Skechers Meridian

(0 Ürün)

Skechers Meridian serisi, rahat stilin vazgeçilmezi olan spor ayakkabı modellerinde yeni bir sayfa açıyor. Training ve yürüyüş aktivitelerinde giyilebileceği gibi günlük yaşamda da kullanılabilecek ayakkabılar, tüm aile için uygun alternatifler sunuyor.

Meridian Lifestyle Ayakkabı

Kadın, erkek ve çocuk ayakkabı modelleri ile ailenin tarzını spor şıklık ile göz önüne seren tasarımlar, yılın blok renk trendini üzerinde taşıyor. Ayakkabılarda yer alan blok renk geçişleri, süet, kumaş ve deri materyallerle füzyon yaratıyor. Sokak modasını ayağına getiren tasarımları yakından tanımak ister misin?

Skechers Meridian Teknik Özellikleri

  •         Ayakkabılarda Air Cooled Memory Foam iç taban kullanılıyor.
  •         Ayakkabı, yoğun hareket ile ayağın maruz kalacağı baskıya ve zeminden gelen darbelere karşı şok azaltıcı orta tabana sahip.
  •         Süper esnek kauçuk dış taban, yer tutuşta en iyiyi işaret ediyor.
  •         Yetişkin modellerinde 3 cm taban bulunuyor.
  •         Ayakkabının yan panellerinde yer alan delikler, hava transferini artırıyor.
  •         Ön kısımda, yanlarda ve topukta, soğutma etkili örgü kumaş paneller dikkat çekiyor.

Air-Cooled Memory Foam, ayakkabının sunduğu deneyimi kusursuz hale getiriyor. Skechers’ın klasik Memory Foam iç tabanlarının en son versiyonu olan parça, jel desteği ile tamponlamada güç kazanıyor. İç tabanın altında yer alan küçük noktacıklar ise deneyimde büyük fark yaratıyor. Noktalar sayesinde, ayakkabının orta tabanı ile iç taban arasında her adımda boşluk oluşuyor. Bu boşluk ayakkabının nefes almasına destek veriyor. En sıcak günlerde bile ferahlığı hissetmen mümkün.

Skechers Meridian Kadın Spor Ayakkabı

Kadınlar için günlük ayakkabı modasında, rahatsız ama zarif ayakkabılar yerini hızla konforlu ve şık modellere bırakıyor. İşte bu yarışta tahtın sahibi de Skechers Meridian serisi ürünü kadın spor ayakkabı modelleri oluyor. Hem canlı renklerin hem de soft tonların bir arada kullanıldığı seride, kışkırtıcı deri, nazik süet ve konforlu ağ ile buluşuyor. Meridian Charted, diğer Meridian tasarımlarına göre daha iddialı bir renk kombini ile seni karşılıyor. Farklı renklerin materyal çeşitliliği ile beraber sergilendiği ayakkabılar, rengarenk detayları bir arada kullanmayı seven eğlenceli kadınların stilini tamamlıyor. Meridian No Worries modellerin bazıları ton sür ton modasını ayakkabılara getiriyor. Soft renklerin gücünü göz önüne seren Skechers, enerjisini sadeliğinden alıyor.

Skechers Meridian Erkek Spor Ayakkabı

Meridian Ostwall, serinin erkek ayakkabı modelini oluşturuyor. Dikiş ve katman vurguları ile estetik bir tarza imza atan ayakkabılar, koyu ve açık tonları bir arada kullanan kontrast tasarımları ile sınırları kaldırıyor. Trend belirleyen tasarımlar, bir arada kullanılan farklı materyallerin uyumuyla sportif ayakkabı modasına yeniden yön veriyor.

Meridian Çocuk Ayakkabısı Modelleri

Meridian serisinin yıldızı olan çocuk ayakkabılar, okul çağındaki kızlar için özel hazırlanıyor. Çocuk ayakkabılar, teknik ve rahatlık açısından yetişkin ayakkabılarından geri kalmıyor. Ancak renk seçimleri ve kimi modellerde yer alan cırt cırt bant ile onlardan farklılaşıyor. Mor, mavi, pembe ve mor renklerin bir araya geldiği ayakkabılar adeta düşler ülkesinin prensesleri için hazırlanmışa benziyor.

Meridian Spor Ayakkabı Fiyatları

Meridian kadın, çocuk ve erkek spor ayakkabı modellerinin fiyatları, ürünün teknolojik özelliklerine, tasarımına göre değişiklik gösteriyor. Ayakkabılar, Skechers’ın kalite standartlarını karşılayan birinci kalite materyaller ve özenli işçilik ile üretiliyor. Fiyat kıyası yapılırken ayakkabıların tüm özelliklerinin dikkate alınması öneriliyor.

Sen de kendin ve tüm ailen için Skechers Meridian ürünlerini tercih edebilir, yılın sokak modasını stiline taşıyabilirsin. Konforu ile ayakkabı koleksiyonunun gözdesi olacak ayakkabı ile her adımda öz güven sergileyebilirsin.

back to top
Filtreler