Renk
Beden
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata göre filtrele

Outlet Kadın Ayakkabı (196 Ürün)

Filtreler

Sportif ayakkabıların önde gelen markası olan Skechers, indirimli ürünleriyle seni bekliyor. Ayakkabı alışverişlerinde konforlu modelleri, bol seçenekle ve en avantajlı fiyatlarla almanı sağlayan outlet ürünler, Skechers kalitesinden ödün vermiyor. Her modelde Skechers’ın imzası olan konfor özellikleri yer alıyor. Outlet ürünler, ayakkabı kategorilerindeki modeller arasından seçiliyor. Birçok marka indirimli ürün kategorilerini daha düşük kalitedeki modellerle tamamlarken Skechers, outlet için ayrı üretim yapmıyor. Fiyat stratejisi, stok durumu ve sezon trendleri göz önüne alınarak indirimli ürünler belirleniyor.

Outlet Kadın Ayakkabı Çeşitleri

Skechers ayakkabı çeşitleri arasında sandaletten terliğe, spor ayakkabıdan bota kadar farklı birçok ayakkabı yer alıyor. İndirimli ayakkabılar içinde egzersizlere yönelik tasarlanan yürüyüş ayakkabısı ve koşu ayakkabısı modelleri de bulunuyor. Hem lifestyle ürün arayanlar hem de egzersizlere konfor katacak çeşitler almak isteyenler, indirimli kadın ayakkabı reyonunu inceleyebiliyor.

İndirimli Kadın Spor Ayakkabı

Skechers kadın spor ayakkabı modelleri, tek renk veya çok renkli alternatiflerle farklı tarzlara hitap ediyor. Tek parça saya da çok katmanlı modeller de spor ayakkabı çeşitleri arasında bulunuyor. Lifestyle kullanıma uygun olan spor ayakkabıların yanında performans desteği veren enerji dönüşümlü modeller de bulunuyor.

İndirimli Kadın Yürüyüş Ayakkabıları

Skechers kadın yürüyüş ayakkabıları geniş tasarımları, bol çeşidi, yürüyüş esnasında rahatlık sağlayan taban özellikleri ile sana eşlik etmeyi bekliyor. Adımlarının her birini benzersiz konforla buluşturan yürüyüş ayakkabıları, Skechers’ın farklı serilerinden alternatifleri sıralıyor. İndirimli yürüyüş ayakkabısı seçkisi, her biri en rahat yürüyüş deneyimi için tasarlanan modelleri, alıcıları özel fiyatlarla tanıştırıyor.

İndirimli Kadın Koşu Ayakkabıları

Koşu ayakkabısı farklı teknolojilerle üretiliyor. Ayakkabının taban özelliklerinden sayasına kadar her parçasının koşuya uygun olması gerekiyor. Skechers, her koşu ayakkabısında koşuya konfor getirecek tüm ihtiyaçları karşılıyor. İndirimli modeller de kaliteden ödün vermeden koşuyu daha hızlı ve etkili kılmak için tasarlanıyor.  

İndirimli Günlük Ayakkabı

Her gün, gün boyu ayağında Skechers rahatlığını hissetmek isteyenlerin, günlük ayakkabı seçeneklerinde indirim bekleyenlerin outlet reyonunda yüzü gülüyor. Avantajlı fiyatlarla sunulan günlük kadın ayakkabı modelleri, bağcıklı ve bağcıksız onlarca seçenekle kadınları bekliyor.

İndirimli Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

En güzel görünen ayakkabı kullanıcı için en doğru ayakkabıyı işaret etmiyor. Kullanıcıların doğru ayakkabıyı seçebilmesi için bazı bilgilere ihtiyacı oluyor. İşte rehber olarak kullanabileceğin ayakkabı seçme önerileri:

 • Ayakkabıların fonksiyonları kullanılacakları alanlara özel tasarlanıyor. Yürüyüş ayakkabılarının yürüyüşlerde, koşu modellerinin koşuda kullanılması gerekiyor. Ayakkabıyı en çok hangi etkinliklerde kullanacağını düşünerek seçimine yön vermelisin.
 • Ayakkabının ayak tabanına uygun olması gerekiyor. Eğer ayaklarında taban sorunu varsa ortopedik ayakkabı serilerine yönelebilirsin.
 • Ayakkabının hava alması gerektiğini unutmamalısın. Özellikle ayak kokusundan şikayet ediyorsan antibakteriyel iç taban özelliği bulunan modelleri alabilirsin.
 • Ayakkabı çok dar veya bol olmamalı. Ayağının tabanını tam desteklemeli ve ayak parmakları sayanın ön kısmına değmemeli.
 • Özellikle koşu gibi şok etkisi sunan sert etkinlikler yapacaksan ayakkabının orta taban özelliklerini incelemelisin.
 • Spor ayakkabıların makinede yıkanabilmesi veya kolay temizlenebilmesi seçim kriterlerinden biri olmalı. Skechers’ın çamaşır makinesinde yıkanabilir modelleri de bulunuyor.

Neden Skechers Ayakkabı Seçmelisin?

 • Skechers ürünleri en kaliteli materyallerden imal ediliyor.
 • Skechers markalı giyim, ayakkabı ve aksesuar modelleri, tam bir kombin yapmak için sana bol seçenek sunuyor. Baştan ayağı bir Skechers kadını olabilirsin.
 • Skechers ürünlerinin üretiminin her aşaması uluslararası kalite standartlarını karşılıyor.
 • Skechers spor ayakkabı alanında Amerika’nın en büyük pazar payına sahip olmayı sürdürüyor. Dünyada binlerce kullanıcının tercih ettiği Skechers ayakkabılar, konfor özellikleri ile tanınıyor. Kullanıcı deneyiminden tam not alıyor.
 • Skechers koşu ve yürüyüş gibi herkesin her gün yapabildiği aktivitelere özel ayakkabılar sunuyor. Üstelik tüm Skechers ayakkabılar lifestyle ayakkabı olarak da kullanılabiliyor.

Yürüyüş Ayakkabısı Seçimi

Yürüyüş ayakkabısı seçerken ayakkabının ön kesiminin Relaxed Fit olması avantaj sağlıyor. Ayakkabının kolay giyilip çıkartılabilmesi için Quick Fit özelliği arayabilirsin. Yürüyüşü eğer yoğun tempolu yapmıyorsan Memory Foam, Air Cooled Memory Foam, Gel Infused Memory Foam iç tabanları seçebilirsin. Eğer sert adımlarla, yüksek tempoda yürüyorsan Goga Mat ve Goga Max tabanlara bakmalısın.

Günlük Ayakkabı Seçimi

Günlük giyilecek ayakkabı, çok daha uzun saatler ayakta kalacağı için hava alması ekstra önem arz ediyor. Günlük ayakkabı seçerken özellikle hava transferi, nem transferi, yumuşak iç astar özelliklerine dikkat etmelisin. İç taban konforuna da önem vermelisin. Günlük ayakkabılarda Memory Foam, Air Cooled Memory Foam, Gel Infused Memory Foam iç tabanı seçebilirsin.

Koşu Ayakkabısı Seçimi

Koşu ayakkabılarını özellikle yazın kullanacaksan hava ve nem transferi büyük önem kazanıyor. Orta taban desteklerini özenle incelemelisin. 5GEN veya Ultra Go orta tabanlar aradığın tamponlama etkisini verebiliyor. İç tabanda ise Goga Mat’e bakabilirsin. Eğer ayak kokusu olmasından endişe duyan, ayakları çok terleyenlerdensen Air Cooled Memory Foam ve Goga Max tabanları incelemelisin.

Koşu Bandı İçin Ayakkabı Seçimi

Koşu bandı ayakkabılarının topuk yastıklamasının daha fazla olması gerekiyor çünkü koşu bandında koşanlar ağırlıklarını daha çok topuğa veriyor. Ayakkabının iç ve orta taban desteklerinin tam olması önem kazanıyor. İçinde rahat hissettiren, hafif modeller koşu bandı için ideal görülüyor. Koşu bandı kapalı alanlarda bulunduğu için ayaklar daha çok terleyebiliyor bu nedenle antibakteriyel iç tabanlar daha çok tercih ediliyor. Goga Max iç tabanlar bambu kaplama ile bakteri üremesini ve kötü koku oluşumunu tamamen engelliyor.

Outlet Ayakkabı Almanın Faydaları

Outlet kategorileri, kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla sahip olma imkanı tanıyor. Özellikle çok sık tercih edilmeyen bedenlerdeki ürünlere rağbet göstereceksen çok daha bol seçenek senin oluyor. Outlet’te yer alan basic modeller, zamansız yani modası hiç geçmeyen özellik ile her sezon giyiliyor. Skechers’ın sade tasarımları trend açısından avantaj sağlıyor. Üzerinde Skechers logosu bulunduran ayakkabılar, minimalist modelleri ile yıllarca giyilebiliyor. Skechers outlet de diğer kategorilerdeki kadar geniş ürün gamı sunuyor. Skechers indirimli ürünlerde herhangi bir dezavantaj yer almıyor. Kalite standartlarında azalma veya kusur bulunmuyor.

İndirimlileri Kaçırmamak İçin Ne Yapabilirsin?

Skechers, indirim kategorilerini sık sık güncellemiyor. Sadık takipçiler ara ara Skechers.com.tr’yi ziyaret ederek indirimli ürünleri kontrol ediyor. Sen de ihtiyaçlarını belirledikten sonra ara ara Skechers.com.tr’deki outlet ayakkabıları inceleyebilirsin. İhtiyaçlarına uygun filtreleri ayarladığında yalnızca birkaç tuşlama ile gereksinimlerini karşılayan modelleri karşında bulabilirsin. İndirimleri kaçırmamak için Skechers’ın sosyal medya hesaplarını takip etmeli ve bültenlerine abone olmalısın.

Senin de dolabında şık ayakkabılar, sportif ve konforlu ayakkabı modelleri eksikse, seçimini Skechers indirimli kadın ayakkabı ürünleri arasından yapabilirsin. Skechers ayakkabı alışverişini tamamlamak için outlet ürünleri incelemen, ürünün bedenini seçmen, sepete eklemen yeterli. Ardından alışveriş adımlarını takip ederek siparişini oluşturabilirsin. Skechers’ın konforuna avantajlı fiyatlarla sahip olabilir, hem sezon ürünlerini hem de outlet seçkilerini Skechers.com.tr’de bulabilirsin. Üstelik peşin fiyatına 2, vade farkıyla 9 taksit imkanı da seninle. İndirimli alışveriş yaparken konfordan ve şıklıktan ödün vermek istemeyenlerden Skechers ürünleriyle tanışmalısın. Zaman kaybetmeden sipariş ver, indirimli kadın ayakkabıların konforunu yaşa!

back to top
Filtreler