Skechers S Lights

(23 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Özel Günler
Fiyata Göre
Beden
(12)
(11)
(8)
(1)
(1)
(3)
(2)
(9)
(11)
(9)
(1)
(4)
(5)
(1)
Cinsiyet
(7)
(4)
(9)
(3)
Renk
(2)
(2)
(2)
(3)
(1)
(1)
(12)
Ürün Çeşidi
(5)
(7)
(11)
Ürün Detayı
(23)
(6)
Özel Günler
(7)
(9)
(4)
(3)
(4)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Skechers ışıklı çocuk ayakkabı modellerinde kalite ve konforu bir arada sunuyor. Hem erkek hem de kız çocuklar için çeşit bulunduran ışıklı ayakkabı tasarımları arasında botlar, spor ayakkabılar, terlik ve sandaletler de yer alıyor. Işıkların sunduğu eğlenceler adımlara keyif katıyor, çocukları harekete teşvik ediyor. Sıradan modellerden çok daha renkli olan tasarımlarda parlak kumaşlar, rengarenk ışıklar, yanma ritmi farklılıkları çocukların farklı isteklerine yanıt veriyor. Işıl ışıl bir stil vadeden ayakkabıları, çocukların için hediye olarak da rahatlıkla seçebilirsin.

Skechers S Lights Modelleri

Skechers S Lights modelleri, ışıklı kız çocuk ayakkabıları ve ışıklı erkek çocuk ayakkabıları için pilli alternatifler bulunduruyor. Led ışıklarla süslenen tabanların yanında kimi ayakkabılarda led ışıklı saya trimleri kullanılıyor. Böylece ayakkabıların yalnız tabanları değil, üst kısımları da ışıkla çocukların stilini renklendiriyor. Harika ışık efektleri, ayakkabı tasarımını ayrıcalıklı kılarken, teknik özellikler ise modelleri Skechers rahatlığı ile buluşturuyor.

Skechers S Lights Ayakkabı Tasarımları

 • Esnek bağcıklı çocuk ayakkabılarının kolay giyilip çıkarılması için cırt cırt bant yer alıyor.
 • Işıklı kız çocuk ayakkabı modellerinde pembe, gri ve metalik renkler bolca kullanılıyor. Işıklı erkek çocuk ayakkabı mavi, kırmızı, yeşil gibi renklerle siyahın uyumunu sergiliyor.
 • Tüm modellerde S Skechers logosu bulunuyor. Yan yüzeyde yer alan logo ile Skechers kalitesi tasarımları süslüyor. 
 • Ayakkabılar destekli, dil, yaka alanları ve çekme halkası ile donatılıyor. Böylelikle kolaylıkla giyip çıkarılan ayakkabılar, ayakta da konfor etkisini üst düzeyde yaşamaya imkan veriyor. 
 • Sentetik katmanlar, kumaş saya, simli detaylar, dikiş vurguları tasarımı tamamlıyor.
 • Tabanlarda ışığı belirginleştiren oyuk taban tasarımları ve şeffaf bölümler bulunuyor.

Skechers S Lights Ayakkabı Teknik Özellikleri

 • Koleksiyonda pilli tasarımlar bulunuyor.
 • Hem trimde hem de tabanda ışık bulunduran modellerin ışıkları ayrı ayrı yakılabiliyor.
 • Hava yastığı kapsülleri, ayakkabılara esneklik ve destek sağlıyor. 
 • Esnek kauçuk taban sayesinde ayakkabılar, yere sağlam basmaya yardım ediyor. Ayakkabılar sayesinde farklı zeminlerde kaymadan ilerleniyor. 
 • Darbe etkisini azaltan orta taban ışıklı ayakkabı modellerinde bulunuyor. Böylelikle sert adımlarda, hızlı hareketlerde bile ayak gereken desteği alarak korunuyor. 
 • Bazı modeller, kadın ayak numaralarına da uyum sağlıyor. İçindeki çocuğu yaşatan, hayatındaki renkleri tarzına yansıtmak isteyen kadınlar çocuk ayakkabılarında kendilerine uygun numaraları bulabiliyor. 

Skechers S Lights Ayakkabı Işıkları Nasıl Açılır, Nasıl Kapanır?

Ayakkabılar genellikle burun ve dil kısımlarında yer alan düğmeler üzerinden kontrol edilebiliyor. Bazı modellerde düğme yalnızca ışığı açıp kapamak için kullanılırken bazılarında ise ışık fonksiyonunun belirlenmesine yardımcı oluyor. Yürüme yaşı bedenlerinde açma/kapama düğmesi özelliği bulunmuyor. Led ışık sayısı ayakkabı büyüklüğüne göre artış gösterebiliyor. 

Işıklı Ayakkabılar Kimler İçin? 

Işıklı ayakkabı modelleri, yalnız okul çağındaki çocuklar için değil yürüyüş ayakkabısı ve okul öncesi yaşlardaki çocuklar için de seçenekler bulunduruyor. Yaş kriteri olmayan ayakkabıların büyük numaralarını kadınlar bile giyebiliyor. Çocukların içindeki rengarenk karakterleri, eğlenceyi stile yansıtan ayakkabılar, kız, erkek her çocuk için uygun görülüyor. 

Skechers S Lights Fiyatları    

Işıklı erkek çocuk ayakkabı ve kız çocuk ayakkabı fiyatları, ayakkabının tasarımına, taban özelliklerine ve materyallerine göre değişiklik gösteriyor. Su geçirmezlik gibi fonksiyonlar ürün fiyatlarına farka sebep olabiliyor. Ürünlerin kıyaslaması yapılırken iç taban sistemlerine, orta taban desteğine, dış taban ve saya özelliklerine dikkat etmeli, ışık fonksiyonlarını incelemeli ve ihtiyaçlarına yanıt veren seçenekleri bulmalısın. Dilersen, fiyat kıyasını gereksinimlerine yanıt veren ürünler üzerinden gerçekleştirerek alışveriş yapabilirsin. 

Uzun ömürlü ışıklı ayakkabı modellerini, kalite güvencesi ile Skechers’tan hemen sipariş verebilir, çocuklara eğlenceli bir armağan alabilirsin. Skechers S Lights ayakkabılar, 

back to top
Filtreler