CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Bu koleksiyonumuz şu an mevcut değildir, benzer ürünlere göz atabilirsin!

Skechers Burst

(0 Ürün)

Onun tasarımında; heyecan, dinamizm ve hareket var. Her adımda adeta pamukların üstünde yürüyormuş gibi hissetmek, günün her anında öz güvenle ileri adım atmak şimdi mümkün… Burst ayakkabı modelleri ile konfor hayalleri gerçek oluyor. Skechers Burst 2.0 serisi, sıradan bir günlük ayakkabı seçiminden çok daha fazlasını beraberinde getiriyor. Sade tasarımıyla dikkat çeken, nefes alan üst yüzeyi, yumuşacık iç katmanları, ayağı destekleyen özel panelleri ile beğeni kazanan Burst ayakkabılar, hem kadın hem de erkek günlük ayakkabı modelleri ile seninle. Şimdi her adımda daha ileriye uzanmak için cesaret, rahatlık ve öz güven senin. Gün boyu konforuyla sana eşlik eden ayakkabıların sayesinde daha dinç hissedebilir, her an yeniden başlamak için aradığın gücü kendinde bulabilirsin. 

Skechers Burst Modelleri

Skechers Burst modelleri, tek parça kumaş saya ile tamamlanıyor. Bağcıklı model, sportif bir tarz tanımlıyor. Günlük kullanıma uygun olan training ayakkabısı, örgü saya ile sade şıklığın sırrını paylaşıyor. Kabartmalı delikler bulunan yüzey, nefes alma fonksiyonunun yanında şık görünüm de sunuyor. Esnek taban, hareketlere tam uyum sağlarken tabanda bulunan parlak yansımalar, ayakkabılara ışıltı kazandırıyor.

Burst 2.0 Kadın Ayakkabıları

Tek renk ve iki renk alternatifler bulunduran saya, kadın günlük ayakkabı modellerindeki standartların dışına çıkıyor. Kumaş örgüsündeki delikler, adeta bir oya gibi incelikle işlenerek ayakkabının yüzeyini estetize ediyor. Kadın Burst ayakkabıların renk alternatifleri bulunuyor. Skechers bayan Burst ayakkabı tasarımları, çarpıcı stiller oluşturmak için kadınlara tarz ipuçları veriyor.

Burst 2.0 Erkek Ayakkabıları

Burst serisi, erkek günlük ayakkabı modellerinde farklı renk çeşitleri ile erkek giyimin farklı kombinlerinde yer alabileceğinin müjdesini veriyor. Streç elastik yan paneller ayakları desteklerken, konfor ve şıklık bir arada harmanlanıyor. Maskülen bir gardırobun yıldızı olacak temel renklerdeki ayakkabılar, erkeklerin casual stilinden ilham taşıyor.

Skechers Burst Günlük Ayakkabı Teknolojisi

  • Air Cooled Memory Foam yastıklama iç tabanı konforlu kılıyor. Nefes alan, hafızalı taban, ayağın tam şeklini alarak tüm kavisleri destekliyor. İç taban, ayakkabı çıkarıldıktan sonra eski haline gelerek, her giyişte yeniden şekilleniyor.
  • Burst Compound orta taban, üstün darbe azaltıcı koruma ve önemli ölçüde enerji geri kazanımı vadediyor. Maksimum esnekliği ve olağanüstü hafifliği ile fark yaratıyor.
  • Burst Grip dış taban yer tutuşunda maksimumu işaret ediyor.

Skechers Burst Fiyatları

Skechers indirimli Burst ayakkabı modelleri aramaya son veriyor. Ayakkabılar fiyat dengesini sağlıyor ve kalitesi ile kıyaslandığında makul fiyatlarla sunuluyor. Kullanıcılar, uzun ömürlü, kullanışlı ve dayanıklı ayakkabılarla konforu deneyimlerken, aslında günlerce onlara eşlik edecek şık bir partner seçiyor. Smart casual, casual ve sportif stillerde rahatlıkla kullanılan ayakkabılar, uyumlu görünümleri ile kullanıcılarını her tarza yeni bir ayakkabı arama zahmetinden kurtarıyor.

Sen de Skechers Burst serisi ile görünümüne ekstra şıklık ve konfor katabilirsin. Eşofmanlarla, denim pantolonlarla veya şortlarla rahatlıkla giyebileceğin ayakkabıları yalnızca yürüyüşlerde değil, günlük işlerinde de tercih edebilirsin. Hafif ayakkabıların çalışırken ayağında olması, okulda, işte veya alışverişlerde sana eşlik edebilmesi, her an rahatlıktan ödün vermemesi, yaşam kalitenin de onlarla beraber yükseleceğini işaret ediyor. Bir ayakkabının yalnızca bir giyim ürünü olmadığını, yaşam konforunu, alışkanlıkları, yorgunluk hissini direkt etkilediğini bilenler için tasarlanan ayakkabılar, şehrin kaosunun içinde sana dinlence alanları yaratıyor. Skechers’ın inovasyon arayışını yansıtan detayları, üstün teknolojisi, zamansız tarzı ile Burst 2.0, ayakkabı koleksiyonunun en sevilen parçası olmaya hazırlanıyor. Sen de zaman kaybetmeden Burst ayakkabını hemen seçebilir, kolaylıkla sipariş verebilirsin. Eğer ailen için de ayakkabılar arıyorsan, Skechers'ın en sevilen kız ve erkek çocuk ışıklı ayakkabı modelleri ile eğlenceyi tamamlayabilirsin. 

back to top
Filtreler