100% ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
100% ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
 

DEĞİŞİM VE İADE

Değişim Koşulları
Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla, sipariş ettiğiniz ürünlerin, size ulaştığı günü takip eden 14 (on dört) iş günü içerisinde değişimini veya iadesini talep edebilirsiniz.
skechers.com.tr 'den alınan ürünler sadece online mağazamızdan değişimi gerçekleşmektedir.Ürünü gönderirken lütfen faturanın ön yüzünde yer alan ilgili alanları doldurmayı unutmayınız.
Faturası ile birlikte gönderilmeyen ürünlerin iade ve değişim talepleri kabul edilemeyecektir.
Değişim ürününüz bize ulaştığında ilgili birimler tarafından gerekli kontroller sağlandıktan sonra 10 ( on ) iş günü içerisinde değişim sağlanmaktadır.
Değiştirmek istediğiniz ürünün numarası veya rengi stoklarımız da yok ise toplam fatura tutarınız kadar adınıza kupon oluşturulmaktadır.
Size iletilen kupon kodu ile istediğiniz ürünün siparişini vererek değişim işlemi yapılmaktadır. 
Fatura üzerindeki değişim bölümünün boş olarak gönderilmesi durumunda ürün tutarı kadar üyeliğinize alışveriş kuponu yüklenir.
Değişim ürünlerinde karşı ödeme olarak MNG kargoya teslim edebilirsiniz.
Değişim için gönderdiğiniz ürünlerin kargo takip numarasını almanız gerekmekte olup aldığınız gönderi kodu ile kargonuzun teslim durumunu kargo web sitesi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Gönderilen kargoların sorumluluğu göndericiye aittir.
Başka kargo şirketlerinden gelen karşı ödemeli paketler kabul edilmemektetir.

İade Koşulları
Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 (on dört) iş günü içerisinde MNG kargo ile karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz.
Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Ürün iadesi için kesinlikle ürünün faturasıyla birlikte gönderilmesi, ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.
skechers.com.tr ´den almış olduğunuz ürünler Skechers mağazalarımıza iade edilememektedir ve mağazalarımızdan herhangi bir ücret iadesi yapılamamaktadır. İade işlemleri online satış birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.
İade etmek istediğinizde ürünlerin orijinal kutusunda faturanın ön bölümde bulunan “ürün iade formu”nu doldurarak faturasıyla birlikte bize gönderebilirsiniz.
Gelen ürün öncelikle Skechers inceleme ekibi tarafından incelenir. Skechers inceleme ekibi üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
İade onaylandığında, yasal süre olan 10 ( on ) iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre Skechers’ a iade ettiğiniz ürünü teslim alınmasıyla başlar.
İade ürünlerinde karşı ödeme olarak MNG kargoya teslim edebilirsiniz.
Fatura üzerindeki değişim bölümünün boş olarak gönderilmesi durumunda ürün tutarı kadar üyeliğinize alışveriş kuponu yüklenir.
İade için gönderdiğiniz ürünlerin kargo takip numarasını alamız gerekmete olup aldığınız gönderi kodu ile kargonuzun teslim durumunu kargo web sitesi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Gönderilen kargoların sorumluluğu göndericiye aittir.

İnceleme Koşulları
Kullanılmış ürünlerin tamamının değişim/iade işlemlerinde inceleme sonucundaki karara göre aksiyon alınmaktadır.
İnceleme yasal süreci 30 iş günüdür.
Ürün, satın alınan bayi/mağaza aracılığı ile inceleme formu doldurularak, ürüne ait fatura ile birlikte incelenmek üzere birime gönderilir.
Firmamızda inceleme işlemi ürünün, birime ulaştığı günü takiben 2 gün içerisinde gerçekleşip karar onay ise mağazanın sorgusu ile bilgi verilmektedir. Üretimden kaynaklı bir hata bulunamamış ise incelenmiş ürün içinde inceleme raporu sunularak mağazaya kargo edilmektedir.

skechers.com.tr 'den alınan ürünlerle ilgili aşağıda bulunan inceleme adresimize ürünü faturası ile beraber gönderebilirsiniz. Karşı ödemeli kargolar kabul edilmemektedir. Göndermiş olduğunuz ürün kargolarını tarafımıza ulaşıp ulaşmadığına dair teyit etmenizi rica ederiz. Onay gören inceleme ürünleri için adınıza fatura tutarında kupon kodu tanımlanmaktadır. Tanımlanan kupon sadece online mağazamız da geçerlidir. İncelemelerde para iadesi yapılmamaktadır.

İnceleme sonuçları e-mail olarak tarafınıza iletilmektedir.
Sadece skechers.com.tr 'den satın olmuş olduğunuz ürün/ürünleri faturası ile beraber ilgili adrese gönderiniz.


İnceleme Departmanı Adresi (Sadece online alışverişler için geçerlidir)

Ulustrans Hadımköy Antreposu ( Mira )
Ömerli Mahallesi Kazan Sokak 14. Cadde
No:22 Hadımköy - Arnavutköy / İstanbul

Değişim / İade Adresi:
Ulustrans Hadımköy Antreposu ( Mira )
Ömerli Mahallesi Kazan Sokak 14. Cadde
No:22 Hadımköy - Arnavutköy / İstanbul
Müşteri Hattı : 0850 488 02 00