Skechers Energy

(0 Ürün)

Enerji sunan modelleri, şık tasarımları ile tanınan Skechers Energy spor ayakkabı ve bot tasarımları, retro vurgulu modern görünümleri ile fark yaratıyor. Energy serisinin tüm ayakkabıları, yüksek topuklu özellikleriyle diğer serilerden ayrılıyor. Ayakkabılar, yılın yüksek ve kalın topuk trendini Skechers koleksiyonunda temsil ediyor. Sokak modasının en sevilen parçaları olmaya şimdiden aday gösterilen Energy ile sen de şehrin dinamizmini stilinde hissetmek ister misin? 

Skechers Energy Spor Ayakkabı

Energy serisi kadın spor ayakkabı modelleri, action deri saya, süetten oluşan katmanlar, deri yan katmanlar ile 90’lı yılların modasını günümüze getiriyor. Retro çağrışımlarıyla geçmişten bugüne gelen modeller, modernize edilen detaylarıyla geçmişle bugünü harmanlıyor. Yılın en trend ayakkabıları, yüksek topukları ve şık tasarımlarıyla tarzını yeniden inşa ediyor. 

Skechers Energy Bot 

Energy serisi botları, soğuk havada bile tarzından ödün vermeyenleri bekliyor. Dikiş ve katman detaylarıyla süslü olan ayakkabılar, yumuşak süet, pürüzsüz sentetik ve örgü kumaş saya ile füzyon oluşturuyor. Günlük kullanıma uygun olan botlar, bilekte biten tarzıyla spor ayakkabıları anımsatıyor. Kullanışlılıkta sınıf atlayarak, botla bir türlü rahat edememekten yakınanları bile memnun ediyor. 

Energy Spor Ayakkabı ve Bot Teknolojileri

 • Tüm Energy kadın spor ayakkabı modellerinde esnek dış taban kullanılıyor. Yüksek yer tutuşu vadeden spor ayakkabı ve botlar, kaymadan yere tutunuyor.
 • Burun kısmında, yanlarda ve topukta deri ve sentetik katmanlar ayakkabıya dayanıklılık kazandırıyor.
 • Kolay giyip çıkarılması için ayakkabılarda, çekme halkası yer alıyor.
 • Destekli yaka ve dil ayakkabının rahatlık etkisini maksimuma taşıyor.
 • Botlar, bilekte biten modelleri sayesinde spor ayakkabıları anımsatıyor ve kullanışlılık vadediyor. 
 • Spor ayakkabılarda ve botlarda 4 veya 5 cm topuk bulunuyor. Topuk boyu modele göre değişiklik gösteriyor.
 • Yastıklı iç taban sayesinde ayaklar hiç olmadığı kadar rahat ediyor. 
 • Ayakkabılarda yumuşak iç astar yer alıyor. 
 • Zeminden gelen darbe etkisini azaltan destekleyici orta tabanlar, sert hareketlerde bile ayağın zarar görmesine engel oluyor. 
 • Botların ve ayakkabıların yan kısmında metalik simge dikkat çekiyor. 
 • Retro logo (Heritage) detayı ayakkabılarda geçmişe yolculuğu başlatıyor, yeni vintage hissini doruklarında yaşamanı sağlıyor. 
 • Classic Energy tarzında dalgalı kenarlı yan detay, hem spor ayakkabı hem de botları süslüyor. 

Skechers Energy Kimler İçin?

Energy stilinde de dinamizme yer vermek isteyenler için tasarlanıyor. Kimi modellerde metalik renkler, kimilerinde yüksek topuklar ve slogan şeritler ile dinamik tasarım güçlendiriliyor. Her yaştan kadının beğenisini toplayan modeller, gençler, kendini genç hisseden, vintage modellere ilgi duyan herkes için uygun görülüyor. Detaylarındaki geçmiş esintileri ve modern dokunuşlardaki yenilik vurgusu ayakkabıların farkını oluşturuyor. Geçmişten güç alırken geleceğe umutla bakan ve bugün ayakları yere sağlam basan tüm kadınlar Energy ile kendilerine gün boyu destek olacak ayakkabılara sahip oluyor. Onlar hem dünün hem de yarının trendlerini içeren modası geçmeyecek tasarımlar… Sen de retro esintileriyle sezon modasına göz kırpan rahat ayakkabı ve botları alarak zamansız parçalara sahip olabilirsin. 

Skechers Energy Fiyatları           

Energy spor ayakkabı modellerinin fiyatları ayakkabıların modeline, tasarım detaylarına göre farklılaşıyor. Her biri birbirinden şık olan ayakkabıların seçimini yaparken, estetik detayların yanı sıra teknik özellikleri de göz önünde bulundurmalısın. 

Sen de Skechers Energy serisi spor ayakkabı ve bot modellerini hemen inceleyebilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsin. Erkek spor ayakkabı modelleri için ise diğer Skechers serilerine bakabilirsin. Zaman kaybetmeden Energy bot ve spor ayakkabıları koleksiyonuna ekle, yüksek topuklarla tarzını sergile, dört mevsim enerji desteği verecek modellerle gücünü tazele!

back to top
Filtreler