Max Cushioning Elite-Brillian 17699 BKMT
Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı

899,00 TL

Renk: Siyah
Beden
Lütfen beden seçiniz

Detaylar

Ürün Kodu: 17699 BKMT

GOrun Max Cushioning Elite – Brilliant ayakkabı ile koşularınıza mümkün olan en yüksek yastıklamayı ekleyin! Dikişsiz olarak üretilmiş örgü mesh kumaştan sayası sayesinde hava alabilen GOrun Max Cushioning Elite – Brilliant ayakkabı koşu boyunca ayaklarınızın kuru ve ferah kalmasını sağlar. Orta tabanında bulunan Ultra Go teknolojisi sayesinde sizi bulutlarda yürüyormuşsunuzcasına rahat ettirir, ayağınızı her açıdan destekler ve darbe etkilerini hissetmemenizi sağlayacak biçimde yastıklar. Dış tabanında bulunan özel materyal sayesinde GOrun Max Cushioning Elite – Brilliant ayakkabı çok yönlü ve yüksek yer tutuşu sağlar, bu sayede koşarken ihtiyaç duyduğunuz dengeyi sağlamanıza yardımcı olur. Koşarken ayaklarınızın yağtığı esneme hareketini eğer ayakkabını engelliyorsa, bu oldukça rahatsız bir koşu deneyimi yaratır. GOrun Max Cushioning Elite – Brilliant ayakkabı bu sorunu ortadan kaldırmak için ekstra yumuşak ve esnek bir dış taban teknolojisi ile üretilmiştir. Çamaşır makinesinde yıkanabilme özelliği sayesinde GOrun Max Cushioning Elite – Brilliant ayakkabı sadece koşu sırasında değil, sonrasında da konforlu olmanızı sağlar, ayakkabınız kirleniyor mu diye dert etmeden huzurla koşabilirsiniz. GOrun Max Cushioning Elite – Brilliant ayakkabının hafifliği sizi şaşırtacak derecededir, 37 numara kadın ayakkabıları için ağırlığı 492 gr’dır ve topuk yüksekliği yaklaşık 3cm’dir. Bu da GOrun Max Cushioning Elite – Brilliant ayakkabı ile çıktığınız koşulardan sonra sadece ayaklarınız değil bacaklarınız da rahat edecek demektir. Neşeli ve kontrast renklerden oluşan tasarımı sayesinde spor yaparken de şık görünmenizi garanti eden GOrun Max Cushioning Elite – Brilliant ayakkabı her koşuda size eşlik etmesini isteyeceğiniz türden bir ayakkabıdır.
 • Polyester ve sentetik malzemelerden üretilmiştir
 • Bağcıklı, konfor sağlamak amacıyla yastık özelliği bulunan koşu ayakkabısı olarak tasarlanmıştır
 • Nefes alabilirlik ve rahatlık sağlayan örgü kumaş saya tasarımına sahiptir
 • Yastıklı, duyarlı ULTRA GO konfor platformlu orta tabana sahiptir
 • Hafif, dayanıklı, esnek ve birçok zeminde tutuş sağlayan parametrik ağ dış tabanına sahiptir
 • Önde, yanlarda ve topukta sentetik kontrast renkli örgü detayına sahiptir
 • 492 gr ağırlığındadır
 • Topuk yüksekliği 3,1 cm'dir
 • 6 mm topuk-burun mesafesi vardır
 • Nefes alabilir tasarıma sahiptir
 • Yan kısımda S logosu mevcuttur
 • Vegan içeriğe sahiptir
 • Makinede yıkanabilir tasarım ile hassas programda soğuk suyla yıkanmaya ve asarak kurutulmaya uygundur
 • Ürün özellikleri

  TESLİMAT & İADE KOŞULLARI

  Teslimat ve Kargo


  Değişim Koşulları


  skechers.com.tr 'den alınan ürünler için, online mağazamızdan değişim işlemi yapılmamaktadır. Faturası kesilmiş ve tarafına teslim edilmiş ürünler için sipariş numaran veya faturan ile belirli Skechers mağazalarımızdan renk, beden veya yeni ürün değişikliği yapabilirsin.

  *Siparişindeki ürünün tutarı yeni ürün tutarı ile aynı ise direk değişim yapılır.


  *Yeni ürün tutarı siparişindeki ürünün tutarından az ise aradaki tutar iade çeki olarak tarafına verilir. Bu çeki belirli Skechers mağazalarımızdan veya skechers.com.tr’de kullanabilirsin.


  *Yeni ürün tutarı siparişindeki ürün tutarından fazla ise aradaki fark, tarafından tahsil edilir.

  İade Koşulları

  Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla, “ürün iade formu”nu doldurarak faturasıyla birlikte, iade şartlarına uyması durumunda sana ulaştığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde MNG kargo ile ücretsiz olarak tarafımıza gönderebilirsin. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  Gelen ürün öncelikle Skechers inceleme ekibi tarafından incelenir. Skechers inceleme ekibi üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

  İade ettiğin ürün bize ulaştığında ve onaylandığında, tarafına e-posta bilgilendirmesi yapılacaktır. İade şartlarına uyması durumunda, 10 iş günü içerisinde ürün tutarı siparişi vermiş olduğunuz kartınıza iade edilir. Taksitli yaptığınız alışverişlerde Skechers bankanıza tek seferde ödeme yapar, bankanız tarafınıza bu ödemeyi taksitli olarak gerçekleştirir.

  İadeni istersen iade çeki almak koşulu ile belirli Skechers mağazalarımızdan da gerçekleştirebilirsin. Mağazadan iade etmen durumunda siparişindeki ürünün tutarı tarafına iade çeki olarak verilir. Bu çeki belirli Skechers mağazalarımızdan veya skechers.com.tr’de kullanabilirsin. Mağazalarımızda kredi kartına iade yapılmamaktadır.

  İade Adresi:

  Akçaburgaz mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu cad. no: 3 Esenyurt - İSTANBUL
  MNG Kargo İade Kodu: 376988506

  İadeler MNG Kargo ile gönderilmelidir. Başka kargo şirketlerinden gelen karşı ödemeli paketler kabul edilmemektedir.
  Müşteri Hattı : 0850 488 02 00

  İnceleme Koşulları

  Mağazalarımızdan Alınan Ürünlerin İncelemeye Gönderilmesi

  1. Ürününüzü mağazalarımıza getirdikten sonra mağazamız tarafından inceleme formu doldurulur ve size imzalatılır. Ürün inceleme sürecinizin tamamını size verilen bu formda yazan ürün inceleme destek talep numaranız ile takip edebilirsiniz.

   2. Ürün inceleme formu açılırken sizinle iletişim kurabilmemiz için GSM numaranız ve varsa e-mail adresiniz mağazamız tarafından istenecektir. Ürün inceleme sürecindeki gelişmeler size sms ve e-mail yoluyla bildirilecektir.

   3. Ürününüz, ürüne ait faturanız ve inceleme formunuz ile birlikte İnceleme birimimize gönderilecektir.

   4. İnceleme talebinizde üretim kaynaklı bir hata bulunmuş ve inceleme talebiniz kabul edilmişse sms/e-mail ile bilgilendirilmenizin ardından mağazalarımıza giderek değişim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

   5. İnceleme talebinizde üretim kaynaklı bir hata bulunamamış ve inceleme talebiniz reddedilmişse sms/e-mail ile bilgilendirilmenizin ardından ürününüz, inceleme sonuç mektubunuz ile birlikte, inceleme formu açtırdığınız mağazamıza kargo ile gönderilecektir. İnceleme sonucunda ret kararı verilmiş ürününüzü en fazla 60 gün içinde mağazamızdan teslim almanız gerekmektedir. Bu süre içerisinde teslim almadığınız ürünleriniz imha depomuza sevk edilerek imha edilecektir.

  Web Sitemizden Alınan Ürünlerin İncelemeye Gönderilmesi

  1. www.skechers.com.tr web sitemizden aldığınız ürünleri, aşağıda yer alan adresimize ürün faturası ile birlikte gönderebilirsiniz. Faturasız olarak gönderilen ürünler incelemeye alınmayacak ve adresinize geri kargolanacaktır.

   2. Ürünleri anlaşmalı kargo firmamız olan MNG Kargo ile 519223635 koduyla göndermeniz durumunda kargo bedeli tarafımızdan karşılanmaktadır. Anlaşmalı kargo firmamız MNG Kargo ile göndermemeniz ya da iade kodunu belirtmemeniz durumunda kargo bedeli tarafımızdan karşılanmaz.

   3. İnceleme talebinizde üretim kaynaklı bir hata bulunmuş ve inceleme talebiniz kabul edilmişse e-mail ile bilgilendirilmenizin ardından üyelik hesabınıza fatura tutarı kadar kupon kodu tanımlanacaktır. Tanımlanan kupon sadece skechers.com.tr’ de geçerlidir.

   4. İnceleme talebinizde üretim kaynaklı bir hata bulunamamış ve inceleme talebiniz reddedilmişse e-mail ile bilgilendirilmenizin ardından ürününüz inceleme sonuç mektubunuz ile birlikte adresinize kargo ile gönderilecektir.

   İnceleme Adresi: (Sadece online alışverişler için geçerlidir)

  Akçaburgaz Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No: 3 Esenyurt - İSTANBUL

  MNG Kargo İnceleme İade Kodu: 519223635

  Bilgi almak istediğiniz konular için Hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında, 0850 488 02 00 numaralı müşteri iletişim merkezimizi arayabilirsiniz.

  YORUMLAR
  Yorum yaz

  Henüz hiç yorum yapılmamış

  back to top
  Filtreler