100% ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
100% ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
 

DEĞİŞİM VE İADE

Değişim Koşulları
skechers.com.tr 'den alınan ürünler için, yalnızca online mağazamızdan iade işlemi gerçekleşmektedir. Değişim işlemi yapılmamaktadır. Ürünü gönderirken lütfen faturanın ön yüzünde yer alan ilgili alanları doldurmayı unutmayınız.

İade Koşulları
Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 (on dört) iş günü içerisinde MNG kargo ile karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz.
Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Ürün iadesi için kesinlikle ürünün faturasıyla birlikte gönderilmesi, ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.
skechers.com.tr ´den almış olduğunuz ürünler Skechers mağazalarımıza iade edilememektedir ve mağazalarımızdan herhangi bir ücret iadesi yapılamamaktadır. İade işlemleri online satış birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.
İade etmek istediğinizde ürünlerin orijinal kutusunda faturanın ön bölümde bulunan “ürün iade formu”nu doldurarak faturasıyla birlikte bize gönderebilirsiniz.
İade onaylandığında, yasal süre olan 10 ( on ) iş günü içerisinde ürün ücreti ödeme yaptığınız kartınıza iade edilir. Bu süre Skechers’ın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.
İade ürünlerinde karşı ödeme olarak MNG kargoya teslim edebilirsiniz.
İade için gönderdiğiniz ürünlerin kargo takip numarasını alamız gerekmete olup aldığınız gönderi kodu ile kargonuzun teslim durumunu kargo web sitesi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Gönderilen kargoların sorumluluğu göndericiye aittir.

İnceleme Koşulları (Analiz)

İnceleme yasal süreci 30 iş günüdür.
Ürün, satın alınan bayi/mağaza aracılığı ile inceleme formu doldurularak, ürüne ait fatura ile birlikte incelenmek üzere birime gönderilir.
Firmamızda inceleme işlemi ürünün, birime ulaştığı günü takiben 2 gün içerisinde gerçekleşip karar onay ise mağazanın sorgusu ile bilgi verilmektedir. Üretimden kaynaklı bir hata bulunamamış ise incelenmiş ürün içinde inceleme raporu sunularak mağazaya kargo edilmektedir.

skechers.com.tr 'den alınan ürünlerle ilgili aşağıda bulunan inceleme adresimize ürünü faturası ile beraber gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz ürün kargolarını tarafımıza ulaşıp ulaşmadığına dair teyit etmenizi rica ederiz.
Onay gören inceleme ürünleri için üyeliğinize fatura tutarı kadar kupon kodu tanımlanmaktadır. Tanımlanan kupon sadece online mağazamız da geçerlidir. İncelemelerde para iadesi yapılmamaktadır.

İnceleme sonuçları e-mail olarak tarafınıza iletilmektedir.
Sadece skechers.com.tr 'den satın olmuş olduğunuz ürün/ürünleri faturası ile beraber ilgili adrese gönderiniz.


İnceleme Departmanı Adresi (Sadece online alışverişler için geçerlidir)

Ulustrans Hadımköy Antreposu ( Mira )
Ömerli Mahallesi Kazan Sokak 14. Cadde
No:22 Hadımköy - Arnavutköy / İstanbul

Değişim / İade Adresi:
Ulustrans Hadımköy Antreposu ( Mira )
Ömerli Mahallesi Kazan Sokak 14. Cadde
No:22 Hadımköy - Arnavutköy / İstanbul
Müşteri Hattı : 0850 488 02 00