatifleri seni sıradanlıktan renkli ve heyecan verici atletik stile geçmeye çağırıyor.
 • Air Cooled logo detaylı üst orta taban katmanı, ayakkabının üstün teknolojisini göz önüne seriyor.
 • Erkek ve kadın günlük ayakkabı modellerinin topuk yüksekliği 3 cm hesaplanıyor.

Solar Fuse Detayları

 • Ayakkabılar, pürüzsüz his ve soğutma etkisi için dairesel örgü bulunduruyor. Nefes alan ön ve yan panellerin de desteği ile ayak, ideal ısı seviyesini koruyor. Nem ve hava transferi sağlayan ayakkabı, ayaklarda kötü koku ve rahatsız edici ter hissi oluşmasına engel oluyor.
 • Air Cooled Memory Foam yastıklı, konforlu iç taban, hava alma etkisini maksimuma çıkarıyor. Ayağın şeklini alan taban, her giyişte yeniden şekillenerek hareketlere ve kavislere tam uyum gösteriyor.
 • Kauçuk panelli esnek dış taban, kaymaya karşı sağlam yer tutuşu vadediyor.
 • Kolay giyilen kadın ve erkek günlük ayakkabı çeşitleri, üstte kumaş çekme halkası bulunduruyor.

Neden Solar Fuse’u Tercih Etmelisin?

Skechers Solar Fuse, yürüyüş ve hafif egzersizler dışında profesyonel spor alışkanlığı olmayan ve günlük yaşamında spor ayakkabı rahatlığını tercih edenler için özel çözümler oluşturuyor. Ayakları destekleyen özel yastıklama sistemi, soğutucu paneller, ayakkabının uzun süre ayakta kalacağı ve gün boyu kullanıcılara eşlik edeceği düşünülerek ekleniyor. Bu sayede, ayakkabı günlük ihtiyaç için tam aranılan model haline geliyor.

Solar Fuse Fiyatları

Günlük ayakkabı fiyatları; ayakkabının modeline, tasarımına, teknik özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Skechers Solar Fuse, özenli işçiliği ve kaliteli materyalleri ile sıradan yürüyüş ayakkabılarından daha fazlasını isteyenlere alternatif oluşturuyor. Fiyat ve kalite açısından denge oluşturan ürün, her yaştan, kadın ve erkek kullanıcılara saatler boyu sürecek rahatlığın ulaşılabilir olduğunu ispat ediyor.

Sen de lifestyle ayakkabı arıyor ve Skechers kalitesini günün her saatinde doyasıya hissetmek istiyorsan Solar Fuse modelleri arasından seçimini yapabilirsin. Hemen sipariş ver! 

back to top
Filtreler