CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Skechers Sport Mens

(94 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(6)
(12)
(8)
(21)
(3)
(75)
(43)
(58)
(57)
(77)
(65)
(77)
(56)
Renk
(7)
(9)
(1)
(18)
(1)
(13)
(1)
(1)
(36)
(1)
(6)
Ürün Çeşidi
(3)
(91)
Ürün Detayı
(18)
(7)
(1)
(52)
Ürün Teknolojisi
(45)
(25)
Koleksiyon
(5)
(1)
(17)
(3)
(1)
(13)
(10)
(11)
(7)
(3)
(4)
(4)
(11)
(1)
(3)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Erkekler için hafif ve esnek spor ayakkabı ihtiyacına, Skechers Sport Mens ayakkabılar yanıt veriyor. Esnek training ve yürüyüş ayakkabılarından oluşan koleksiyondaki modeller, günlük ayakkabı olarak da kullanılabiliyor. Ayaklara özlem duyduğu konforu kazandıran taban teknolojileri, nefes alan sayalar ve şık görünüm, erkeklere hayalindeki ayakkabıyı veriyor. Bağcıklı, bağcıksız, spor ayakkabı ve daha daha espadril görünümlü ayakkabılar koleksiyonda kendine yer buluyor.

Skechers Sport Erkek Spor Ayakkabı 

  •         Ayakkabılarda ağ kumaş bolca kullanılıyor. Detaylarda deri ve süet katmanlara da rastlanıyor.
  •         Her modelde Skechers’ın ikonik amblemi yanlarda bulunuyor.
  •         Kolay giyim için üstten çekme şeridi kullanılabiliyor.
  •         Destekli dil ve yaka kısımları ayakkabılarda bulunuyor.
  •         Her model yumuşak iç astar ile tamamlanıyor.
  •         Desenli kanal tasarımı, ayakkabıların orta tabanını kaplıyor.

Skechers Sport Mens Teknolojileri

  •         Üstün darbe yastıklaması için Bounder, FlexSole, esnek ve hafif orta tabanlar dikkat çekiyor.
  •         Çok yönlü yer tutuşu için esnek dış taban görev alıyor.
  •         Bazı modellerde hava yastıklı darbe etkisini azaltan topuk paneli görülebiliyor.
  •         Rahat ayakkabı modelleri konforlu kalıp için Relaxed Fit tasarım kullanılabiliyor.

Sport Mens’e Teknolojisi

Sport Mens ayakkabıların İç taban teknolojilerinde farklı malzemelerden destek alınabiliyor. Rahatlık açısından hepsi birinci sınıf destek sunan iç tabanlar, detaylarda birbirinden ayrılıyor. İç Tabanların malzemelerini, nasıl ayakkabıları farklılaştırdıklarını öğrenerek daha kolay seçim yapabilirsiniz. İşte Skechers Sport Mens’te bulunan iç tabanlar:

Visko yatak teknolojisinde kullanılan uzay mühendisliği harikası köpük malzeme Skechers ile ayakkabılara geliyor. Memory Foam köpük iç taban, hafızalı özelliği ile basıldığı anda ayağın şeklini alıyor ve gün boyu hacmini koruyor. Ayakkabı çıkarıldığında taban eski haline dönerken, her giyişte yeniden şekillenerek gün boyu kullanıcılarına eşlik ediyor. Ayakkabılara mükemmel yastıklama desteği getiren Memory Foam teknolojisi, günlük ve yürüyüş ayakkabıları için gereken konforu veriyor.

Üstün yastıklama teknolojisini jel enjeksiyon ve hava kanalları ile tamamlayan Air Cooled Memory Foam iç tabanlar, nefes alabilme kabiliyeti ile diğer tabanlardan ayrılıyor. İç tabanın altındaki delikler, her adımda orta tabanın üstünde boşluklar oluşturarak ayakların tabandan da hava almasına imkan tanıyor. Böylece, yaz sıcaklarında bile daha ferah hissetmek ve serin hisle egzersiz yapmak mümkün oluyor. Air Cooled Memory Foam ayakkabılardan daha fazla havalandırma ve tamponlama desteği bekleyenleri memnun ediyor. Jel enjeksiyon ayakkabının, zeminden gelen darbe etkisine karşı donanımını güçlendirerek, orta tabana destek veriyor.

Sport Mens serisinde ortopedik modeller, erkek spor ayakkabı ihtiyacına yanıt veren teknolojiler sunuyor.  Skechers’ın uzmanlarla işbirliği içinde hazırladığı Arch Fit ayakkabılar, esnek ve hafif modellerini ortopedi desteği ile tamamlıyor.

Podiatristler yani ayak hastalıkları uzmanları tarafından tasarlanan seri, ayak kemeri desteği ile ortopedik özellik kazanıyor. 20 yılı aşkın sürede 120.000 ayak şekli taranarak şekillendirilen Arch Fit modelleri, makinede yıkanabilmeleriyle de fark yaratıyor.

Skechers Sport Mens Fiyatları

Skechers Sport Mens ayakkabıların fiyatları saya materyallerine, iç taban, orta taban teknolojilerine göre değişiklik gösteriyor. Spor ayakkabı veya günlük ayakkabı ihtiyacı için model bakıyorsan, seçimini teknik özellikler üzerinden yapmalı, ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerin son olarak fiyatlarını kıyaslayarak sana ve bütçene en uygun olan modeli bulmalısın.

Skechers erkek spor ayakkabı serilerinden olan Sport Mens, hem yürüyüş hem de günlük ayakkabı ihtiyaçlarını bir arada karşılayan modellerle fonksiyon kazanıyor. Rahatlıkları, esnek ve hafif ayakkabıları ile erkek kullanıcıların vazgeçilmezi olacak modelleri hemen sipariş verebilirsin.