Espadril Ayakkabı

(19 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata Göre

Seçili Filtreler

Tümünü Temizle
Beden
(2)
(7)
(18)
(14)
(7)
(5)
(2)
(3)
(2)
(1)
Renk
(4)
(1)
(1)
(3)
(10)
Ürün Çeşidi
(9)
(10)
Ürün Detayı
(15)
(1)
(11)
(10)
(8)
Ürün Teknolojisi
(7)
(4)
(6)
(2)
Koleksiyon
(1)
(1)
(1)
(10)
(5)
(1)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

 Espadril nedir?

 Espadril, ip tabanlı topuklu veya topuksuz rahat ve konforlu ayakkabı modelidir. Genellikle casual tarzda giyim kombinlerinin tamamlayıcı olarak espadril babetler karşımıza çıkar.

Esparto halat tabanı olan, espadril ayakkabıların belirleyici özelikleridir. Ama diğer yandan üst motifleri değişiklik gösterebilir. Genellikle üstü keten ağırlıklı olan ayakkabılar yaz elbiselerinizin kombinlerini mükemmellikle tamamlayacaktır.

 Espadril Ayakkabı Modelleri

 Espadril ayakkabılar genellikle düz ve rahat ayakkabılardır ancak kadınlar için olan modellerde topuklu alternatifler de yer alıyor.

 Erkek espadirller genellikle düz ve casual modellerdir, dar paça pantolanlar ve blazer ceketler ile kombinlenebilir.

 Espadril ayakkabılar yazın hava almaları nedeniyle ayak sağlığı açısından gereklidir. Ayrıca esnek olmaları nedeniyle kolay hareket etmenize yardımcı olur.

 Kadın Espadril ayakkabılara aynı zamanda hasır ayakkabı da denilmektedir. Kadın espadrillerin önü açık sandalet modellerinin yanı sıra, düz modelleri de bulunuyor.

 Özellikle kadın espadril modelleri hasır çantalar ile kombinlenebilir.

 Espadril Ayakkabı Fiyatları

 Espadril ayakkabı fiyatları sezona göre değişiklik göstermektedir. Espadril ayakkabı ve birçok ayakkabı modellerine Skechers’ın online sitesinden ulaşabilirsiniz.

 Espadril Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

 Espadril ayakkabı ılık sabunlu suya batırılmış bez ile temizlenmelidir. Keten kumaşın ve bağcık aralarının yumuşakça temizlenmesi gerekir. Espadril ayakkabılar makineye atılmamalıdır. Kuruması için güneşten uzak bir alanda kendi kendine kurumaya bırakılmalıdır.

 Espadril Nasıl Kombinlenir?

 Özellikle şort ve elbiseler ile kombinlenen espadril, günlük hayatın casual stile dönüşmesine yardımcı olur. Espadril ayakkabıların hazırlanışında el işçiliği ve yoğun emek olduğu için bir nevi kişiye özel tasarımlara sahiptir.Bu yüzden herkeste farklı durması, farklı kombinlenmesi ile kişiye özel stil yaratmasına yardımcı olur.

back to top
Filtreler