Renk
Beden
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata göre filtrele

Outlet Erkek Ayakkabı (75 Ürün)

Filtreler

Erkek giyim kombinlerini tamamlayan şık dokunuşları ile erkek ayakkabı modelleri, günlük yaşamda, özel günlerde erkeklerin seçimi oluyor. Kışlık botlardan yazlık sandaletlere, günlük ayakkabılardan spor için yapılan özel çeşitlere kadar birçok ayakkabı Skechers koleksiyonunda bulunuyor. Sade tasarımlar, ayrıcalık yaratan detaylar ve erkek modasını belirleyen şıklık sunan Skechers ayakkabılara sen de dolabında yer açabilirsin.

İndirimli Erkek Ayakkabı Modelleri

Skechers’ın erkek ayakkabı modelleri, farklı eylemler boyunca kullanıcılarına konfor sağlıyor. Koşarken, yürürken, günlük işleri yaparken kullanıcılara eşlik eden ayakkabılar, estetik tasarımlarıyla her yaştan erkeğe şıklık fırsatı veriyor. Üstelik Skechers’ın indirimli erkek ayakkabı modelleri sunduğu outlet kategorisi, şıklığa daha uygun fiyatlarla sahip olmanın yolunu açıyor. Birbirinden rahat ayakkabı tasarımları içinden dilediğin modeli seçerek sen de yenilikçi ayakkabıları kombinlerinde kullanabilirsin.

 •         Erkek Bot: Erkek botların konforu ile meşhur olan outdoor modelleri, Skechers seçkisinde yer alıyor. İndirimli ürünler arasında bulunan outdoor botlar, soğuk havaya, yağışa, dış alanlardaki pürüzlü arazilere özel hazırlanıyor. Skech-Tex su geçirmez kaplaması, yüksek tabanları, geniş dilleri, konforlu saya ve taban detayları ile ıradan botlardan ayrılan Skechers outdoor botları hemen indirimlerle alabilirsin.
 •         Erkek Günlük Ayakkabı: Casual ayakkabı adıyla da anılan erkek günlük ayakkabılar gün boyu konfor sağlayan özellikleri sayesinde ayakkabı ile uzun saatler geçiren kullanıcıları memnun ediyor. Günlük ayakkabı modellerinde Memory Foam ve Air Cooled Memory Foam iç tabanlar bulunuyor. Azalan darbe etkisi, geniş iç alan, hareket özgürlüğü sunan modeller, indirimli alışveriş fırsatları ile yüz güldürüyor.
 •         Erkek Koşu Ayakkabısı Modelleri: Dengeli yürüyüşler, sağlam adımlar ve istikrarlı enerji vadeden koşu ayakkabıları Skechers güvencesi ile performansa katkı yapıyor. Skechers Go Run gibi koşu serilerinin bulunduğu indirimli reyonlarda, ayaklara gelen baskıyı hafifleten Goga Mat, Goga Max gibi iç tabanlar dikkat çekiyor. Erkek ayakkabıda en iyiyi isterken indirimli alışveriş imkanlarının da olmasını isteyenler Skechers’ın outlet fırsatlarını yakalıyor.
 •         Erkek Sandalet: Daha rahat hareket ve özgür adımlar sandaletlerle müjdeleniyor. Cırt cırt bantlarla açılıp kapanan, ayağı sıkmadan kullanıcılara eşlik eden sandaletler, hafif tabanları, flex kanalları, Luxe Foam yastıklama ve Relaxed Fit tasarımı ile kalitesini ilan ediyor.
 •         Erkek Spor Ayakkabı ve Sneakers: “Spor ayakkabıda maksimum rahatlık ancak onunla mümkün olabilir” diyenler Skechers’tan bahsediyor. Sneakers ve spor ayakkabı modelleri ile her an mükemmel rahatlık sunan ayakkabılar, Air Cooled Memory Foam gibi iç tabanlarla tamamlanıyor. Şimdi indirimlerle daha da avantajlı olan Skechers spor ayakkabı ve sneakerlar, gün boyu iyi hissetmenin formülünü veriyor.
 •         Erkek Terlik: Eva Molded hafif ve esnek tabanlar, sayalar erkek terlikleri benzersiz kılıyor. Bantlarla ayağa tutunan, ayarlanabilir özellikleri sayesinde kişiselleştirilebilen terlikler, outlet kategorisinin en çok sevilenleri arasında görülüyor.
 •         Erkek Yürüyüş Ayakkabısı: Yürüyüşe konfor katan Skechers yürüyüş ayakkabıları, geniş iç alanları ile parmaklara rahatlık sunuyor. Özel orta taban desteği ve ayak hareketlerine uyum gösteren esnek dış tabanı sayesinde alışkanlık yaratan erkek yürüyüş ayakkabısı modelleri hem kısa hem de uzun yürüyüşlerde kullanıcılarına arkadaşlık yapıyor. Yüksek yer tutuş etkisi bulunan yürüyüş ayakkabıları, şimdi indirimlerle evine geliyor.

İndirimli Erkek Spor Ayakkabı Teknolojileri

İndirimlerle sunulan erkek ayakkabı modellerinde Skechers’ın üstün teknolojilerinden faydalanılıyor. Ultra Flex veya Burst Compound orta tabanlar enerji geri kazanımı vadederken, Burst Grip yüksek yer tutuşun sırrı oluyor. Relaxed Fit tasarım ayaklara hareket özgürlüğü kazandırıyor. Elbette Skechers’ın imzası haline gelen diğer teknolojiler de ayakkabılarda bulunuyor. İşte outlet kategorisinde karşılaşabileceğin en özel Skechers teknolojileri:

 •         Air Cooled Memory Foam: Ayaklarda yastıklama sağlayan Memory Foam iç tabanın jel enjeksiyonla beraber tamponlamada da daha güçlü etki sunmasını ister misin? Peki, bir de tabandan hava alan ayakkabılar olsa, ne dersin? Air Cooled Memory Foam işte bu hayallerini gerçek kılmak için geliyor. İç tabanda yer alan küçük noktalar, ayakkabının tabandan hava almasını sağlıyor.
 •         Eva Molded: Eva köpük saya ve orta taban terliklerin hafiflik sırrı oluyor. Yer tutuşunda en iyiyi gösteren terlikler, Eva köpükten aldığı destekle, hem ıslak hem de kuru alanlarda kullanılabiliyor.
 •         Goga Mat: Skechers’ın performans odaklı ilk iç tabanı olan Goga Mat, enerji dönüşümünde daha iyi etki vadediyor. Böylece onunla daha hızlı, daha güçlü adımlar atmak kolaylaşıyor.
 •         Goga Max: Goga Mat’i  geliştirilmiş hali olan Goga Max, özel bambu kaplaması sayesinde antibakteriyel özellik kazanıyor. Ayaklar enerji kazanımı konusunda maksimum destek alırken, terleme durumunda bile kötü koku oluşmuyor.
 •         Goga Run: Esnekliği, şıklığı ve konforu ile koşu profesyonelleri için hazırlanan Goga Run, hız kesmeyen desteği ile performans artırmanın yolunu gösteriyor.
 •         Memory Foam: Hafızalı iç taban, ayağın tam şeklini alıyor ve gün boyu hacmini koruyarak kullanıcılara her an rahatlığı hissettiriyor.

Spora Göre Ayakkabı Seçmenin Önemi

İndirimli ayakkabı reyonunda da diğerlerinde olduğu gibi bol seçenek sunuluyor. Peki doğru ayakkabıyı seçmek neden önemli? Çünkü her spor esnasında ayakların kemikleri, kasları farklı şekiller alıyor ve farklı desteklere ihtiyaç duyuyor. Yanlış ayakkabı giyerek egzersiz yapmak, kemiklerde çatlamaya, kırılmaya bile neden olabiliyor.

Trekking Ayakkabısı Nasıl Seçilir?

Eğer trekking yani doğa yürüyüşü yapacaksan, zor parkurlarda, zorlu hava koşullarında bile sana destek olabilecek güçlü ayakkabılara ihtiyacın var demek oluyor. Dayanıklı, burun kısmında katman bulunduran, koruyucu, orta tabanı kuvvetli ayakkabılara bakabilirsin. Zemin tutuşu  yüksek, maksimum rahatlık sağlayan, su geçirmeyen, ayağın şeklini alan, nefes alan yürüyüş ayakkabılarına bakabilir, outdoor bot modellerinden birini de tercih edebilirsin.

Yürüyüş Ayakkabısı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Yürüyüş ayakkabısı arıyorsan ayakkabının ön kısmının daha geniş olduğu Relaxed Fit modellere öncelik verebilirsin. Ayakkabıların hava almasına, nem transferi olmasına, parmakların rahat etmesine dikkat edebilirsin.

Koşu Ayakkabısı Alternatifleri Nasıl Seçilir?

Koşu sırasında kaslar gerginleştiği ve sıkıştığı için ayakkabının sakatlanmalara karşı güçlü tamponlama etkisi sunması önem taşıyor. Koşu ayakkabısı seçerken orta tabanının güçlü olduğuna, koşu için özel yapıldığına, bilekleri burkulmaya karşı desteklediğine emin olmalısın. İç tabanda ise tercihin jel destekli iç tabanlar ve performans etkisi Goga Mat ve Goga Max olabiliyor.

Terlik Modelleri Nasıl Seçilir?

Terlikte, ıslak ve kuru kullanım seçeneklerinin ikisine de uygun bir ürün bulmak avantaj sağlıyor. Böylece terliği ıslak alanlarda kullanabileceğin gibi yıkayarak da temizleyebilirsin. Sahilde, plajda, tatilde, evde, dilediğin her yerde hafif terliklerinde konforu hissedebilirsin.

Outlet Erkek Ayakkabı Fiyatları

Outlet erkek ayakkabı fiyatları modellerin özelliklerine göre değişiyor. İndirimli ürünlerde standart bir indirim söz konusu olmuyor. Kimi modellerde yüzdelik indirim oranı daha yüksek olurken kimilerinde daha düşük görülebiliyor. İndirim yüzdesini, stok durumu, kampanya süreçleri, sezon trendleri belirliyor. İndirimli ürünler arasından seçim yaparken fiyattan önce tasarımın kalitesine, özelliklerine, ihtiyaçlarına ve ayakkabının hangi beklentine nasıl yanıt verdiğine bakabilirsin.

Sen de indirimli erkek ayakkabı seçeneklerinden dilediğini inceleyerek sepete atabilir, hemen sipariş verebilirsin. Skechers kalitesine makul fiyatlarla sahip olmak için tek yapman gereken outlet kategorisine biraz göz gezdirmek. Bütçene ve zevkine uygun bir Skechers bulacağından emin olabilirsin. 

back to top
Filtreler