CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Skechers Cali Gear

(6 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(5)
(5)
(6)
(5)
(5)
Renk
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Ürün Çeşidi
(3)
(3)
Ürün Detayı
(1)
(1)
(5)
Koleksiyon
(5)
(1)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Modanın en rahat halini temsil eden terlikler, konfor sağlayan özellikleri ve trend modelleri ile Skechers koleksiyonunda kendine yer buluyor. Konforlu adımların sırrı olan, hem ıslak hem de kuru kullanıma uygun seçenekleri ile kullanışlılık sunan Cali Gear modelleri, Skechers’ın en sevilenleri arasında yer alıyor. Klasikleşen Cali Gear terlikler arasında hem kadın hem de erkek terlik modelleri bulunuyor. Yer tutuşu sağlam olan dişli tabanları ve EVA materyalleri ile diğer modellerden ayrılan terlikleri, yakından incelemek ister misin?

Cali Gear Rahat Terlik Özellikleri

  •         EVA köpük saya kullanılıyor. Orta tabanda da EVA malzeme bulunabiliyor.
  •         Su dostu tasarım koleksiyonu diğerlerinden ayırıyor.
  •         Esnek ve yer tutuş sağlayan dış taban terliklerin kaymasını önlüyor.
  •         Luxe Foam oymalı ve konforlu ayak tabanı terlikleri süslüyor.
  •         Ayarlanabilir cırt cırt bantlar, terliğe kişiselleştirilebilir özellik kazandırıyor.
  •         Orta tabanda Ultra Go yastıklama kullanılabiliyor.
  •         Yüksek sıçrama desteği için Comfort Pillar teknolojisi seni karşılıyor.
  •         Bazı modellerde denge için çift yoğunluklu dış taban bulunabiliyor.

Neden Skechers Cali Gear Seçmeliyim?

Cali Gear terlikler, hem ıslak hem de kuru kullanıma uygun olduğu için plajda, havuz kenarında, sahilde, tatilde rahatlık vadediyor. Tüm Cali Gear modelleri elde yıkanarak kolaylıkla temizlenebiliyor. Tüm aile için alternatif sunan terlik ailesi, konforun her yaşta deneyimlenmesine imkan tanıyor.

Skechers Cali Gear Teknolojisi

Rahat ayakkabı modelinin alt tabanından orta tabanına kadar uzanan Comfort Pillar yastıklama sistemi, ayakların denge sağlamasını kolaylaştırıyor ve sıçrama desteği veriyor. Bazı Cali Gear terliklerde Comfort Pillar teknolojisinden yararlanılabiliyor.

Yoğunluğu en düşük poliüretan malzeme olan EVA köpük, en hafif ayakkabı malzemesi olarak tanınıyor. Etilen Vinil Asetat’ın kısaltması olan EVA, kauçuksu özelliği ile hem sayada hem de orta tabanda kullanılabiliyor. Süngerimsi iç yapısı ve düşük aşınma direnci ile kullanışlılık sunuyor. Esnek yapısı, bakteri üremesine karşı doğal savunması, ısı geçirmeme özelliği bulunan EVA geri dönüştürülebilir olmasıyla da fark yaratıyor. Orta tabanda hafif tamponlama etkisi ile terliklere destek verebiliyor.

Yürüyüş sırasında ayaklara tam destek veren oymalı taban, şıklığı ve esnekliği ile terlik rahatlığında mükemmeli vadediyor. Ayak hareketlerine tam uyum gösteren tabanlar, gün boyu rahat etmenin sırrını paylaşıyor.

Hafif enjeksiyonlu taban sistemi, hafızalı ve tabandan hareketle beraber ayağa gelen darbeyi emmeye yardımcı oluyor. Terliklerin ayağa tam destek vermesini sağlıyor. Bazı modellerde bulunan Ultra Go yastıklama, ayak hareketlerinin dinamiğine özel tasarlanıyor.

Cali Gear Terlikler Nerede Giyilir?

Cali Gear modelleri suya dayanıklı özelliği ile özellikle tatillerde tercih ediliyor. Evde, alışverişte, iç ve dış alanların tümünde kullanılabiliyor. Sahilde, yürüyüşte, havuzda veya işte Cali Gear modelleri ile rahat hissedilebiliyor. Çocuklar oyun oynarken, evde, sokakta, bahçede, balkonda veya kumsalda Cali Gear konforunu yaşıyor. Ebeveynler yüksek yer tutuşu sayesinde farklı zeminlerde Cali Gear teknolojisine güveniyor.

Cali Gear Terlik Fiyatı

Terliklerin fiyatları teknolojileri üzerinden belirleniyor. Taban ve saya özellikleri ile sıradan terlik modellerinden ayrılan Skechers Cali Gear ürünlerini, sıradan terlikler ile fiyat kıyası içinde tutmamalısın. Onları kendi klasmanındaki modellerle kıyaslayarak seçimini yapabilirsin. Ayakların ihtiyaç duyduğu desteği sağlayan, uzun ömürlü terlikleri senelerce kullanabilirsin.

Kadın, çocuk ve erkek terlik seçenekleri ile tüm aile için alternatif sunan Skechers Cali Gear, yepyeni modelleri ile seni bekliyor. Yaz sıcaklarında en kullanışlı terlik ve sandalet modelleri koleksiyonda sunuluyor. Sen de ayak numarana, ihtiyaçlarına en uygun seçenekleri belirleyebilir ve Skechers.com.tr üzerinden kolaylıkla sipariş verebilirsin. Hemen alışveriş yap!

back to top
Filtreler