CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Skechers Claw Hammer

(1 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Fiyata Göre
Beden
(1)
(1)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Skechers’ın hafifliği ile konfor sağlayan trail ayakkabısı Claw Hammer, rahatı ön planda tutan erkeklere hitap ediyor. Şık ve sade tasarımı ile zamansız bir model olan Skechers Claw Hammer, kullanıcılara her şartta kusursuz destek veriyor. Zor zeminlerde bile yüksek tutuş sağlayan ayakkabı, sportif stilini tamamlamaya geliyor. Uzun yürüyüşler, zorlu parkurlar, egzersizler ve günlük kullanım için uygun olan model, tasarımının yanı sıra teknik özellikleriyle de doğru seçim olduğunu ispat ediyor.

Skechers Claw Hammer Spor Ayakkabı Tasarımı

Spor ayakkabı, atletik ve sportif modeli ile puan topluyor. Yakası ve dil alanında bulunan özel dolgu ile konfor sağlayan ayakkabı, tek örgü saya ile tasarlanıyor. Pürüzsüz saya ayağı çorap gibi kavrıyor ve hareketlere mükemmel uyum gösteriyor. Soğutma etkili paneller, dikiş vurguları ayakkabının tasarımını destekliyor. Yan kısmında Skechers’ın imzası olan S logosu yer alıyor Topukta bulunan çekme halkası ayakkabıyı giyip çıkarmayı kolaylaştırıyor. Ayakkabının ripstop dokulu kumaşı kullanım ömrünü optimum düzeye ulaştırıyor. Erkek spor ayakkabı, deri katmanlar, yanlardaki dikişli kaplamalar ile dayanıklılık sağlıyor.

Claw Hammer Lifestyle Ayakkabı Özellikleri

  • Skech trail taban konforu ayakkabıyı ayrıcalıklı kılıyor.
  • Her zemine uygun dış taban kaymayı önlüyor.
  • Burun, topuk ve bağcık kısımlarında bulunan deri katmanlar ayakkabıya, sağlamlık ve şıklık kazandırıyor.
  • Çekme halkalı arka panel, konforun küçük detaylarda saklı olduğunun sırrını paylaşıyor.
  • Pürüzsüz deri saya, şıklığın ve rahatlığın işaretini veriyor.
  • Air Cooled Memory Foam ayakkabının yastıklama sistemini mükemmelleştiriyor.
  • Water repellent kaplama, zorlu koşullarda bile kullanıcılara güç kazandırıyor.

Ayağın tam şeklini alan Memory Foam, geliştirilen haliyle ayakkabıya konfor katıyor. Jel enjeksiyon ile tamponlama etkisi artırılıyor ve ayakkabının altında yer alan noktalı doku havalandırma etkisini güçlendiriyor. Orta taban ile iç taban arasında, her adımda oluşan boşluk ayakkabının alttan da hava almasına yardım ediyor. Standart ayakkabılar yalnızca üstten havalandırma sağlarken, Air Cooled Memory Foam ayağın alttan da hava almasına destek sağlıyor.

Skechers’ın özellikle outdoor serisi olan erkek yürüyüş ayakkabısı modellerinde bulunan water repellent teknolojisi, Claw Hammer’da da bulunuyor. Saya üstündeki özel kaplama ayakkabının su iticilik kazanmasını sağlıyor. Su geçirmeyen özel ayakkabı, zorlu hava koşullarında rahatlıkla kullanıyor. Ayakkabının özel dış taban sistemi de su geçirmezliği pekiştirerek modeli zorlu koşullar için değişmez tercih haline getiriyor.

Neden Claw Hammer Erkek Spor Ayakkabı Seçmeliyim?

Eğer sıradan bir erkek spor ayakkabı aramıyor, fark yaratacak detaylara sahip olmayı arzuluyorsan bu model tam sana göre. Tarzını yansıtmak için hazırlanan özel deri saya lüks görünüm sergiliyor. Su iticilik gibi dış yüzeyde konfor sağlayan detaylar, iç tabanda Air Cooled Memory Foam ile destekleniyor. Zorlukları aşmak için sana güç verecek bir model istiyorsan Claw Hammer’ı tercih edebilirsin.

Claw Hammer Fiyatı

Claw Hammer fiyatı, ayakkabının saya ve taban özelliklerine göre belirleniyor. Deriden imal edilmesi, özel taban teknolojisi ve su geçirmez kaplaması ile fark yaratan ayakkabı, fiyat kalite dengesini karşılayarak kullanıcıları memnun ediyor. Ürün seçimi yapılırken tüm detayların incelenmesi ve ardından diğer modellerle fiyat kıyası yapılması öneriliyor.

Sen de su geçirmez, doğa şartlarına dayanıklı, şık görünen ve rahatlıkta sınıf atlayan bir ayakkabı arıyorsan Claw Hammer farklı renk seçenekleri ile seninle. Katmanlı, dikiş vurgulu görünümü, şık tabanı, maskülen hatları ile Skechers Claw Hammer doğaya kucak açtığın gezilerde sana eşlik ediyor. Sen de hemen numaranı seç, Skechers ayakkabını sipariş ver. 

back to top
Filtreler