CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Skechers Sport Womens

(182 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(21)
(95)
(98)
(90)
(84)
(57)
(49)
(82)
(93)
(39)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Cinsiyet
(2)
(180)
Renk
(27)
(37)
(1)
(13)
(2)
(1)
(8)
(3)
(3)
(7)
(8)
(1)
(69)
(1)
(1)
Ürün Çeşidi
(5)
(2)
(6)
(1)
(49)
(119)
Ürün Detayı
(55)
(14)
(8)
(34)
(93)
(6)
(12)
Ürün Teknolojisi
(91)
(12)
(41)
Koleksiyon
(22)
(4)
(44)
(16)
(11)
(3)
(12)
(12)
(1)
(2)
(1)
(1)
(16)
(4)
(7)
(18)
(8)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Kadınların rahat etmesini ve şık hissetmesini sağlayan esnek, konforlu ayakkabılar Skechers Sport Womens kategorisinde sınıflandırılıyor. Training için tasarlanan birbirinden güzel ayakkabıların yer aldığı koleksiyondaki ayakkabılar, yürüyüş ayakkabısı ve günlük ayakkabı olarak kullanılabiliyor. Gün boyu seni taşıyacak, ayaklarının günün ağırlığını kolaylıkla kaldırmasına izin verecek ayakkabılar,sana hayallerindeki rahatlığı armağan ediyor. Birçok farklı tasarım ve teknoloji ile hayatına konfor getirmeye hazırlanan Sport Womens ayakkabıları yakından tanımak ister misin?

Skechers Sport Womens Ayakkabı Çeşitleri

Koleksiyonda birçok farklı çeşit ayakkabı yer alıyor. Sport Womens, bottan spor ayakkabıya kadar kadınlara her ayakkabıda “spor ayakkabı rahatlığı”nı yaşatmaya geliyor. Kolay giyilen, gün boyu ilk anki rahatlığı koruyan ayakkabılar, renk renk, desen desen çeşitleri ile ayakkabı modasına yön veriyor.

  •         Sneakers: Konfora ve stile adım atmanı sağlayacak Skechers sneakerlar, katmanlı tasarımla dikkat çekiyor. Dikiş ve katman vurguları ile görkem kazanan sade tasarımlar, gün boyu ayakta kalıyor ancak hafifliği ile varlığını bile unutturuyor.
  •         Spor Ayakkabı: Egzersizler için özel tasarlanan kadın spor ayakkabı modelleri, özel tabanları ile sana bulutların üstünde yürüdüğünü hissettiriyor. Esnek tabanlar, darbe yumuşatma etkili orta tabanlar ve tasarımdaki modern dokunuşlar spor yaparken kendini daha şık hissetmenin yolunu gösteriyor.
  •         Terlik: Kalın ve yüksek topuklu terlikler de Sport Womens koleksiyonunda adeta yıldız gibi parlıyor. Topukların cazibesini, egzersiz ayakkabılarının rahatlığı ile birleştiren özel terlikler, kadınlara her yerde modaya ayak uydurulabileceğini ispat ediyor.
  •         Bot: Yürüyüş için gerekli olan tüm tasarım detaylarını bulunduran ve bot tasarımla bir araya getiren ürünler, özel sıcak tutan iç taban ile kış aylarının favorisi oluyor. Yumuşak dokulu yeni nesil botlar, mikrofiber saya ile tamamlanıyor.

Sport Womens İç Tabanlar

Sport Womens onlarca ayakkabısında yer alan farklı iç taban teknolojileri ile kadınları karşılıyor. Ayakların yastıklanmasından, şok etkilerinin tamponlanmasından sorumlu olan iç tabanlar, farklı çeşitleri ile kadınların ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

  •         Memory Foam: Skechers’ın adeta imzası olan hafızalı tabanlar, ayağın tam şeklini alarak maksimum yastıklama etkisi sağlıyor. Ayağın tüm kavisleri tamamen desteklenerek kadınların rahat hissetmesi sağlanıyor.
  •         Air Cooled Memory Foam: Skechers’ın hafızalı tabanlarının gelişmiş versiyonu olan Air Cooled Memory Foam, jel desteği ile daha fazla tamponlama etkisi vadediyor. İç taban alttan da hava alarak ayakkabıya daha fazla ferahlık kazandırıyor.
  •         Warm Tech Memory Foam: Kışlık ayakkabıların, botların sıcaklık sırrı olan Warm Tech Memory Foam, ayakları mükemmel desteklerken sıcak tutmayı ihmal etmiyor.

Sport Womens Ortapedik Ayakkabı: Arch Fit Teknolojisi

Skechers’ın ortapedik ayakkabı ihtiyaçlarını karşılayan Arch Fit serisi de Sport Womens koleksiyonunda göze çarpıyor. Podiatristler tarafından tasarlanan ayakkabılar, podiatri sertifikalı ayak kemeri desteği ile ayaklara her harekette arzuladığı özel konforu sağlıyor. 20 yılı aşkın sürede 120.000’den fazla ayak tabanının incelenmesi ile oluşturulan özel seri, ayakta oluşan baskıyı tabana yaymakta uzmanlaşıyor. Denge sağlıyor. Arch Fit serisi, çamaşır makinesinde yıkanabilmesiyle de diğer ayakkabıların önüne geçiyor.

Sport Womens Fiyatı

Sport Womens serisi içinde bulunan kadın yürüyüş ayakkabısı ve kadın spor ayakkabı çeşitleri, farklı teknik özelliklerle birbirinden ayrılıyor. Her model farklı tasarımı, teknik eklentisi, tabanı ve sayası ile farklı tüketicilerin beklentilerine yanıt veriyor. Bu nedenle ayakkabıların fiyatları da çeşitlilik gösteriyor. Ürünleri birbiriyle kıyaslarken muhakkak özelliklerini incelemelisin.

Skechers Sport Womens ayakkabılardan dilediğinin numarasını seçebilir sepete ekleyerek alışverişe başlayabilirsin. En kısa sürede kapını çalacak ayakkabılarla rahatlığı ayağına getirmen mümkün. Sen de hemen sipariş ver, Skechers’ın sportif modellerini keşfet!  back to top
Filtreler