CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Bu koleksiyonumuz şu an mevcut değildir, benzer ürünlere göz atabilirsin!

Okul Çantası

(0 Ürün)

Çocukların, gençlerin eğitim hayatının başından sonuna kadar ihtiyaç listesinin ilk sırasında yer alan okul çantası modelleri, her kademe, yaş için farklı modeller sunuyor. Kitap, defter ve kırtasiye malzemelerinin daha kolay taşınması, kişisel eşyaların kolaylıkla ve güvenle muhafaza edilmesi için tasarlanan okul çantaları, çocuklara konfor ve tarz sunacak şekilde hazırlanıyor. Çantalarda yer alan sırt, bel ve kol askı dolguları, taşıma sırasında zorluk çekmemeleri için destek veriyor. Vücut şekline uyum sağlayarak taşıma eylemini onlar için daha konforlu bir hale getiriyor. Ergonomik özelliklerinin yanında, desenleri, renkleri, modelleri ve dizaynlarıyla da çocukların gözdesi olan okul çantaları, oldukça fazla modelle alternatif sunuyor. Okul çantaları, sırta giyilen formda iki askılı şekilde, elde taşınan tek askılı formda veya tekerlekli çekçekli tasarımda karşımıza çıkabiliyor. 

Çocukların yaşlarına, beğenilerine, sezon trendlerine, yaşa özel ihtiyaçlarına göre özelleştirilen ve çeşitlenen modeller, her okul döneminde hem öğrenciler hem de anne babalar için yeni görünümlerle vitrinleri süslüyor. Çocukların sevdikleri okul gereçleri, kıyafet ve aksesuarları, her gün okula gitmeleri için onların motivasyonunda önemli rol oynuyor. Her ne kadar anne ve babalar, çocuklarının ihtiyaçlarını gidermek üzere seçim yaparken önce teknik detayları incelese de, çocukların beğeni ve istekleri de okul çantası seçiminde ilk kriterlerden birini oluşturuyor. 

Hem ebeveynlerin tercih edeceği kadar kaliteli ve ergonomik hem de çocukların beğenerek kullanacağı kadar şık ve tarz sahibi çantalar Skechers’ta buluşuyor. Anaokulu döneminden üniversiteye kadar her yaştan çocuğun ve gencin kullanabileceği okul çantası alternatiflerini bir arada inceleyebilirsin. Her öğrencinin gereksinimine, beğenisine uyum gösterecek bir çeşidin, onlarca alternatif arasında yer aldığından emin olabilirsin. Sen de en havalı, kullanışlı, kız ve erkek çocuk okul çantaları için Skechers ayrıcalıkları ile alışveriş yapabilirsin. Dilersen filtrelerden kademe seçebilir, renk ve  cinsiyet üzerinden eleme yaparak aradığın kendin ve sevdiklerin için en uygun okul çantasına kısa sürede ulaşabilirsin.

Lise Okul Çantası

Lise yılları, her gencin hayatının en güzel, aktif ve özgür zamanlarını oluşturuyor. Bireyselleşmeye başlayan gençler, lise dönemlerinde yetişkinlik ile çocukluk arasında kendi benliğini oluşturmak için çabalıyor. Bu bağlamda, çocukluk döneminde edindikleri alışkanlıkların günden güne değiştiğine, tarzlarınıın farklılaştığına, seçimlerinin hızla olağandan uzaklaştığına rastlanabiliyor. Lise okul çantası seçimleri de çocukların değişen beğeni ve alışkanlıklarından payını alıyor. Gençlerin kendilerini ifade etme yollarından biri olan dış görünüşlerinin tamamlayıcıları arasında yer alan lise okul çantaları, farklı beğeni ve stillerden gençlerin gözdesi olacak sadelikte hazırlanıyor. 

Onların özgür ruhlarını diledikleri gibi ifade edebilmeleri için yalın tarzda hazırlanan tasarımlar, fonksiyonel detaylarıyla dinamik bir görüntü yakalıyor. Gençler, çantalara taktikleri rozetler, stickerlar, anahtarlık gibi eklentilerle sade modelleri kendilerine uygun hale getirebiliyor. Zaman içinde değişen eğilimlere, stil ögelerine ve trendlerine göre sade tasarımlar yeniden yorumlanabiliyor. Bu nedenle özellikle lise çağlarındaki gençler için çok desenli, rengarenk bir model seçmek yerine sportif ve sae bir alternatif edinmek çok daha avantajlı görülüyor. 

İki askılı,sırta asılan modellerin yanında, lise çağlarında yandan asmalı postacı çantalar da kullanılabiliyor. Öğrencilerin eşyalarını alabilecek büyüklükte olan çantalar, daha salaş ve cool bir görüntü arzulayan gençler tarafından tercih ediliyor. 

Lise okul çantası modellerinde genellikle iki adet göz bulunuyor. Kimi modeller kişisel bilgisayar taşımak için güvenli cepler veya esnek askılar da bulunduruyor. Kendi düzenlerini oluşturabilecek yaşta olan gençler için tasarlanan işlevsel lise okul çantaları, yalnızca okulda değil günlük yaşamda da gençlere eşlik ediyor. Çocuklar hafta sonları arkadaşlarıyla eğlenmek için dışarı çıkarken, sade tasarımlı ve kullanışlı okul çantalarını kullanabiliyor. Benzer bir şekilde sporda, eğlencede veya günlük yaşamda da konforlu okul çantalarının kullanımına rastlayabilirsin. Hatta birçok model sportif tarzda olduğu için onlara yetişkinlik dönemlerinde, sporda, gezerken veya üniversiteye giderken eşlik etmeye devam ediyor. Yıllar boyu kullanılabilecek kadar dayanıklı, modası geçmeyecek kadar yalın ve sportif tarzdaki lise okul çantaları, Skechers kalitesiyle kullanıcılarını bekliyor. 

Buna ek olarak, lise okul çantaları için alışverişler çoğunlukla veliler tarafından değil, gençler tarafından yapılıyor. Artık kendi kararlarını verme çağına gelen, bireysel kararlar alabilen genç kız ve erkekler, harçlıklarını biriktirerek veya ailelerinden okul alışverişi için bir miktar para alarak diledikleri gibi alışveriş yapabiliyor. Ailelerin lise için okul çantası seçecek gençlerin görüşlerine, seçimlerine saygı duyması ve gerektiğinde ufak önerlerle onlara fikir vermesi alışveriş sırasında normal karşılanıyor. Ancak son kararı gençlerin vermesi öneriler arasında karşımıza çıkıyor. 

Kız Çocuk Okul Çantası

Kız çocukların en sevdikleri renkler, modeller, desen ve tasarımlar, kız çocuk okul çantası modellerinde somutlaşıyor. Kızların severek kullanması için tasarlanan modellerin birçoğu aslında unisex özellik gösteriyor. Cinsiyetsizleşen tasarım dünyasında bugün kız ve erkek çocukların birçoğu aynı okul çantalarını giyebiliyor. Bu nedenle modelleri kız veya erkek çocuk için sınıflandırmak ayırt edici değil, yalnızca yol gösterici oluyor. Aileler çocukları için seçim yaparken daha çok kız çocukların tercih ettiği okul çantalarına yönelerek, aksesuarın beğenilme ihtimalinin daha yüksek olmasını sağlayabiliyor.

Skechers kız çocuk okul çantaları, çocukların beğenilerinin günden güne değiştiği, boylarının uzadığı, hızla büyüdüğü okul dönemleri için ideal seçenekler üretiyor. Yalın tasarımlarıyla, değişen çocuk modasının klasiklerini oluşturan ve modası hiç geçmeyen sportif dizaynlar, Skechers bünyesinde yaşam buluyor. Kol askıları, büyüyen bedene göre kolaylıkla ayarlanabilen okul çantaları, çocuklarına uzun yıllar kullanabilecekleri çantalar almak isteyen ebeveynlerin ilk tercihi oluyor. Zamansız okul çantaları ile hem karizmatik bir görünüm sağlayan hem de kullanışlı alternatifler oluşturan Skechers, çocukların ve ailelerin yüzünü güldüren modellere ev sahipliği yapıyor. 

Kız çocukların her yaşta yaratıcılığını destekleyecek, onların rengarenk dünyasına hitap edecek dinamik tasarımlar, henüz anasınıfı yaşından itibaren çocuklara sunuluyor. Onlar için okulu daha eğlenceli kılacak, renk renk çocuk okul çantası modelleri, Skechers’ta bulunuyor. Üstelik kız çocuk okul çantası alternatifleri, sezon trendlerini yansıtan kız çocuk ayakkabıları ile uyum gösteriyor. Onlar için uyumlu okul çantası ve kız çocuk spor ayakkabı kombinleri yapabilir, çocuklara okulu daha çok sevmesi için bir neden daha armağan edebilirsin. 

Erkek Çocuk Okul Çantası

Enerjik erkek çocukların dinamik tarzına eşlik edecek erkek çocuk okul çantası modelleri, onlara sporda, okulda, gezide, oyunda eşlik ediyor. Çocukların en sevdiği renkleri, desenleri sunan çantalar, vadettikleri karizmatik tarzla, erkek çocukların okulun en havalı görünümüne sahip olmasına yardım ediyor. Her yaştan erkek çocuğun ilgisini çekecek modeller, anaokulu ve ilkokul kademesinden üniversiteye kadar kullanılabilecek çeşit çeşit alternatifle Skechers’ta boy gösteriyor. 

Erkek çocuk okul çantası modelleri, çocukların yaşına, tarzına, ihtiyaçlarına, kullanım alışkanlıklarına uygun olarak seçilebiliyor. Ergonomi vadeden bölmeler, çocukların eşyalarını konforla taşımasını sağlayan sırt ve askı destekleri, eğlenceli desenler ve işlevsel gözler, okul çantalarını çocuklar için tercih edilebilir kılıyor. Skechers, tüm beklentileri karşılayan alternatifleri sade tasarımla bir araya getirerek çocukların uzun yıllar kullanabilecekleri okul çantası seçenekleri tasarlıyor. Trendlerin, zevklerin hızla değiştiği, çocukların aynı hızla büyüdüğü ve yeni alışkanlıklar kazandığı yaşlar için tasarlanan okul çantaları, yalın tarzlarıyla seneler boyu çocuklara eşlik edebiliyor. Üstelik ayarlanabilen kol askıları da büyüyen çocukların bedenlerine göre optimize edilebiliyor. 

Erkek çocuğun için okul çantası arıyor ancak ne alacağına bir türlü karar veremiyorsan, bunun yanında bir de uzun yıllar kullanabileceği dayanıklı bir model arzu ediyorsan, Skechers’ın tarz sahibi tasarımlarına göz gezdirebillirsin. Ayrıca, Skechers erkek çocuk okul çantaları, sportif görünümleriyle erkek çocuk spor ayakkabı modelleriyle beraber kombinleniyor ve şıklık sergiliyor. Okulda sportif bir tarza sahip olmak isteyen, konforlu hissederken havalı görünmenin hayalini kuran erkek çocuklar, aradıkları kombinleri Skechers ürünleriyle yapabiliyor. Dış giyim ürünlerine, okul kıyafetlerine, ayakkabı ve aksesuarlarına uyan doğru okul çantası seçimleriyle her an şık görünmeleri mümkün oluyor. Üstelik şıklık için konfordan taviz vermek de gerekmiyor. 

Erkek Okul Çantası

Çocukların okula her gün heyecanla, hevesle, aynı merak ve keşif beklentisiyle devam etmeleri için sevdikleri arkadaşlarının, ilgi göreceklerini bildikleri eşyalarının, sevdikleriyle paylaşacakları bilgilerin onlarla olduklarını bilmelerine ihtiyaçları oluyor. Örneğin, yeni aldıkları okul çantasını arkadaşlarına göstermek için can atacak erkek çocukların okul motivasyonu yükseliyor. Benzer bir şekilde, ona konforla eşlik edecek bir okul çantasının olması çocukların okula gitmeyi daha çok sevmesine neden oluşturuyor. Erkek okul çantası seçerken bu nedenle çocukların beğenilerine ve ihtiyaçlarına hitap eden, yaş gruplarının ilgisini çekecek alternatiflerin değerlendirilmesi önem arz ediyor. 

Erkek okul çantası seçeneklerinin genellikle daha koyu renkli ve yalın tasarımlı olduğunu fark edebilirsin. Modellerdeki minimalist çizgi ve koyu renk seçimi, erkek çocukların genel beğenisi göz önüne alınarak hazırlanıyor. Beraberinde gelen kullanışlılık ve zamansızlık ise özellikle aileler için avantaj vadediyor. Sade tasarımları sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilen erkek çocuk okul çantaları, gençlerin ihtiyaç duyacakları çok sayıda bölme ile tamamlanıyor. Örneğin, teknolojiye meraklı olan erkek çocukların okul çantalarında genellikle kulaklık çıkışının, powerbank portunun, laptop taşımak için gerekli esnek bantların olması tercih ediliyor. 

Yalnızca bir okul çantası değil, aynı zamanda çocukların zamanlarının çoğunu dışarıda geçirdiği zamanların yol arkadaşı, yardımcısı olan modeller, okul için avantaj vadediyor. Çocukların ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmış, su bölmesi, kalemlik alanı gibi eklentilerle tamamlanan Skechers erkek çocuk çantaları, dayanıklı formlarıyla ilgi uyandırıyor. 

Ortaokul Okul Çantası 

Ortaokul dönemi için hazırlanan okul çantalarında ilk seçim kriterinin dayanıklılık ve genişlik olması gerekiyor. İlkokula göre daha çok kitapla, daha ağır ders yüküyle, üstüne üstlük bir de sınav stresiyle baş etmesi beklenen çocukların, okul çantalarının bu yükü hafifletmesi gerekiyor. Çocukluktan gençliğe ilk adımların atıldığı bu dönemde, ortaokul çağındaki çocukların zevkleri de yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Aynı lise çantalarında olduğu gibi, ortaokul çantalarında da yalın tasarımların tercih edilmesi, sıklıkla değişecek beğeniler göz önüne alındığında daha doğru bir tercih gibi görünüyor. 

Bu nedenle Skechers, ilkokul çantalarında daha renkli ve desenli alternatifler sunarken ortaokul itibarıyla daha yalın ve sportif okul çantalarını kullanıcıların beğenisine takdim ediyor. Ortaokul çantası alacak ebeveynlerin, çocukların daha çok kitap, defter ve kişisel eşya taşıması gerekecek bu dönem için estetik beklentilerden ziyade teknik özellikleri göz önüne almaları öneriliyor. Eğlenceli tasarımlardan ziyade yalın çizgiler, hızlı tüketilebilecek ürünlerdense dayanıklı modeller ve kullanışlı dizaynlar, ortaokul okul çantası için daha doğru bir seçimi oluşturuyor. 

Ortaokul çağındaki kız ve erkek çocukların beğenilerine hitap edecek sade ve karizmatik modelleri Skechers’ta bulabilirsin. Geniş hacimleri, çok gözlü tasarımları ve dayanıklılıklarıyla gençlerin ihtiyaçlarına yanıt verecek çantaları hemen sipariş verebilirsin. 

1. Sınıf Okul Çantası

Okula başlanan sınıfın alışverişi veliler için hem heyecan hem de endişe kaynağı oluyor. Birinci sınıf için okul çantası almak, anne babalar için soru işaretleriyle dolu bir süreci gösteriyor. Oysa birinci sınıflar için okul çantası alırken nelere dikkat edeceğini bilerek, seçimini çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsin,

  • Birinci sınıf okul çantasının çok küçük gözleri, zor açılan küçük fermuarları olmaması gerekiyor. Henüz gelişimi tam olarak gerçekleştirmemiş çocukların kullanabileceği, tek veya iki gözlü, büyük fermuarlı modeller birinci sınıflar için daha çok tercih ediliyor. 
  • Birinci sınıf çantaları anaokulu çantalarından daha büyük oluyor ve içine kitap, defterlerin sığması bekleniyor. 
  • 1. sınıf için okul çantalarının çocukların okul heyecanını yansıtacak, eğlenceli modellerden seçilmesi okulu sevmek için onlara bir neden veriyor. 
  • İlkokul ile tanışılan bu dönemde, çantaların ağır olmamasına özen gösterilmesi gerekiyor. Çocuğun henüz sorumluluk kazanmaya yeni yeni alıştığı bu evrede, çantasının varlığını hissedeceği kadar ağır ancak ona yük olmayacak kadar hafif hissettirmesi önem arz ediyor. 
  • İlkokul çocukları için okula gösterilen özen onların motivasyonunu pekiştiriyor. Birinci sınıf okul çantalarının beslenme çantası, matara ve kalemliklerle uyumlu seçilmesi çocuklara şevk kazandırıyor. 
  • Çocuklar her ne kadar küçük olsa da okul çantası alırken onların da görüşlerine değer vermek gerekiyor. Anne babaların okul çantası seçerken çocukların son kararı vermesini istemesi tavsiye ediliyor. 
  • Çocukların çantayı konforla taşıması gerekiyor. Okul çantalarının sırt dolgularının, ayarlanabilir askılarının olması ve çocuklar tarafından rahatlıkla taşınmasına yardım ediyor. 
  • Çocukların su kaplarını kaybetmemesi için okul çantasında file bir matara bölmesi olması tavsiye ediliyor. 

Birinci sınıf için alınan okul çantaları genellikle ilkokul çağındaki çocuklar tarafından birkaç yıl kullanılabiliyor. Sonrasında değişen trendler nedeniyle başka eğlenceli tasarımlar arzu edilebiliyor. Bu sorunu yaşamamak adına, ilk okul çantasını rengarenk ve eğlenceli bir model seçebilir ancak dönemin modası olan bir figür bulundurmamasına özen gösterebilirsin. Böylelikle çantanın modasının geçme ihtimalini de en aza indirebilirsin. 

Genç Okul Çantası

Lise ve üniversite çağları için okul çantası alacak kişiler işlevselliği, kaliteyi ve cool görünümü her şeyin önünde tutuyor. Skechers gençler için sunduğu tasarımları, ikonik S logosuyla tamamlayarak kalitesini ilan ediyor. Gücünü sadeliğinden alan minimalist alternatifler, gençlere hayallerindeki lise ve üniversite hayatını yaşarken rahatlıkla eşlik ediyor. Uzun çalışma saatlerinde, taşınan bir hayli fazla kitapla en konforlu hissedilmesine yardımcı olacak genç okul çantası seçenekleri Skechers ayrıcalıklarıyla sunuluyor. 

Lisenin macera dolu koşuşturmacasında, üniversitenin heyecan verici yeni yaşamında, sportif faaliyetlerde, gezilerde, çalışırken veya dinlenirken her an kullanabileceğin okul çantaları, aradığın fonksiyonel özellikleri vadediyor, Skechers’ın dinamik ve sportif tarzını kombinlerinde vurgulamak için sen de okul çantanı Skechers koleksiyonundan seçebilir, alacağın giyim ürünleri ve ayakkabılarla karizmatik görünümünü tamamlayabilirsin. 

Skechers, okul çantası modellerindeki onlarca alternatifle seninle. Kız ve erkek öğrenciler için sunduğu sportif tasarımlar, koleksiyonu okul çağındaki her çoçuk ve genç için ilgi çekici hale getiriyor. Üstelik Skechers koleksiyonunda sadece okul için çantalar yok. Kız ve erkek çocuk ayakkabıları, aksesuar ve giysileri de okul alışverişi için seni bekliyor. Hemen Skechers koleksiyonunu yakından tanıyabilir, okul için gerekli çantaları, sportif kıyafet ve aksesuarları kolaylıkla sipariş verebilirsin. Skechers kalitesiyle siparişini oluşturmak için hemen ürünleri incele!

back to top
Filtreler