TESLİMAT ve KARGO

TESLİMAT ŞEKİLLERİ VE ÜCRETLERİ

Siparişleriniz maksimum 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra ortalama 1-3 iş günü içinde sizlere ulaşır.
Tahmini teslimat süremiz iş günleri üzerinden hesaplanmaktadır.
Mng Kargo’nun  Teslimat Merkezi olmayan bölgelere yapılacak gönderilerde teslimat süresi 3-5 iş günü arası değişiklik gösterebilir.
Siparişinizin size ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilir ve kargonuzu takip edebilirsiniz.
Türkiye dışına sipariş gönderimi yapılamamaktadır.
Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda, kampanya dönemlerinde ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.
SİPARİŞ DURUMU
Siparişleriniz iş günlerinde (resmi tatiller hariç Pazartesi-Cuma günleri arasında), siparişlerin oluşturulma sırasına göre işleme alınmaktadır. 
Siparişinizin teslimat durumuyla ilgili bilgi almak istiyorsanız, her türlü sorunuz için 0850 488 02 00 numaralı telefonu arayarak veya musteriiliskileri@skechers.com.tr adresimize e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
SİPARİŞİNİZ İLE İLGİLİ BİZE ULAŞIN
Siparişinizdeki ürünler eksik teslim edildiyse; teslim edilen siparişinizde hasarlı ürün varsa veya benzeri bir durum ile karşı karşıyaysanız; lütfen 0850 488 02 00 numaralı telefonu arayarak veya musteriiliskileri@skechers.com.tr adresine e-posta göndererek Skechers Müşteri Temsilcimize ulaşınız. Size daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için lütfen sipariş numaranızı yanınızda bulundurunuz. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılamak için her zaman en iyi hizmeti vermeye özen göstermekteyiz.
SKECHERS TÜRKİYE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Skechers Türkiye olarak memnuniyetiniz bizim için her zaman önemlidir. Tekrar satılabilir durumdaki ürününüzü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Bu süreç için ürünlerimizi satın almış olduğunuz satış kanalı ile temasa geçmeniz gerekmektedir. (Tekrar satılabilir durumda olmayan ürünlerin inceleme süreç detayları için iade koşullarımızı inceleyebilirsiniz.)

back to top
Filtreler