CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Arch Fit Ortopedik Ayakkabı

(97 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Özel Günler
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(11)
(44)
(46)
(41)
(36)
(26)
(21)
(41)
(3)
(47)
(23)
(10)
(17)
(20)
(19)
(6)
(20)
(17)
(1)
(9)
(1)
(4)
(1)
(8)
(1)
(1)
Cinsiyet
(39)
(58)
Renk
(1)
(15)
(8)
(16)
(2)
(13)
(1)
(3)
(36)
(2)
Ürün Çeşidi
(12)
(2)
(1)
(2)
(62)
(18)
Ürün Detayı
(15)
(22)
(52)
(7)
(3)
Özel Günler
(39)
(55)
(94)
Ürün Teknolojisi
(5)
(56)
(2)
Koleksiyon
(81)
(16)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Skechers Arch Fit ortopedik spor ayakkabı serisi, maksimum rahatlık ve üst düzey konfor sunuyor. Daha fazla rahatlık ararken şıklıktan taviz vermek istemeyenlerin seçimi olan spor ayakkabı, adımlarına mükemmel uyum sağlıyor. Gün boyu ayakta kalanlar, hayatın peşinden koşanlar, her adımlarında rahatlığa ihtiyaç duyanlar, Arch Fit ortopedik sneakers ile yalnızca şimdi hayata odaklanıyor. Rahatsız his, yorgunluk artık çok gerilerde kalıyor. Rahat ayakların tüm gün seni konforla taşıyor! İşte, okulda, çalışırken, hareket halindeyken veya yolculuktayken uzun süre ayakkabı ile kalmak artık stres sebebi olmaktan çıkıyor. Her kullanıcı, varlığını unutacağı kadar hafif ve şık Arch Fit modelleri ile günü konforla tamamlamanın mutluluğuna erişiyor. 

Arch Fit Ortopedik Ayakkabı Modelleri

 • Ayakkabılar Skechers Air- Cooled Memory Foam hafızalı iç taban sayesinde ayaklara tam destek verirken aynı zamanda nefes almasını sağlıyor. Ayakkabının içinde oluşan hava boşlukları sayesinde her adımda içerideki hava yenileniyor, sıcaklık dengeleniyor. En sıcak havalarda bile hareketin konforundan ödün verilmiyor. 
 • Ayakkabı hassas programda, otomatik çamaşır makinelerinde yıkanabiliyor. Kolay temizlenebilme imkanı kullanıcılar için rahatlığın sırrı oluyor. Yıkama sırasında aşındırıcı ürünler kullanılmaması, yüksek devir ve sıcaklıktan uzak durulması önemle hatırlatılıyor. 
 • Çıkarılabilir destekleyici ayak yastıkları ayakların rahatlığını garanti altına alıyor. Dayanıklı yastıklama sistemi ile ayağın daha iyi yönlendirilmesi sağlanıyor. Kontrol vadeden desteklerle, her adımda yere daha sağlam basılıyor. 
 • Rahat ayakkabı olarak anılan seri, yürüyüş ayakkabısı, egzersiz için veya günlük ayakkabı olarak kullanılabiliyor. Kullanışlı modeller günün her anında ayakları şıklıkla sarıyor. 
 • Modellerde yumuşak iç astar bulunduruyor. Dayanıklı ve yumuşak iç astar sayesinde rahatlık hissi pekiştiriliyor. 
 • Serin tutan ve nefes alan dokumalı panelleri,  ayakların her an ideal ısıda kalmasına yardım ediyor. En sıcak günlerde bile ayaklar hijyenle, serinlik hissi ile güne devam ediyor. 
 • Hem kadın hem de erkek ortoepedik ayakkabı modellerinde 4 cm topuk yüksekliği bulunuyor. Beden sağlığı için ideal görülen yükseklik, vücut yükünün omurga tarafından daha kolay taşınmasına yardımcı oluyor. 

Ortopedik Ayakkabı Fiyatları

Fiyatlar, modele ve çeşide göre farklılık gösteriyor. Yürüyüş için olan modeller, birçok markada pahallıyken daha klasik modeller daha uygun fiyatlarla alıcı bulabiliyor Skechers Arch Fit modelleri ise dönem dönem indirime giriyor, uygun fiyatlarla alıcılarla buluşuyor. İndirim dönemlerini takip ederek, Arch Fit modellerini indirimli ayakkabı bölümümüzden daha uygun fiyata alabilirsin.

Ortopedik Ayakkabı Teknik Özellikleri

Arch Fit serisi, ayak hastalıkları uzmanları (Podiatristler) tarafından tasarlanıyor. Podiatri sertifikalı ayak kemeri desteği, adımlarında mükemmeli hedefleyenleri memnun ediyor. İç taban formu 20 yılı aşkın sürede toplanan verilerle yaratıldı. Süreçte, 120.000’den fazla ayak şeklinin tarandığı biliniyor. Bu sayede her ayağa uyum sağlayan kusursuz tasarımlar, diğer modellerden ayrılıyor.

Ortopedik Ayakkabı Tabanı 

Arch Fit ortopedik taban sayesinde, basış ile oluşan baskı ayak tabanına dağılıyor ve denge sağlanıyor. Sınırsız form koruma özelliği ile Skechers kalitesi patent almak için gün sayıyor. Sen de ortopedik ayakkabı tabanı arayışındaysan Skechers Arch Fit serisini inceleyebilir, tabanlarda rahatlığı kalite ile deneyimleyebilirsin. İç tabandan sayaya kadar ayakkabının her parçasında kullanıcı beklentilerine, ortopedik standartlara ve ayak anatomisine en uygun üretim gerçekleştiriliyor. 

Arch Fit Kadın Ortopedik Ayakkabı Modelleri

Ortopedik kadın ayakkabı modellerinin sıkıcı tasarımlarda olduğu günler artık çok geride kalıyor. Skechers, aynı veya kontrast renkte dış taban saran burun detayıyla estetik vadediyor. Ayakkabıların yüzeyini saran ağ kumaş, kadın ayakkabı için şıklık ve rahatlığı aynı anda sağlıyor. Skechers logosu model üzerinde adeta parlayarak kombinlere kalitenin imzasını atıyor.

Arch Fit Erkek Ortopedik Ayakkabı Çeşitleri

Ortopedik erkek ayakkabı denince en şık ve modern ayakkabılar Arch Fit adıyla anılıyor. Desteklenen ayakların konforu ve modern stilin çekiciliği ile spor ayakkabılar, yürüyüşlerde ve günlük yaşamda tercih ediliyor. Bağcıklı modellerin yanında Arch Fit Banlin gibi kolaylıkla ayağa geçirilen tasarımlar da koleksiyonda dikkat çekiyor. Yürüyüş esnasında hafifliği ile ayaklarda varlığını unutturan tasarımlar, ayağın her bölgesini ideal oranda kavrayarak alışkanlık yaratıyor.

Neden Arch Fit Modellerini Tercih Etmelisin?

 • Arch Fit serisi hem kadın hem de erkek ayakkabılarda farklı renk ve modellerde çeşitler sunarak her zevke hitap ediyor. Sezonun trendlerini belirleyen modeller, özenli tasarımla konforun ulaşılmaz olduğu tabusunu yıkıyor. 
 • Skechers’ın uzmanlarla işbirliği ortaya çıkan eser, kalitesinden şüphe edilmeyecek detaylarla donatılıyor. Podiatrist sertifikalı taban kemeri desteği kullanıcılardan tam not alıyor. Ayakların yere mükemmel basmasına yardımcı olan tasarımlar, uzmanlardan aldığı onayla gönül rahatlığıyla tercih edilebiliyor. 
 • Sade tasarımlı modeller, minimalist şıklık hedefleyenlerin tercihi oluyor. Bu sayede spor ayakkabı, günlük ve sportif birçok farklı kombinle rahatlıkla giyiliyor. Renkli ve desenli kıyafetlere kolaylıkla uyum sağlanırken, farklı tarzlardaki giyim ürünleri tamamlanıyor. Kullanışlılık arz eden tasarımlar, dört mevsim uygun şartlarda giyilebiliyor. 
 • Ayakkabılar, nefes alan iç tabanı ve dış kaplamaları sayesinde ayaklarda oluşan kötü kokunun, rahatsız eden sıcaklığın önüne geçiyor. Nefes alan yüzeyler, hava transferi salayan dokular, ayakların rahat hissetmesi için hazırlanıyor. Ayakkabıda sıcaklık ve nem düzeyi düşük tutulduğunda hijyen için de puan toplanıyor. 
 • Yürüyüş ayakkabısı olarak da kullanılabilen Arch Fit serisi, günün her anında kullanıcılara eşlik edebiliyor. Ayağın tabanı, parmakları, topuk kısmı aynı konforu deneyimliyor. Onunla hareket etmek daha konforlu hale gelirken atılan her adımda şıklık ve rahatlık kullanıcıların eşlikçisi oluyor. 

Skechers Arch Fit, bir ayakkabıdan estetikten daha fazlasını bekleyenlerin seçimi oluyor. Sağlıklı ayaklar, konforlu günler için tasarlanan Arch Fit serisi modelleri, atletik, sportif tarzla dikkat çekerken, tasarım ayrıntılarıyla da adım kontrolünde destekçin olmaya hazırlanıyor. Dünyanın önde gelen spor markalarından Skechers’ın son teknolojisi onunla hayat buluyor. Sen de Arch Fit ailesinin bir üyesi olmak için hemen ayakkabını seçebilir, sipariş verebilirsin.

Ortopedik modellerde şıklık ve rahatlığı bir arada sunan Skechers Arch Fit, sezonun gözde tasarımlarıyla kombinlere renk katıyor. Konforlu tasarımları ulaşılabilir kılan Skechers, özel geliştirilen teknik detayları ve modern ayrıntılarıyla ayak anatomisine en uygun alternatifleri en kaliteli materyaller ve estetik modellerle sunuyor. Arch Fit ile şıklığı ve rahatlığı yakala! Hemen sipariş vererek sen de Skechers ürünleriyle konforu deneyimleyebilirsin. Ayak sağlığın için ayakkabı ve spor bot modellerini inceleyebilir, kampanyalardan yararlanabilirsin!

Ortopedik Ayakkabı Nedir?

Ayakların daha rahat dolaşması ve ağrı çekmemesi için tasarlanıyor. Sert ve esnek olmayan kısıtlayıcı özellikteki ayakkabılar ile karıştırılmaması gerekiyor. Bebeklikten itibaren ayak sağlığı için kullanımı önerilen modeller, sağlıklı ayak gelişimi için gerekli görülüyor. Modeller, estetikten daha fazlasını bekleyen insanların tercihi olabilecek nitelikler sunuyor. Düztaban problemi olanlara özellikle ortopedik ürünler tavsiye ediliyor. 

Ortopedik Ayakkabı Ne İşe Yarar?

 • Burnu dar ve topuklu olmadığı için ayak ağrıtmıyor. Yürürken, hareket halindeyken ayağa yum saağlayan tasarımlarla ürünlerin varlığı adeta unutuluyor. 
 • Ayak içi boşluğu tam ayağa göre ayarlanıyor, bu sayede rahat etmeni sağlıyor.
 • Tabanları kaygan olmuyor. Skechers Arch fit modelleri yüksek yer tutuş özelliği ile ayakların yere sağlam basmasını sağlıyor. 
 • Dayanıklı modeller uzun ömür vadediyor. Kullanım önerileri dikkate alındığında, tasarımlar uzun süre sorunsuz olarak sana eşlik edebiliyor. 
 • Ayak tabanı sorunlarında, sağlık için bebeklikten itibaren kullanımı öneriliyor. Hem çocuklar hem de yetişkinler için özel tasarlanan modeller bulunabiliyor. Bebeklerde doğru basmayı destekleyen tasarımlar, aileler tarafından tercih ediliyor. 

Ortopedik Ayakkabı Nasıl Anlaşılır?

 • Ortopedik ayakkabı burun ve topuk kısmında ayağa yerleşen pedler ile desteklenir.
 • Rahatlık ön plandadır. Giyince ayağınızı rahatsız etmez.
 • Ortopedik ayakkabı genellikle içi ve dışı deridir.
 • tabanı yumuşak yapılıdır.
 • Ortopedik ayakkabıların burun kısmı yuvarlak olmalıdır.
back to top
Filtreler