Cinsiyet
Renk
Beden
Ürün Çeşidi
Fiyata göre filtrele

Eşofman Altı (25 Ürün)

Filtreler

Günlük ve sportif giyimde herkesin ihtiyacı olan kıyafetlerin başında gelen kadın ve erkek eşofman altı modelleri, şık seçenekleri ile rahat giyim için tercih ediliyor. Slim veya regular kesimlerde modeller bulunurken, farklı dikişler, kumaşlar ve tasarımlar çeşitlere yenilerini ekliyor. Skechers geniş koleksiyonu ile hem erkek hem de kadın kullanıcılara bol alternatif sunuyor. Evde, işte, egzersiz sırasında ve günlük yaşamda giyilebilen modeller, giyimde konfor arayan herkesi memnun ediyor.

Eşofman Altı Modelleri

Modeller arasında, bel ve manşetlerden lastikli tasarımları görebilirsin. Düz paça eşofmanlar klasikler arasında anılırken, İspanyol paça eşofmanlar bile görülüyor. Daha çok pantolonu andıran İspanyol paça modeller, günlük giyimde daha sık tercih ediliyor. Birbirinden şık  seçenekler; hafiflikleri, şık ve rahat özellikleri ile sportif giyim sevenlerin dolaplarında yer almayı hak ediyor.

Kadın İçin: Skechers, kadın eşofman altı modellerinde pamuklu kumaşlar kullanılıyor. Nefes alan ve ter emici özellikli kumaşlar, sporda da günlük hayatta da giyilebiliyor. Kadınlar için tasarlanan modellerde jogger kesimler öne çıkıyor Slim kesimler vücudu nazikçe sararken düz paçalı modeller de rahatlıklarıyla dikkat çekiyor.

Erkek İçin: Skechers modellerinde hafiflik, kullanışlılık ve rahatlık sağlanıyor. Regular kesimlerin daha çok kullanıldığı eşofman takımlarında koyu renkler hakimiyetlerini sürdürüyor. Fermuarlı cepler, logolu tasarımlar da kategoride bulunuyor.

Eşofman Altı Fiyatları

Eşofman altı fiyatları, ürünlerin materyaline, dikiş kalitesine, kalınlığına ve modeline göre değişiyor. Skechers eşofman takımı modellerinde fiyat kalite dengesini karşılıyor ve modeli ile kullanıcıların yüzünü güldürüyor.

En Çok Tercih Edilen Eşofman Altı Renkleri

Modellerde en çok tercih edilen renkler değişmiyor. Klasikleşen renkler şöyle:

 • Siyah: Kolay kombinlenebilmesi ile her dolapta bulunan ve kesimi de uygun olduğunda adeta pantolon gibi görünebilen eşofmanlar, iş giyiminin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
 • Gri: Pazar keyfinin üniforması haline gelen gri modeller, renkli tişört ve sweatshirtlerle rahatlıkla kombinlenebiliyor.
 • Beyaz: Özellikle kadınlar tarafından daha çok seçilen beyaz eşofmanlar, lekelenmemesi için gün içinde daha dikkatli olunması gerekiyor. Modern görünümü ve dikkat çekici özelliği ile kombinin yıldızı olan beyaz eşofmanlar, sportif ve ilgi çekici kombinler yapmak isteyenlerin dolaplarında yer alıyor.

Eşofman Altı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Eşofman seçimi için dikkat edilecek ana kriterler bulunuyor. Detaylarda ise seçim kriterleri, modellerin nerede kullanılacağına göre değişiyor.

 • Ürünlerin kumaş materyaline dikkat etmelisin. Sentetik kumaşlar egzersizlerde rahatlık sunarken, pamuk karışımlı doğal kumaşlar, esnekliği ile beğeni uyandırıyor.
 • Bedenine uygun olduğundan emin olmalısın. Ayarlanabilir bel lastiği, kordonlu eşofman altı modelleri avantaj sağlayabiliyor.
 • Ürün seçerken, modellerin dolabındaki diğer giysilerle uyumlu renklerde ve kolay kombinlenebilir olduğundan emin olmalısın. Spor ayakkabı ve sandaletlerle uyumunu da gözetmelisin.
 • Kesim hareketlerini kısıtlamalı, konfor sağlamalı.
 • Eğer takım giymesi sevenlerdensen, alt ürünün üst parçası olup olmadığını kontrol edebilirsin.

Evde giymek için model seçerken evinin genel ısısını dikkate alabilirsin. Eğer evinde kaloriferler kışın çok yüksek derecelerde yanıyorsa, soğuk havalarda bile ince giyiniyorsan mevsimlik eşofman altlarını tercih etmelisin. Eğer seni soğuktan koruyacak bir model arzu ediyorsan termal etkili modellere bakmalısın. Ev giyimde esneklik ve rahatlık ön planda görülüyor. Ev giyim için eşofman alırken kumaşının seni sıkmamasına, esneyebilmesine, hareketlerini kısıtlamamasına dikkat edebilirsin.

Dışarıda giymek için ürün alırken başka kıstasları göz önüne almalısın. Modelin rüzgara, soğuk havaya, suya dayanıklılığı dikkat edebileceğin kıstaslar arasında olabiliyor. Eğer sıcak yaz günlerinde giymek için eşofman alıyorsan hava transferine, ter tutmamasına özen gösterebilirsin. Eğer arkadaşlarınla sohbet etmeye giderken giyebileceğin bir tasarım arıyorsan, üzerinde cebi olmasına özel gösterebilirsin. Böylece anahtar, cep telefonu gibi eşyaları üzerinde taşıyabilirsin, çanta taşımak zorunda kalmazsın.

Eğer gece egzersiz yapmayı düşünenlerdensen spor eşofmanlarda, karanlıkta görünür olmanı sağlayacak reflektör parçalar olmasına özen gösterebilirsin. Egzersiz esnasında ter dökeceğini düşünerek ter emici kumaşlara yönelebilirsin. Yapacağın spora göre tarzını belirleyebilirsin. Eğer yoga veya pilates gibi yatarak yapılacak hareketler varsa, paçaların hareket esnasında sıvanması rahatsız edici olabiliyor. Daha dar ve lastikli paçalı eşofmanları alabilirsin. Eşofmanın egzersiz esnasında yanında olmasını isteyeceğin özel eşyaların için güvenlik cebi veya fermuarlı cep bulundurmasını tercih edebilirsin.

Egzersiz Eşofman Takımı Modellerinin Özellikleri: Nasıl Olmalı?

 • Egzersiz ürünleri nefes almalı.
 • Hafif olmalı.
 • Ter emiciliği vadetmeli.
 • Spor kıyafetleri ile kolaylıkla kombinlenmeli.
 • Hareketleri kısıtlamamalı.
 • Esnek olmalı, kullanıcılara uyum sağlamalı.
 • Kırışmamalı, şık görünmeli.
 • Kolay temizlenebilmeli.

İş veya okul yolunda ve çalışma esnasında bulunduğun hava şartlarını göz önüne almalısın. Eğer yürüme mesafen varsa, suya dayanıklı kumaşları tercih edebilir ve kış şartlarında da eşofman rahatlığını üzerinde taşıyabilirsin. İş hayatında zaman zaman daha klasik giyinmen gerekebilir. Pantolon gibi görünen, düz paçalı modelleri tercih edebilirsin.

Eşofman Altı mı Tayt mı Daha Kullanışlı?

Bazı kullanıcılar alt parçalar arasından seçim yaparken, eşofman mı, tayt mı sorusunun yanıtını bulmakta zorlanıyor. Seçimi yapmak için size yardımcı olacak hatırlatmalarımız sizlerle.

 • Tayt, vücudu sardığı için kırışma, pot yapma veya egzersiz esnasında sıvanma sorunu olmuyor.
 • Eşofman daha bol kesimi sayesinde cildin nefes almasına yardımcı oluyor. Nefes alan özelliği olmayan taytlar, cilde yapışabiliyor.
 • Taytlar vücut hatlarını belirginleştiriyor. Eşofmanlar ise fazla kiloları kamufle etme konusunda daha becerikli görülüyor.
 • Doğru kumaşlar seçildiğinde her iki giyim ürünü de rahatlık sağlıyor.
 • Taytların ayarlanabilir bel özelliği bulunmuyor, eşofmanlar kordon bulundurduğunda bele göre sıkılıp gevşetilebiliyor.

Eşofmanın Bedenine Uygun Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Ürün alırken bedenine uygun bir seçim yaptığından emin olmalısın. Spor eşofman altı seçerken, standart giyim bedenini referans alabilirsin. Ancak bazı ürünlerin modeli gereği boyu daha kısa olabiliyor. Boy ölçülerine dikkat etmelisin. Bacak boyuna ve giyim ihtiyaçlarına uygun olan modelleri seçmelisin. Paçalar eğer lastikliyse bileğine denk gelmeli, düz paça ise giydiğinde paça boyu spor ayakkabıların yakalarına değmeli. Beli eni sıkmamalı. Hareket ettiğinde eşofmanın dar geldiğini hissetmemeli, rahatça hareketleri yapabilmelisin.

Son yıllarda jogger adı verilen tasarımlar trend oluyor. Paçalarında ve belinde lastik bulunduran cepli eşofmanların her modeli stilindeki moda etkisini pekiştirmeye yetiyor. Kadın spor giyim modellerinde daha bol parçalar öne çıkarken, lastik dikişlerinin de daha büyük alan kapladığı ve vurgulandığı görülüyor. Skechers spor eşofman koleksiyonlarında trendleri karşılayan jogger tasarımlar yer alıyor. Sen de birbirinden şık ve kullanışlı Skechers eşofman altlarını hemen inceleyebilir, kolaylıkla sipariş verebilirsin. Skechers.com.tr, kadın ve erkek modelleri, şık tasarımları ve kullanıcı dostu tasarımı ile seni bekliyor. Skechers giyim ürünlerini Skechers mağazalarında da bulabilirsin.

back to top
Filtreler