Sık Sorulan Sorular

Hızlı Gönderi 

Hafta içi 14:00''a kadar olan siparişler fiziki kalite kontrolden geçirilerek aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Sipariş ve Ödeme

Siparişim bana ne zaman ulaşır?
Siparişiniz kargoya verildikten sonra ortalama 1 ila 3 iş günü içerisinde alıcıya ulaşmaktadır. Haftasonu saat 9:00' a kadar olan siparişler kargoya teslim edilmektedir.
 
Skechers.com.tr üzerinde satılan ürünlerin garantisi var mı?
Skechers.com.tr üzerinden alınan her ürün % 100 original üründür.
 
Skechers.com.tr üzerinden hediye gönderimi yapabilir miyim?
Skechers.com.tr üzerinden hediye gönderimi yapabilirsiniz. Hediye göndermek istediğiniz ürün veya ürünleri sepetinize ekledikten sonra sipariş bölümünde "Hediye Paketi İstiyorum" seçeneğine tıklayarak dilediğiniz adrese gönderebilirsiniz.
 
Siparişimi verirken sorunla karşılaşıyorum, ne yapmalıyım?
Skechers.com.tr üzerinde yapmış olduğunuz işlemlerde karşılaştığınız hatalarını iletişim formunu doldurarak bize iletebilir ya da 0850 488 02 00 numaralı telefondan Müşteri İlişkilerine bildirebilirsiniz.
 
Siparişimi nasıl iptal edebilirim?
Sipariş iptal isteğinizi, ürününüz kargoya verilmeden önce iletişim formunu doldurarak bize iletebilir 0850 488 02 00 numaralı telefondan bize ulaşarak iletebilirsiniz.
 
Ürünümü ve/veya siparişimi iade/iptal ettikten ne kadar süre sonra tutar hesabıma geçiyor?
Kredi kartı ile yapmış olduğunuz işlemin iadesi bankaya göre değişkenlik gösterip yaklaşık 3 - 7 iş günü içerisinde kredi kartınıza yapılmaktadır.
 

Teslimat 

 
Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?
Skechers.com.tr sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde ürün teslimatını YURTİÇİ Kargo ile yapmaktayız.
 
Kargo Takibini Nasıl Yapabilirim? 
Satın aldığınız ürünlerin kargo firmasına verilmesinin ardından e-posta adresinize ulaşacak kargo takip kodunu (gönderim kodunu), kargo firmasına (www.yurticikargo.com ) ait internet sayfasına giriş yaparak sorgulayabilirsiniz.
Aynı zaman da Siparişlerim kısmından da kargonuzu takip edebilirsiniz.
 
Belirttiğim adreste olmamam durumunda siparişimi bir başkası teslim alabilir mi?
Sipariş ekranında belirtmiş olduğunuz ikinci kişi kimlik ibrazı ile siparişinizi teslim alabilir. 
 

Değişim

 
Ürünü değiştirmek  istersem ne yapmam gerekiyor?
Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla, sipariş ettiğiniz ürünlerin, size ulaştığı günü takip eden 14 gün içinde değişimini veya iadesini talep edebilirsiniz.
Online mağazamızdan alınan ürünler sadece online mağazamızdan değişimi gerçekleşmektedir.Ürünü gönderirken lütfen faturanın ön yüzünde yer alan ilgili alanları doldurmayı unutmayınız.
Faturası ile birlikte gönderilmeyen ürünlerin iade ve değişim talepleri kabul edilemeyecektir.
Değişim ürününüz bize ulaştığında ilgili birimler tarafından gerekli kontroller sağlandıktan sonra 10 iş günü içerisin de değişim sağlanmaktadır.
Değiştirmek istediğiniz ürünün numarası veya rengi stoklarımız da yok ise toplam fatura tutarınız kadar adınıza kupon oluşturulmaktadır.
Size iletilen kupon kodu ile istediğiniz ürünün siparişini vererek değişim işlemi yapılmaktadır. 
Değişim ürünlerinde karşı ödeme olarak YURTİÇİ kargoya teslim edebilirsiniz. Başka kargo şirketlerinden gelen karşı ödemeli paketler kabul edilmemektetir.
 

İade 

Ürünü iade etmek istersem ne yapmam gerekiyor?
www.skechers.com.tr adresinden satın aldığınız tüm ürünleri ambalajı ve kendisi hasar görmemiş, kullanılmamış, barkodu zedelenmemiş ve kopmamış olmak kaydı ile siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içinde, iade edebilirsiniz.
Defolu/hatalı/kusurlu ürüne ilişkin yapmak istedğiniz iadelerde ise, ürününüzü iade etme süreniz 30 gündür.
İade işlemini gerçekleştirebilmek için, faturanızın üzerindeki iade bölümünü doldurarak; ürünü faturanızın bir örneği ile birlikte YURTİÇİ kargo ile ücretsiz olarak aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.
Diğer kargo firmaları ile yapılan gönderimlerin ücretleri göndericiye aittir ve ücreti ödenmeyen kargolar, firmamızca teslim alınmamaktadır. Faturasız iade yapılmamaktadır. 
İade ürününüz bize ulaştığında ilgili birimler tarafından gerekli kontroller sağlandıktan sonra 10 iş günü içerisin de para iadeniz tarafımızdan size yapılarak, çalıştığınız bankaya bağlı olarak da para iadeniz 3 ila 7 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılacaktır.
 
Taksitli ödeme seçeneğiyle aldığım ürünün iadesi nasıl yapılır?
Taksitli ödeme seçeneğiyle aldığınız ürüne ait tutarın tamamı, kredi kartınıza iade edilir. Bankanız tarafından iadenizin geri ödenmesi taksitli olarak kartınıza yansıtılır.
 
Ürünü incelemeye göndermek için ne yapmam gerekiyor?
Skechers.com.tr’ den satın almış olduğunuz ürünü incelemeye göndermek için "İade Süreci"ni takip ederek bize geri gönderebilirsiniz. Ürününüz ilgili markamızın İnceleme Departmanı tarafından incelenerek 21 iş günü içerisinde size geri dönüş yapılacaktır.
 
İnceleme ürünlerinizi aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.
 
Ulustrans Hedimköy Antreposu ( Mira )
Ömerli Mahallesi Kazan Sokak 14. Cadde
No:22 Hadımköy - Arnavutköy / İstanbul
 
Ürünü mağazalarınıza iade edebilir miyim?
Skechers.com.tr’ den almış olduğunuz ürünler Skechers mağazalarımıza iade edilememektedir ve mağazalarımızdan herhangi bir ücret iadesi yapılamamaktadır. İade işlemleri online satış birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.
 
İade ürünler hangi adrese gönderilmelidir?
Asmalı Mescit Mahallesi İstiklal Caddesi No:128 Beyoğlu - İstanbul
 
Müşteri Hattı : 0850 488 02 00
 
İade ve değişimler YURTiçi Kargo ile gönderilmelidir.