Ayakkabı Teknolojileri

Ayakkabı Teknolojileri

Air-Cooled Memory Foam

Üstün yastıklama ve nefes alabilirlik

Memory foam, Nasa’nın uzay araştırmaları sırasında keşfettiği hafızalı köpük teknolojisine dayanır. Memory Foam’in taban kısmına eklenen havalandırma delikleri sayesinde ayakta oluşan terin hızlıca buharlaşarak, ayaktan uzaklaşmasını sağlayan iç taban teknolojisidir. Ayağın taban kısmından nefes almasını sağlar.

Aircooled Memory Foam

Gel infused Memory Foam

Gel infused Memory Foam

Konfor ve destek

Gel Infused Memory Foam, hafızalı köpük teknolojisi olan Memory Foam’ın bir üst seviyesidir. Hafızalı köpük teknolojisine eklenen jel sayesinde basınç noktaları konturlenir. Konfor ve destek arasında mükemmel bir denge kurarau, ayağın zemin ile daha nötr bir ilişki kurmasını sağlar. Ağırlık çalışan ve antrenman yapan tüketiciler için de uygundur.

Gel Infused Memory Foam

Memory Foam

Memory Foam

Yastıklama hissi

Memory foam, Nasa’nın uzay araştırmaları sırasında keşfettiği hafızalı köpük teknolojisine dayanır. Giyildiği anda ayağın şeklini alır ve gün boyunca aldığı şekli koruyarak tamponlama sunar. Gün boyu konforundan ödün vermek istemeyen tüketiciler için uygundur.

Taban Teknolojileri

Arch Fit

Podiatrist onaylı ayak kemer desteği

20 yıl içerisinde 120.000 ayak yapısı incelenerek yapılan araştırmalar sonucunda; ayak kemerinde oluşan darbeyi ayağın geneline yayarak ayak kemerini destekleyen bir iç taban teknolojisidir. Kişiye özel sağladığı uyum sayesinde ayak kemerinden desteğe ihtiyaç duyan ve duymayan tüm tüketiciler için uygundur.

Arch Fit Ortopedik Ayakkabı

Goga Mat

Yoga matı üstünde yürüyüş hissi

Goga Mat, gün boyu Yoga Matı üzerinde yürüyormuş hissi yaratır. Memory Foam ayağına göre şekil alırken, Goga Mat ayağının şeklini almaz. Performans kategorisinde bulunan ayakkabılarda kullanılan Goga Mat Teknolojisi, attığın adıma tepki vererek enerji dönüşümü sağlar.

Goga Mat Ayakkabı

Goga Max

Goga Max

Enerji dönüşümü sağlayan performans taban teknolojisi

Skechers Goga Max, Goga Mat’ın bir üst seviyesidir. Daha yüksek enerji dönüşümü, yastıklama sağlayan ve performans kategorisindeki ayakkabılarda kulalanılan bir iç taban teknolojisidir.

Goga Max Ayakkabı

Skech-Air

Skech-Air

Havada yürüyüş hissi

Ayakkabının tabanına yerleştirilen hava üniteleri sayesinde; darbeyi emerek yastıklama sağlayan bir orta taban teknolojisidir.

Skech Air Ayakkabı

back to top
Filtreler