Cinsiyet
Renk
Beden
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Koleksiyon
Fiyata göre filtrele

(25 Ürün)

Filtreler

Ayakkabıların konforunu belirleyen unsurların başında elbette ayakkabının teknolojisi geliyor. İç taban, orta taban, dış taban ve sayada konfor sağlayan detaylar, kaliteli materyaller kullanıldığında, tüm bu özelliklerle ayakkabı kullanıcıların daha iyi performans sergilemesine yardımcı oluyor. Goga Max ise Skechers’ın performans ayakkabılarına özel yarattığı iç taban teknolojilerinden biri olarak tanıtılıyor.

Goga Max Nedir?

Ayakkabının ayak ile temas ettiği, iç kısımdaki parça olan iç taban, özel teknolojilerle tasarlanarak Goga Max konforu yaratılıyor. Yumuşak ve enerji dönüşümlü olan taban, özellikle koşu gibi yoğun darbe etkisi oluşturan sporlarda, enerjiyi geri yansıtıyor. Her adım, kullanıcıların enerjisine güç katıyor, gücünü  daha iyi kullanmasını sağlıyor.

Goga Max İç Taban Hangi Ayakkabılarda Yer Alıyor?

Skechers’ın imza teknolojilerinden biri olan Goga Max, Skechers’ın yürüyüş ayakkabısı, training ve bazı koşu modellerinde bulunuyor. Teknik ve performans ayakkabılarında kullanılan taban, özellikleri sayesinde yoğun antrenmanlarda güçlü tamponlama sağlıyor.

Goga Max İç Taban Nasıl?

Goga Max tabanlar günlük hayatta da kullanılabiliyor ancak daha çok aktivitelerde konfor sağlamak üzerine tasarlanıyor. Hem günlük hayatta hem de teknik sporlarda konforu deneyimlemek isteyenler, Goga Max rahatlığı ile tanışıyor. Onu keşfedenler, “nasıl?” sorusuna “çok rahat” yanıtı veriyor.

Goga Mat ve Goga Max Aynı mı?

Skechers ayakkabıların performans desteği veren ilk iç tabanları Goga Mat adıyla anılıyor. Goga Max, Goga Mat’in geliştirilmiş bir formu olarak karşımıza çıkıyor. İçindeki dolgu kimyasalı daha fazla enerji verimi etkisi sunuyor, konfor bir adım daha öteye geçiyor. İki iç tabanın üzerindeki kaplama da değişiklik gösteriyor. Bambu fiber adı verilen özel bir kaplama ile tamamlanan Goga Max tabanlar, ayakkabıların içinde terleme ile beraber oluşan tüm bakterileri ve kötü kokuları engelliyor.

Goga Max mi Memory Foam mu?

İki iç tabanın kullanım alanları farklı görülüyor.

  • Memory Foam, Skechers’ın en çok bilinen konfor teknolojisi ve özellikle günlük kullanılan spor ayakkabı modellerinde tercih ediliyor. Memory Foam rahatlık veriyor ve gün boyu bu rahatlık devam ediyor.
  • Goga Max, performans odaklı etkinliklerde, yürüyüş ve koşuda tercih ediliyor. Goga Max, yumuşaklık ve rahatlık sağlarken bir yandan da enerji dönüşü vadediyor. Goga Max, amatör ve orta seviyedeki yürüyüş ve koşu sporcuları için tavsiye ediliyor. Maraton ayakkabılarında ise Goga Max’ten daha farklı iç taban teknolojiler kullanılıyor.

Goga Max Teknolojili Ayakkabılar Nerede Kullanılabiliyor?

  • Goga Max iç tabanlı kadın ve erkek spor ayakkabı modeli ile fitness salonuna gidebilir, spor yapabilirsin.
  • Uzun yürüyüşlerde ve tempolu yürüme egzersizlerinde Goga Max iç tabanlı modelleri kullanabilirsin.
  • Goga Max erkek veya kadın spor ayakkabı tasarımları ile zorlu koşu parkurlarında daha rahat hareket edebilirsin.
  • Goga Max teknolojili ayakkabılarla tüm günü geçirebilir, günlük ayakkabılarda iç taban rahatlığını yaşayabilirsin.
  • Ayakkabıların yanı sıra bu teknolojiye sahip olan sandalet ve terlikler de bulunuyor. Plajda, sahilde de iç taban konforunu deneyimleyebilirsin.
  • Botlar da Goga Max rahatlığını taşıyabiliyor. Teknolojiye sahip botlarla, hareket etmek sıradan botlara göre çok daha kolay ve konforlu.

Sen de performans desteği sağlayan ayakkabılarla teknik sporlarda, egzersizlerde enerji verimini artırabilirsin. Performansına güç katacak Goga Max iç tabanlı ayakkabı modellerinden dilediğini hemen sepete ekle ve alışverişini tamamla. Yalnız kendin için değil tüm ailen için Goga Max konforunu seçebilirsin. Kız ve erkek çocuk ayakkabılarında da Goga Max iç tabanları kullanan modelleri tercih edebilir, aile boyu spor konforunuzu artırabilirsin. Skechers.com.tr’de veya Skechers mağazalarında seni bekleyen çeşit çeşit modelleri hemen incele! 

back to top
Filtreler